Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

henri001
30. jún 2008

Cicushka , urcite si urobila dobre, ze si si bee objednala, ja sa na neho na jar chystam tiez, mozno este skor, koly autosedacke...v Londyne som ich videla desiatky, a cim dalej, tym viac s mi pacil 😀 no a drahy je nadseny tiez...

cicushka
autor
30. jún 2008

dovolujem si prekopirovat cast z inej temy (Bugaboo Bee), ktora bola zamknuta s odkazom na tuto temu, aby som mohla teda reagovat na to, na co som uz nestihla.
Uz som ale pisala Zuz, ci by mohla temu odomknut, vsak prave preto som ju zakladala, aby sme sa tu nemiesali. To by potom mohli byt vsetky temy o kocikoch zamknute s odkazom na vseobecnu temu "kociky" 😠

cicushka • 1d • 28. jún 2008 o 16:09
Tak zakladam temu aj na tento kocik od Bugaboo , kedze predoslu som zakladala na model Cameleon, tak aby sa nam to tam nemiesalo.
Zacala som zvazovat kupu nejakej buginky a asi ma najvaic zaujima Beecko. Kto ho uz mate...napiste svoje pozitivne aj negativne skusenosti.

magda22 • 1d • Včera o 22:02
jaaj, mne sa velmi paci, ale moc drahy

cicushka • 1d • Včera o 23:31
no vidim, ze mi nik neodpisal....nevadi..uz som ho objednala, tak za 2 tyzdne vam mozno ja napisem..ze aky je super, alebo aky naprd.

miluska.woolley • 1d • Včera o 23:58
taky jsem zvedava na zkusenosti, mne ale asi doma uz neprojde...

bihan • 1d • Dnes o 13:12
teeda... to si robia prdel s tou cenou, nie?
Cicush, som zvedavá

cicushka • 1d • Dnes o 13:20
bihan) no na SK cenu nesmies pozerat..to je vzdy predrazene

bihan • 1d • Dnes o 13:53
ja som to pozerala na americkom eBay za koľko si ho zohnala ty?

tilly • 1d • Dnes o 14:09
cicuš a buzz predávaš? už som ho tu videla v inzerátoch

kristi • 1d • Dnes o 14:11
je neuveritelne uzke, malo prostoru na sezeni,a le treba se ti tam Nellka vleze, kdyz je tak malinka jeste

aponchie • 1d • Dnes o 14:27
koukam na stranky prodejny anny a viktorie v Praze a prijde fakt hrozne malinkatej,na nozicky je tak malo mista a ta dira pod nema?mozna to chce videt v realu..

cicushka
autor
30. jún 2008

bihan) pozerala som rozne predajne v USA s UK sj ebay. So vsetkymi poplatkami aj s postovnym ma to vyjde na nejakcyh 13 tis. (pre porovnanie v Pre Deti za neho pytaju 17.500)

Tilly) ano, predavam..dva nepotrebujem 😅 dufam, ze mi doma neostane. Myslis, ako odbornik na kociky 😀 , ze ho davam za dobru cenu?

kristi, aponchie) uz som ho skusala v predajni aj s Nellkou. Je rovnako velky (sedak) ako moj povodny Buzz, dokona sa zda byt vacsi. Na moje presuny to staci. Ja to nemam na kocikovanie...to moje dieta nezvlada. 😀

kalista
1. júl 2008

cicushka urcite budes spokojna, veeeelmi spokojna. my ho mame a napriek tomu, ze mala Lea je taky obrik 90cm-15mesacna tak ma tam pohodu a aj 3 rocny syn sa tam vopchal a pacilo sa mu- hmmmm ja som ho tam uz dala v obchode 😝 aby som videla ci je tak maly a vedela aj nazor dietata.
aku kombinaciu si si objednala? my sme tiez kupovali vo Viedni. pre deti je velmi drahe a teraz objednavam vsetko priamo od Bugaboo sama a usetrim kooopec penazi 😅
inak cenu za buzz si dala primeranu.

cicushka
autor
1. júl 2008

kalista) a ako objednavas priamo cez bugaboo? cez ich stranku? Lebo este rozmyslam, ze doobjednam tu cestovnu tasku na neho.
Objednala som ruzovy ( ako inac 😅 )
A kolko vysiel v rakusku?

kalista
1. júl 2008

v rakusku ma vysiel 489 EUR jaobjednavam cez Babytrader je to ich obchod. su dost rychli. objednavala si v Amerike? ten ruzovy je super 😎 my mame cierny- trochu nuda, ale ideme dat sit nejaku funny striesku len hladam vhodnu latku 😀
ja som tiez kupila transport bag kedze vela cestujeme, ale neviem ci je to nejako adekvatne k cene vyuzite 🙄

henri001
1. júl 2008

cicushka , ty si objednala bee ruzovy ? 😕 ja som taky nikde nevidela

cicushka
autor
1. júl 2008

henri) ten ruzovy maju teraz novinku a tazko sa zhana. Na ebay boli konkretne iba dva. V europe som nevedela zohnat ani jeden.

