Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
9. apr 2013

@kilian o rok? ://// vidim to na dalsie dieta...Ale snad ma to prejde

glorita
9. apr 2013

@kkristin odkial je ta prihovana deka?je pekna,ja mam podobnumale ruzovo ladenu z brendonu,ale iny odtien nemaju...... 🙂

hviezda22
9. apr 2013

prosím vas,kto mi vie poradiť. Bugaboo Frog, alebo Bugaboo Gecko, sedia na tieto kočíky striešky na Cameleon? Musia byť uplne rovnaké - tie strechy. Hladam lacnejšiu variantu camu, aby som na čom mala fotiť ušite strechy.
A tiež neskor budem hladať bee plus, potrebujem čím najlacnejšie, može byť aj trochu poškodené, lenkoli foteniu to potrebujem, kto by o nejakom vedel, prosim IP...dakujem

kalista
9. apr 2013

@hviezda22 z bgb frog sedia. Gecko ma mensie strechy.

hviezda22
9. apr 2013

@kalista si poklad, dakujem

kkristin
9. apr 2013

@glorita je to stokke deka ;)

engelina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
engelina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ustrachana
9. apr 2013

baby, ak by ste niektora chceli snack tray na becko tak mam, viac v IP

kajakaja77
9. apr 2013

@mahulenka87 cca 20 cm

mahulenka87
9. apr 2013

@kajakaja77 Ďakujem. 🙂 nikde som to nemohla zistiť.

mecavi
9. apr 2013

Baby k cam3 nedavaju sietku proti hmyzu ze? A ta Nova letna strieska? Co myslute oplati sa?

olimon
10. apr 2013

Ahojte dievčatá, náhodou, nemate niektorá na predaj zimné/terénne kolesa na Cam2?
Popripade kde sú dobre ceny na doplnky plus normálne postovne? 🙂
Vopred ďakujem.

vorllinka
10. apr 2013

Ahoj holky,
vím, že už to tu několikrát bylo, ale kde se dají sehnat takové ty háčky na přebalovací tašku? Nemůžu to dohledat, díky 😉

olimon
10. apr 2013

@mecavi not included ☹

mecavi
10. apr 2013

Vyuzivate kocik bgb bee otoceny aj k sebe ? Mne sa to zda otrasne. Podla mna to spati vyzor kocika.... Osobny nazor.

veronique.ba
10. apr 2013

@mecavi Ja ho zatiaľ využívam len otočený k sebe, lebo malinká ma potrebuje vidieť.

ivett
10. apr 2013

@mecavi mám stejný názor, vypadá to strašně 😀 ještě půl bídy, kdy je to v lehu, ale v sedě je to fakt hrozný, já od začátku vozila malou směrem od sebe a nikdy jí to nevadilo, naštěstí 😀

ivett
10. apr 2013

@vorllinka jindři já mám tyhle http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/br...
a pak tyhle, ale ty na Bee+ nepasují...http://www.dacha.cz/hacky-na-rukojet-buggy-hook...
pak tu ještě na MMB někdo prodával takové na uchycení suchým zipem a s plastovým háčkem...

mecavi
11. apr 2013

@veronique.ba veronika to je jasne ved je malinka. Ked je v polohe lahu este ok ale v sede. A je to len moj nazor🙂

vrana
11. apr 2013

Ahoj holky, prosím, máte některá vyzkoušenou sluneční clonu na BB? Která na něj pěkně pasuje a drží? Koukala jsem na MMB, je jich tam celkem dost šitých a nebo potom od Sunshine kids. Poraďte prosím, díky.

eebee
11. apr 2013

tak a uz aj ja budem sledovat tuto skupinu! od vcera sa tesime z bugaboo cameleon. dakujeme
@kkristin ! 🙂

kkristin
11. apr 2013

@eebee sa teším ze ste spokojní ;) hlavne nech sa Vam dobre vozí a ozvite sa budúci týždeň doriesime zbytok

hermiliona
11. apr 2013

Zienky mam novy set missoni a tu deku nepotrebujem, neviete mi poradit, za kolko ju mam predat, kolko asi stoji taka deka samotna, az som na bazare neni za kozicku!dakujem.Inak mam ju tam zatial za 70 euro- je to vela?

nelinqua
11. apr 2013

Prosim radu🙂 adapter ake cislo sedi na plusko? Dakujeem

dolcegucci
11. apr 2013

@hermiliona nie je 🙂 pohybuju sa nove okolo 80 eur.Mas dobru cenu 🙂

hermiliona
11. apr 2013

@dolcegucci Dakujem 🙂

dolcegucci
11. apr 2013

@nelinqua ak myslis na slnecnik tak c.3 🙂

nelinqua
11. apr 2013

@dolcegucci zabudla som napisat🙂 drziak na napoje...to iste cislo?

dolcegucci
11. apr 2013

@nelinqua aha,tak to neviem...