Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
1. feb 2012

@home1 No jasne, predava..Vo Viedni je to bezny kocik..... Cam ma asi kazda zena tam....Bee az tak nie, ale maju ho tam skoro vsade v obchodoch ...Dohnal,Leiner, Lutz... 😉

kachen
1. feb 2012

Holky, vazne uvazuju o koupi Bee. Mam par dotazu. Urcite to tu uz padlo, ale precist celou diskuzi je nemozny. Takze, jaky je rozdil mezi Bee a Bee+? A pry neni polohovani nozicek? 😕 Coz je teda dost blby. Tak jak to resite, kdyz vam dite spi?

kachen
1. feb 2012

Tak uz jsem to vypatrala. Bee+ je novejsi varianta.

anka.
2. feb 2012

Ahoj, chtěla bych se ještě zeptat, ohledně cameleona: u hlubokého lůžka - nosíte ho za to odendávací madlo ikdyž je tam miminko - a může se to? (jestli to je třeba v návodu atd)? Díky.

anka.
2. feb 2012

ještě druhý obrázek (nevím, jeslti jsem to dobře vysvětlila)

ellysa
2. feb 2012

@lodgermaniacka čožeeeeeeeeeeeeee, za cam ja každý deň plačem, boli sme vo viedni, kde ho má každá mama a normálne mi bolo ľúto, že som si ho sprostá nenechala, bol úžasný, ľahunký, spratný...fňuuuuuuuuuk

s prepáčením, to sú debovia, no lebo to rozhrkané, plastové, ťažké peg perego je také úžasné 😠 😠 😠

ellysa
2. feb 2012

@anka. ja som ho tak nosila, sme na poschosí bez výťahu,dokonca celý aj s podvozkom, nikdy sa nič nestalo, drží to tam extra pevne

ivett
2. feb 2012

@kachen Bee+ je novější typ, rozdíl mezi Bee a Bee+:
- stříška, u Bee+ je víc dokulata, tím pádem širší, u Bee je zas perfektně krycí
- kolečka, u Bee+ jsou jakoby proplétané, u Bee jsou plné
- sedačka, u Bee+ je širší sedák, zádová opěrka se dá prodloužit
- systém přecvakávání sedací části, u Bee+ je to jednodušší a kočárek se dá složit i když má sedačku proti směru jízdy, u Bee je sundávání a přendávání sedačky dost krkolomné a jak jsem zjistila (pokud nejsem neschopa) tak se sedačkou proti směru kočár nejde složit
- pásy, u Bee+ nemusíš složitě vycvakávat ze zádové opěrky, abys je dala níž nebo výš
- jinak podvozek je stejný, rukojeť taky, košík taky...
k tomu polohování nožiček, Bee ani Bee+ nemá nožní opěrku jako takovou, na konstrukci je stupátko pro nohy, plastové a tak větší dítě když sedí v kočárku, nohy má položené na tom, menší dítě se tam v pohodě vyspí, protože ten sedák je docela prostorný a dlouhý, mám dceru rok a dva měsíce a v pohodě se tam vyspí, nohy jí nevisí, teda ne plně, cca od kotníků, když by ležela vyloženě jak prkno rovně, by jí nožky trčely, ale ona většinou rovně nespí, takže ty nožky si tam pěkně dá...

on každý kdo kupuje Bee (staré nebo plusko) si musí uvědomit, že to není vhodný kočár jako jediný, vždycky jako kombinace s jiným, Bee je prostě městský kočár, já osobně bych ho nepořídila, pokud bych doma neměla i jeden normální větší kočár na dlouhé procházky, terén apod.

kilian
2. feb 2012

@home1 no v kazdom obchode bee + nieje na pozretie,jedine babyone ,dohnal,gutwein a babywalz maju vylozeny.objednat mozes v inych obchodoch ako je lutz a leiner tiez,len vylozeny nemaju ziadny.naopak cameleona najdes vo vsetkych tychto obchodoch.dufam,ze som sa dobre vyjadrila,nie ako tatar.....

anka.
2. feb 2012

@ellysa fakt i s podvozkem?! jsi silačka (anebo je cam tak úúúžaasně lehoučký) 🙂 taky jsem právě bez výtahu, tak moc děkuju za povzbudivé info...a vážně si sama zvládla nést celý kočík i s miminkem? se tešíííím!

brendda
2. feb 2012

@kachen ideální kombinace-mít doma Chameleona a Bee 😀 😀
@anka. Taky to za to málo nosím a v pohode!!!

kachen
2. feb 2012

@ivett Diky moc. Kocar samozrejme mame. Ja bych tenhle snad ani nepotrebovala, ale trojkombinaci jsem podedila po sestre a to nutkani koupit maly pekny golfky a hlavne novy golfky je silnejsi nez ja. A kdyz uz jsme usetrili za velkej kocar...
@brendda Tak to uz by doma neproslo.