Kalista) no a nechcela by si si trosku zarobit? Pozicala by som si tvoj transport bag na dovolenku..povedz si cenu ak suhlasis.

henri001
5. júl 2008

cicushka uz som ho nasla 😀 je naaaadhernyyyyy...budem mat synceka, ale asi neodolam 😵 😵 😵 bude v ruzovom 😀 ...teda uvidime , ci ma niekto bude velmi odhovarat, tak asi podlahnem 😒 co si myslit vy, kocky 🙂

zandra
5. júl 2008

Ahojte! Naša malá bude mať v októbri 3 roky. Bugaboo máme od februára 2006. Vtedy mala malá 4 mesiace. Kočík sa páčil hlavne mojmu manzelovi, tak sme ho kupili. Mne najprv pripadal ako nákupný vozík. No ale veľmi rýchlo som ho vymenila. Pôvodne sme mali nejaký z Polska, uplná hroza. Vo februári čakáme 2. bábo. Tesím sa a určite chcem nový bugaboo inej farby. Inak pre tých co sa rozhodujete nad kupou: Malá má 16 kg a stale sa v pohode vojde do kocika(aj ked ho uz nepouživame). Kocik nemá známky opotrebovania sa. Je perfektný, určite by som nemenila. A dole sa zmestí strasne vela veci. A tiež prípadne do tašky na madlo.

cicushka
autor
7. júl 2008

kalista) dakujem za kontakt...uz mam tasku doma, prisla super rychlo. Uplna paradicka. Dik este raz 😵 😵 Uz len kocik musi prist. 😉

cicushka
autor
7. júl 2008

henri) vsak aj chalani dnes nosia ruzovu 😀 Ale mne by sa na chlapa pacil aj cisto cierny, alebo bezovy.

kalista
7. júl 2008

mne sa lubi zlty, uz len browsdam na ebay ci niekto nepredava, ale aj ten kaki nieje zly. cierny je trochu nuda.
cicushka- my uz mame ruzovy potah na sedacku a vyzera to celkom zaujimavo 😎 inak my ten nas transport bag hadam vôbec nevyuzijeme. dnes sme kupili malej trojkolku Quinny Freestyle- na dovcu a hlavne do Tatier 😅
henri- inak s tou ruzovou pre chalana je to OK aj nas Kubko ma ruzove tricka a ked sme v obchode tak si stale vyberie nejake ruzove balerinky 😀

cicushka
autor
7. júl 2008

kalista) no kukala som ebayi, zatial tam nikto neponuka Custom made potahy na beecko...vsetko na chameleona. Ale ja nechcem potah iny...aspon zatial nie..mozno neskor si vymyslim nejake blaznovstvo na neho, ked ma omrzi.
inac, keby sa nedal zohnat ten ruzovy, tak by som asi isla do zlteho..ale zas to je otrava potom s muskami vonku. staci mi ten oranzovy a jedna prechadzka po Sade J.K. a hned pritahujem vsetky musky...iba ich zo striesky odhanam.
Nemyslim si, ze cierny je nuda...cierny je chick 😵 😵

cicushka
autor
7. júl 2008

inac vcera tam este bola v ponuke na predaj cierna stieska na bee s vyvolavacou cenou 5 dolarov. 😀 😝

kalista
8. júl 2008

na anglickom ebay uz najdes striesky na Bee, aj fusaky a buggy snuggle.
inak s tymi muskami mas pravdu aj ked ja sa priznam, ze vsetky kociky co som mala boli cierne 😝

henri001
8. júl 2008

zlty som si vybrala, ked som ich videla na zivo...ale ruzovy tam nemali - vlastne je to skor taka cyklamenova, a kazdy den sa pozeram na ten obrazok 😵 😵 😵 I'm in looooove 😀 ach jaj, aj tak budem kupovat asi az po vianociach...cicushka, mas pravdu ze cierny je sik, ale beeecko je uuulet a zasluzi si divocinu 😉

cicushka
autor
8. júl 2008

kalista) a neboli v lete rozhorucene tie kociky? predsa len, cierne latka.

Henri) no tak potom ked pride odfotim a dam fotku do albumu, aby sme videli nazivo..ja som ho este vobec nazivo v cyklamenovej nevidela..iba na tych obrazkoch.

