Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kajuska01
11. máj 2013

@blau a aku mas podlozku,,,,mam tiez coral a tazko sa mi ladi... 😒

blau
11. máj 2013

@kajuska01 od jette joop mmnt hodim link

blau
11. máj 2013

@kajuska01 nejde mi to cez mobil daj do gugla 🙂 jette joop sitzauflage

floress
11. máj 2013

@lencuskac Muzu se zeptat, kde jsi koupila buffika? 🙂

lencuskac
11. máj 2013

@floress jasne, kamoska co býva v vo Viedni mi ho zohnala v obchode Dohnal. Pekny večer.

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
floress
11. máj 2013

@lencuskac a ty jsi s nim spokojena vic nez s camem? Ja mam rodit v zari, takze cesky trh nestiha.. A ja ted nevim pro kterej se rozhodnout..

lencuskac
11. máj 2013

@floress no to je ťažko povedat. Cam ma svoje výhody a buff ma svoje výhody. Ak chces zavolaj a poviem ti všetko a kľudne sa môžeš prísť pozriet a vyskúšať mám tu doma aj cama aj buffa tak môžeš porovnať. Moje tel c je 0905573422

marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
12. máj 2013

Baby ako najdem tu hviezdu co je taka sikovna ?

kristynakubecova
12. máj 2013

zkusim hodit odkaz, ju?

liinda
13. máj 2013

ahojte baby.nebudete niektora predavat striesku na bugaboo bee+ ruzovu, fialovu alebo nejaku babsku?dakujem

silviatt
13. máj 2013

@jessey uz ti prisiel? Ja som pisala vtedy do dohnal na jednu podlozku a hned som sa opytala , ci maju denim a dnes mi prisla odpoved, ze denim sa uz neda ani objednat, ze sa nevyraba uz, mam skusit, ci ho niekde nemaju skladom...

hranolka22
14. máj 2013

@veronique.ba
Ďakujem,je už na ceste tak uvidíme a ešte sa spýtam na madlo-aké na neho pasuje?

ivetka09
14. máj 2013

@lencuskac ahoj pozeram ze uz mas Buffa tak pis aky je?

ifka25
15. máj 2013

Ahojte, prosím Vás, neviete poradiť či to BGB Cameleon bude pasovať podložka od pinkie? A s bočnicami či bez?

hermiliona
15. máj 2013

@ifka25 ja mam bez bocnic a sedi takto 🙂 neviem, ci to dobre uvidis cez tuto fotku

ifka25
15. máj 2013

Ďakujeeeem aspoň trošku lepšie si to viem predstaviť ako to v kočíku vyzerá...

vierka987
15. máj 2013

ahojte,ja som tesne pred kupou tohto kociarika,ale nie noveho,ale z bazarika,mal by byt malo pouzivany po jednom dietati,viete mi poradit,na co sa mam najviac pozerat,aby som nekupila kociar s chybou? a taktiez sa chcm opytat ako dlho vydrzia kolieska,neopotrebuju sa rychlo?

kristynakubecova
15. máj 2013

@vierka987 Kolecka se ojedou hned na zacatku a pak uz to vypada stejne, takze pohoda.Koukej jak moc klokta rukojet, ma trochu vuli, to je v poradku, je prehazovaci takze neni na doraz.Ale pokud je to Vazne hodne tak to byl jezdeny hodne a nebo neni pani prvni majitelka.Problem by mohl byt ve vykouslem madle ze spoda, velmi caste.Potom jestli funguje skladani a rozkladani, chce to najit grif, takze bych to nechala vyzkouset pred Vama majitelku🙂.Jinak samozrejme zip na krytu hlubokeho luzka a pak uz zalezi na tobe jestli ti vadi skrabance, sisovani apod🙂

jessey
15. máj 2013

Baby tak kocik uz dosiel. Ale nedrzi mi tam striezka co stym? ako to tam upevnit?

hermiliona
16. máj 2013

@ifka25 nech sa paci, rado sa stalo 🙂

laleal
16. máj 2013

Ahojte,prosím vás,nemáte niektorá foto kde je ten skejtík so sedačkou pripevnení na cam?boli ste s ním spokojné?je lepší než ten klasický skejtík kde sa len stojí? a ešte jedna otázka,ktorý kočík je lepší-premyslenejší,praktickejší cam alebo buffalo?dakujem 😉

eliska07
16. máj 2013

Ahojte,

mohla by som sa opýtať? Kúpila som si bugaboo ruksak - tašku na kočík. A neviem ako by som ho mala vzadu upevniť - prerobiť na ruksak. Nemáte ho náhodou niekto? Zatiaľ som ho len tak zbežne pozerala a nijako mi to nesedelo ako to prepojiť, aby z toho bolo jedno pútko na prehodenie cez plece. Vďaka za rady.

hannyss
16. máj 2013

Dneska jsem si byla poprvé prohlédnou zblízka v babyparku bugaboo cam a jsem uchvácená 😀 ta obr korba... 🙂 líbil se mi hodně i podle fotek, ale ve skutečnosti nevypadá tak malý jako na fotkách nebo když ho potkám ve městě 😀 je velký rozdíl mezi cameleonem 2. a 3. generace? Vzhledem k ceně budu muset jít do použitého 2. generace... Myslíte, že by mi v babyparku předvedli složení kočárku, popř. výměnu hlubokého za sporťák, když si ho tam nekoupím?

face
17. máj 2013

@hannyss V Babyparku Vám vše ochotně předvedou, pak stačí říct, že to promyslíte, nemusíte hned kupovat 🙂

olimon
17. máj 2013

Prosím Vás dievčatá, pasuje madlo s cam3 na cam2? Ďakujem 🙂

lenka1108
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
17. máj 2013

@olimon nie