deyana
2. feb 2012

@anka. a já pořád na co tam to madlo jako je (u hluboké) 😅 Nějak mě to ani nenapadlo, jsem ho dala do skříně 😀

tanija133
2. feb 2012

@ivett Suhlas so vsetkym co pises o Bee, ja len ze sa da zlozit aj ked mas sedacku otocenu k sebe....Mala som ho chvilku, a islo to...len uz si nepametam ako to bolo....ale ide to... 😉

ivett
2. feb 2012

@tanija133 možná to jde, když se vycvaknou ty packy, co drží zádovou opěrku, nevím, já to zkoušela, když jsem ji měla přecvaknutou a mě to nešlo, zastavilo se to tak v půlce a nešlo, ale píšu, že jsem možná neschopa 😀 😀 😀 Ještě to zkusím...

domigb
2. feb 2012

@kachen ja mám bee (nie plus) ten starší model...Už ho mám ako jediný kočík,lebo v šporťáku peg perego skate mala dcéra omnoho menej miesta ako v tomto...Na obed spí v postielke 30 minút,ale ked spinká v beečku spí aj 3 hodiny...Nožičky jej síce už mierne vytrčajú,ale je vo fusaku tak zatial to drži.. 🙂 🙂 🙂 Ja moc v zime nechodím von,čiže bee mi uplne stačí...
@ivett ja skladám bee v oboch smeroch v pohode 🙂 🙂 🙂

ivett
2. feb 2012

@domigb fakt to jde složt v obou směrech v pohodě? tak já jsem asi debil, mě to nejde, jdu to zkusit 😀

domigb
2. feb 2012

@ivett skutočne to ide...i ked lahšie to je ked je sedačka otočená vonku (teda bábo kuk do sveta) ved to skús!!! 😀 😀 🙂 🙂 🙂

lussy52
2. feb 2012

Ja som mala Frog a mám teraz Cameleon iný kočík by som nechcela, je super 🙂) vrelo odporúčam. Ku kočíku je veľa doplnkov ja mám plnú komodu 🙂

home1
2. feb 2012

@kilian
@tanija133 dakujem vam krasne za info 😉 a neviete nahodou po čom idu bee + tam?

lentila.g
2. feb 2012

@ivett keď máš babo k sebe otocene tak vtedy musíš dať opierku akoby do polohy k rúčke,do polohy rovno ju das ked zatlacis tu bielu poistku celu hore a potom akoby len do polovice a vtedy to ide až k tej rúčke.ono to chce cvik,mne to dlho trvalo

ivett
2. feb 2012

@domigb no fááááááááákt, já to nechtěla rvát na sílu, já neměla tu sedačku v plném sedu, tak proto to nešlo, jsem objevila Ameriku 😀 Dííííky 😉

@lentila.g v tom byl ten problém, já ji nedala až k ručce 😀

Holky díky...

kilian
2. feb 2012

@home1 podla toho ,ktory myslis.....

home1
2. feb 2012

@kilian ahoj,myslím bugaboo bee plusko....kolko tam asi vyjde,ak nahodou viete...

kilian
2. feb 2012

@home1 klasicky bee+ alebo denim alebo all black?all black 599€,denim 612€ a obyc.do 500€.
a bee 299€.

home1
2. feb 2012

@kilian klasicky bee+ 😉 do 500€ ? to je potom fajn cena,nie? 😕 lebo našla som 2 bgb bee+ na nete v bazari a cena bola 450eur a bol už používaný... tak radšej by som kupila novy do 500eur... dakujem za info 😉

kilian
2. feb 2012

@home1 neni zaco. 😉

anka.
2. feb 2012

@deyana no, já právě nevím, jestli je to tam kvůli tomu... 🙂 na přenášení asi jo, holky tady psaly, že i s miminkem...nebo třeba na hračky anebo dát do skříně 😀

kachen
2. feb 2012

@domigb Diky za odpoved. Mala bude mit rok v lete, takze to uz ji ty nozicky budou trcet a nebudem mit, bohuzel, fusak 😀 Ja ho planuju pouzivat az asi na jare, v lete. Kdyz ho teda koupim. Chjo, je to dilema jak blazen. Kocarek je to fakt krasnej a hlavne lehkej, ale ta cena X nepolohovani nozicek a vybava taky zadna slava teda.

ivett
3. feb 2012

@kachen moje malá má teď rok a 2měsíce, máme sice fusak, ale nepřijde mi, že by jí nohy trčely nějak extra, rozhodně jí nevisí, fakt spíš jen ty kotníky, ten sedák má určitě do půl lýtek minimálně...pak až bude větší/vyšší tak stejně bude hlavně lítat a kočár mít spíš na chvíli odpočinku při procházce a až dosáhne na tu nožní opěrku, tak to bude kočárek jako každý jiný 😉 nohy nejdou polohovat kdekterým golfkám a když si vzpomeneme na klasické golfové hole, co byly za nás, tak ty nešly polohovat ani v zádech a všichni jsme to přežili 😀