Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klariks
23. mar 2012

@face fotečku!!!

klariks
23. mar 2012

Holky, zvažuju koupit sadu missoni na bee - chtěla bych teda jen tu deku. Měla byste některá zájem o stříšku? Stála by ale 2500 Kč ....

finda
24. mar 2012

@klariks ahoj, ja by som mala zaujem o striesku, ja zase nechcem deku 😀

brufinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klariks
25. mar 2012

@finda Ahoj pocitam s tim...jeste je uplne prvni jedna kocka z mimibazaru...ale urcite dam vedet...diky moc...budu ji mit doma az zacatkem kvetna...

klariks
25. mar 2012

@brufinka Zkus mrknout na stranky www.my-babyshop.de maji i denim myslim....jinak denim je proste denim...je nachylnejsi na to vyblednuti...chtelo by to mit jeste jedny potahy na stridacku...treba ty off white

henri001
25. mar 2012

@klariks ja by som mzno odkupila , zalezalo by aka by bola, pretoze tie farby su rozne , jednu uz mam , ale na prestriedanie by som vzala dalsiu 😀

klariks
27. mar 2012

@henri001 Mám 3 zájemkyně před tebou, ale když by si ji žádná nevzala, ozvu se...hezký den

e.l.i.e.n.k.a
27. mar 2012

@domigb hod foto, ako vyzera na kociku..dakujem 🙂

ivett
27. mar 2012

holky nemůžete některá sehnat to madlo gesslein? díky moc...

dosa
27. mar 2012

baby, ale 25 eur za madlo chicco, to je nejaka velka palka, ved kedysi nestalo viac ako 17€... to uz sa vam oplati radsej to gessleinove...

tanija133
27. mar 2012

No ja mam madlo chicco Multi za 15 E, alebo 16 E nove...

jessicax
27. mar 2012

baby keby ste mala niektora zaujem napiste cez IP, mam na predaj nove este zabalene plusko so zltou strieskou, ja som vcera kupila cierne na ciernej konstrukcii 😀

reisi
27. mar 2012

Ahojte, prosim o radu ako mate upevnenu tasku na kociku bee? Resp. popis mojho problemu 😀 Mam bee asi tri mesiace, zacala som ho pouzivat minuly tyzden a som z neho dost rozcarovana...syn bude mat 10 mesiacov a ked ho mam otoceneho k sebe, tasku co mam na kociku ma kvazi na nohach... 🙄 Ako tam mate upevnene tasky, tasku mam kocikovu (fantasticku, nemienim sa jej vzdat)...a trcia mu nozky z kocika...je to sila zvyku jeho aj moja ci?... 😝 Toto bude kocik na rychle nakupy a pod. Pouzivam cam, to je pan kocik ,nad bee-ckom rozmyslam ze ci menit alebo este cakat...ze ked syn podrastie bude to lepsie?

ivett
27. mar 2012

@reisi já tašku mám připnutou na háčcích, mám tašku J. J. cole collections a u ní takové háčky přímo byly, ale dají se koupit i univerzální, nebo hodit tašku pod kočár, a když máš malého k sobě, nohy mu trčet budou, protože stupátko je vepředu, ale v 10m mu budou nožky trčet i po směru...a máš vytáhnutý ten sedák na maximum? moje malá má rok a 3m a nožky jí sice trčí nebo visí, ale nijak zásadně teda...

didakuku
27. mar 2012

@reisi já mám na bee tyto háčky http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=4706... .
A jsem spokojená 😀

reisi
28. mar 2012

@ivett hej sedatko mam na maximum. Dakujem. Asi je to sila zvyku, lebo zatial mam pocit, ze maly sa tam moc komfortne neciti. Tak uvidim.
@didakuku ano take mam i ja, nosim na nich zaveseny nakup.

boska79
28. mar 2012

@reisi ked bude vacsi bude to lepsie.na bee+ by to asi mensiu tasku chcelo..🙂

silvia74
28. mar 2012

dievcata, potrebujem poradit, mam bugaboo cameleon a mam problem s tymi bielymi poistkami, ktore sa pouzivaju pri rozkladani kocika alebo prehadzovani rucky, nejdu mi stlacit na prvykrat, niekedy sa mi to podari az na piatykrat,nema s tym niektora podobnu skusenost?neviem ci to mam reklamovat alebo co s tym, pre mna je to dost dolezite, lebo kocik rozkladam min. jedenkrat denne, nemame vytah a kocik mam v aute

reisi
28. mar 2012

@boska79 ani nehovor, kupila som este jednu z tej znacky co predoslu ( ze na bee-cko just nech mam zvlast) a jasne presne taku velku akurat iny vzor, lebo vsak ju milujem a totok mi vyviedla 😝

bambi2
28. mar 2012

@boska79 ty a kociky.. to snad nie je mozne... 😅 😅 😅

tanija133
28. mar 2012

@silvia74 ja mam taku skusenost, ze tiez mi to zacalo ist tazko , vzdy som musela hladat polohu, aby sa mi to zlozilo alebo prehodilo...a nakoniec to uplne odislo......Bol to asi 2 a pol rocny Cameleon, pozicany od kamaratky...kktory som potom musela ist reklamovat, a nastastie mi to uznali, a dali mi novy podvozok, aj ked uz bol po zaruke....Ako stary Cam mas?a kde si ho kupovala?

silvia74
28. mar 2012

@tanija133 uplne novy, sice sme ho kupovali uZ v septembri,ale pouzivat sme ho zacali az v januari, ked sa maly narodil a kupovala som ho v Brne v predajni Babypark, som z toho dost prekvapena, kedze ten kocik nestal malo a hned musim toto riesit

silvia74
28. mar 2012

@tanija133 a kde si ho reklamovala? tak to je super, ze ti dali novy podvozok, ked uz nebol v zaruke

tanija133
28. mar 2012

@silvia74 no pri novom by to naozaj nemalo ist tazko...ide to normalne uplne same a lahko.....skus si tam asi zavolat, ze co s tym, ale myslim , ze by si to mala zreklamovat.....nastastie to mas celkom blizko......ja som pri tom stracala nervy, ked som sa pokusala to skladat a neslo mi to.....Ten moj , teda kamaratkin ,bol kupovany v BabyOne vo Wiedni...tak tam som to reklamovala, mali ho asi 2 tyzdne....a potom mi poslali uplne novy podvozok....MOzno by ti aj dali nahradny kocik....neviem.....

ronie111
29. mar 2012

Baby, zhanam niekoho kto sije potahy a striesky na bgb, dajte mi nejake tipy... ak ma niektora z vas Donkey, a uz mate nan nieco usite aj foto by mi padlo, diky 🙂

danulavo
30. mar 2012

@nelika666 @ronie111 Marína šije sice potahy a stříšky, ale její zpracování se mi nelíbí, je to takové odfláknuté 😒

ronie111
30. mar 2012

@nelika666 dakujem
@danulavo a nepoznas este niekoho, vdaka kocky
😕

tehula
30. mar 2012

@ronie111 skus pozriet NATTYDOM, ja som si dala sit od nej. Strasne rychlo stiha robit