No skoda, ze take "nudne" obycko farby na to beecko vymysleli.

kalista
8. júl 2008

cicushka ja som videla ruzove Bee v anglicku a je krasne.
cez leto tam mam vzdy buggy toweling, aby sa mala nepotila a teraz uz aj bordel z pieskoviska lahsie dame prec 😵

cicushka
autor
8. júl 2008

no tak mi sme mali minuly tyzden premieru v pieskovisku...a to hned na tej mestkej plazi pri dunaji 😅 kocik som potom vysavala...takze to je celkom dobry napad ten toweling.

kalista
9. júl 2008

ked je to spinave das to do pracky a veget 😀
idem zasa objednavat z babytrader, tak ak by ste sa chceli niekto pridat dajte vediet 😎

jeana
9. júl 2008

ahojte kocky..
chcela by som sa opytat ci ste mali niektora ku bugaboo aj origos tasku. Lebo pri objednavke sme zadali pink poklop tasky a prisiel uplne iny odtien ako je strieska atd.. ten poklop je svetlejsi a skor ruzovy ako cyklamenovy...
neviete teda nahodou ci je to len nejaka chyba a treba vymenit alebo sa tie poklopy robia len v zakladnych farbach? 😕

cicushka
autor
9. júl 2008

kalista) a co ides objednavat? ja momentalne nic nepotrebujem. Akurat som rozmyslala na bugaboo dekou este...ale to je uz somarina...rovnaku sluzbicku spravi aj deka z IKEA 😀

Inac akurat mi volali z PreDeti. Bola som tam asi pred 3 tyzdnami, ze ci mi vedia objednat ruzovy BEE. Tak po troch tyzdnoch mi zavolali, ze ho nevedia objednat. Tak som rada, ze som sa nespoliehala na nich.

jeana) no problem bude ten, ze tie nove materialy na chameleona maju take sytejsie farby...teda aj ruzova je viac ruzova, ako ta povodna. A tasky zrejme robia z tych latiek, co boli tie prve latky na chameleona. Myslim si, ze tam bude zakopany pes. Skus to vyreklamovat pripadne

kalista
9. júl 2008

jeana- ty potrebujes pink 2008 collection a doma mas staru pink!!! urcite to reklamuj.

cicushka- predeti su uplne trapny. vsetko im trva straaaaaasne dlho. vsetko co som mala objednane im trvalo 3 mesiace a este som vtedy nevedela o babytradery.
inak aj ja som rozmyslala nad dekou, ale to uz zas netreba prehanat. staci, ze mam doma 4 /5 kociky 😕

inak kocky!!! mam doma zakladny potah aj s kosikom DENIM 007 uplne novy na cameleona aj 3D set DENIM ak by ste niektora mali zaujem ozvite sa. ja uz mam len BEE tak mi to netreba. 😎

cicushka
autor
9. júl 2008

Kalista) no tak ty si to jasnejsie napisala s tymi farbami..ja ako madar. Samoska..nic proti madarom.

a viem co je DENIM,ale co je 3D set DENIM? To fakt netusim 😅

no a prezrad nam zvedavym co objednavas?
Ja idem zajtra kuk domov z chaty, ci ma necaka v schranke oznam o ulozeni zasielky 😀

cicushka
autor
9. júl 2008

kalista) 4/5 kociky..to znamena ze ani jeden cely 😀 😀 😀 nie chapem samoska...ale ked to vydelis poctom deti...tak si v pohode...na Tilly sa nechytas 😀 😀

kalista
9. júl 2008

3D set je vlastne potah na striesku, sportovu sedacku a ?nanoznik? 😖 na hlboku cast. no idem sa pomaly zbavovat sak naco nam su. 😵
objednavam pre kamosku sedatko na bord, amia to ma odfotene v albume. suuuuper vec. este pre seba cosi na tripp trapp stolicku- stokke- to este uvidim co 🙂
cicushka uz ti prisiel transport bag?

cicushka
autor
9. júl 2008

kalista) aaano...vsak som ti uz aj pisala asi 3 dni dozadu, ze prisiel strasne rychlo...kuk vyzsie...pan kurier mi ho az do bytu priniesol. 🙂

a v com je rozdielny ten Denim 007 od 3D setu? Nechapem to.

mucilienka
10. júl 2008

babulky, tiez rozmyslam nad bugaboo - svagrina je v usa, tak to vyjde na smiesnych par dolarov...
len by som chcela vediet rozmery sportoveho lozka? mozete mi niektora povedat? nikde som to nenasla....

dakujem...

kalista
10. júl 2008

ja mam napredaj ten ZAKLAD sportovej casti(cast kde sa sedi a kosik) a 3D set je potah na strechu, na chrbatik sport. casti a "nanoznik" na hlboku cast.
ja som tiez bola prekvapena tou rychlostou 😀