Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
5. apr 2012

@skripova Na Bee + sedia madla Chicco Multiway, alebo Gesselin Swift..... ja som madlo Chicco kupila v obchode www.best4baby.sk osobne v Ba v Retre, ale maju aj internetovy obchod..a baby vraj brali madla na objednavku Gesslein z obchodu kocikovo.sk tak skus ti zavola tam aj tam, ze co maju, alebo co sa da objednat....a spominam si aj pred rokom madlo Gesslein Swift mi vedeli objednajt aj v Enikibeniki.sk ...tak poskusaj.... 🙂

mvranka
5. apr 2012

@skripova ja som teraz kupovala madlo Gesslein Swift vo For Baby v BA na Rajskej. na stranke ho nemaju, ale v obchode fyzicky ano. stalo 19,90€.

@tanija133 mozem sa ta opytat, ci nevies, ci je rozdiel v konstrukcii Bee a Bee+? lebo ja mam stare Bee a to madlo Gesslein mi tam teda vobec nedrzi ☹ doteraz som mala madlo Chicco, ale ste tu chvalili toto Gesslein, ze je lepsie, tak som ho kupila, ale mne to tam vobec nedrzi, smyka sa dalo a neda sa poriadne uchytit 😕

ivett
5. apr 2012

@mvranka staré bee o o 1,5cm užší v konstrukci než bee+, sedí na něm pěkně chicco madlo, na plusku zase naopak madlo chicco sedí blbe, hrozně pevně a stahuje podle mě tu konstrukci, pokud máš madlo gesslein a chtěla bys ho prodat, měla bych zájem, já to chicco měla na starém bee a sedělo perfektně, ale na plusko už ne, tak jsem ho prodala a sháním to gesslein, ale tady mi nejde sehnat...

mvranka
5. apr 2012

@ivett aha, tak uz mi je to jasne ☹
tak v tom pripade ho urcite budem predavat, je mi tymto padom na nic. no len ty si asi z CR, tak neviem ako by sme sa vedeli dohodnut. madlo je nove, takze cenu nechavam 19,90€.

ivett
5. apr 2012

@mvranka písnu ti IP, mám možnost poslat to na SK a manžel mi to pak veme 😉

kilian
5. apr 2012

@mvrnka ja mam zase chicco a potrebovala by som gesslein...

tanija133
5. apr 2012

@mvranka tak vidis, uz vies, ja som vobec nevedela ze to madlo Gesslein nesedi na stare Bee...Na nove sedi aj , aj....ja by som mozno tiez vymenila, ale madlo swift som este neskusala....ale uz mas 2 zaujemcov o to madlo, pojdem ho ja skusit na tu Rajsku....kde to tam je, pri hoteli Kyjev niekde?

mvranka
5. apr 2012

@tanija133 ono je to v podstate za Tescom (teraz MY), na rohu je obchod s kocikmi (ako je Dunajska), vedla toho velkeho parkoviska. ja totiz neviem presne kde je hotel Kyjev 😀
ked si pozries ich stranku, tak odtial to urcite pochopis 😉

tanija133
5. apr 2012

@mvranka uz chapem, som to aj nasla na ich stranke...dik....pojdem vyskusat... 😉 ci nie je nahodou lepsie...ved chicco sa da vzdy predat.... 😉 gesslein sedi vraj aj v oboch smeroch....lebo Chicco sedi iba v smere jazdy.... 😉

mvranka
5. apr 2012

@tanija133 no ved aj preto som chcela to Gesslein, lebo by malo sediet v oboch smeroch. no ale mne to proste na starom Bee nesedi ☹ takze uz som ho aj predala 😉

tanija133
5. apr 2012

@mvranka a to chicco kde zozenies? inac je to blbe , take fajn kociky, trendy, drahe a kvalitne a nemaju origo madlo.... ☹

mvranka
5. apr 2012

@tanija133 ja mam Chicco 🙂 doteraz som pouzivala Chicco, ale tu ste chvalili Gesslein, tak som kupila. chcela som Chicco predat, ale kedze Gesslein nepasuje, tak si nechavam Chicco a predala som Gesslein 😝
a s tym origo bgb madlom mas pravdu, ani ja to nechapem...

skripova
5. apr 2012

@mvranka ja ho zoberiem

skripova
5. apr 2012

@skripova posli mi cislo uctu hned ti urobim prevod

mvranka
5. apr 2012

@skripova uz som ho predala ivett

skripova
5. apr 2012

@mvranka ☹nevies kde ho kupim lebo som obvolala vseky obchody internetove a uz ho nikto nepredava

mvranka
5. apr 2012

@skripova no v tom forbaby ho maju, teda este minuly tyzden ich mali. skus napisat na ich e-mail. ja som sa pani pytala, ci sa da kupit aj on-line, alebo jedine osobne a uz mi neodpisala ☹ tak som tam poslala moju mamu.
ale tak skus napisat, e-shop maju, len tie madla nemaju na stranke.

aanetta
5. apr 2012

@skripova madielko dostanes kupit v kocikove 😉

skripova
5. apr 2012

@aanetta nemaju ho tam ☹

daikas
5. apr 2012

@home1 Karolinka kolko ma teraz cm.....fuuuuh🙂 davno som ju nemerala, al dost sa teraz vytiahla, asi okolo 84cm odhadujem od poslednej prehliadky.

daikas
5. apr 2012

@pallacinka dakujem, hlavne nech je uz treti mesiac za mnou🙂))

home1
5. apr 2012

@daikas dakujem-pytam sa len preto aby som si spravila obraz o "velkosti" a dlžke beečka-podla tej fotky ktoru si pridala 😉 už som pren na 100% rozhodnuta 😵 😵

aanetta
5. apr 2012

@skripova volala si tam?

skripova
5. apr 2012

ano volala
@aanetta

aanetta
5. apr 2012

@skripova a povedali ti ze nemaju?aj keby nemali na predajni tak objednaju a za tyzden mas.ja som kupovala minuly tyzden.

skripova
5. apr 2012

@aanetta povedali mi ze uz nieje a ze uz nevedia zohnat 😒 tak neviem ze co mali posledne sa vypredali ze asi to prestali vyrabat....to je asi normalne lebo co ja chcem tak to nemam

aanetta
5. apr 2012

@skripova bavime sa o madle gesslein ano?

skripova
5. apr 2012

@aanetta ano tak mi povedali volala som tam

aanetta
5. apr 2012

@skripova tak to je divne.ja som ho kupovala minuly piatok a este jedno tam mali.Ale podla mna ho urcite niekde zozenies.Vsade kde predavaju kociky gesslein ti ho objednaju.Teda ak ho neprestali vyrabat,co si myslim ze nie. 😉

skripova
5. apr 2012

ved to mi povedala ze uz ho nevyrabaju ze mi to nemozu uz objednat