Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
24. apr 2013

@atuska24 tá dela krásne ladí

jonynek
24. apr 2013

A naše autaaa... 😉

hermiliona
24. apr 2013

@jonynek nooooooo krasne 🙂 ♥ v dobrom zavidime 😀

finda
24. apr 2013

@zuzana_muller ahoj, prosim ta uz nemas na predaj tu letnu striesku na beecko? Ty si ju tusim mala v bazari, teda ak ma pamat neklame 😕

yasemin02
24. apr 2013

@jonynek ahoj prosim ta kde si kupila tu striesku andy warhol ja mam v plane kupit tu cervenu s divym makom ale citala som ze v predaji su az od maja. dakujem

martinano
24. apr 2013

@atuska24 ja som mala k tejto farbe purple, fialovu stokke

hviezda22
24. apr 2013

@glorita to sa neda, prešiť tieto dve strechy, lebo material nepustí, napr. strecha na cam ma jeden dielik zhruba 30x100 cm, a na bugaboo bee plus jeden dielik strechy 25x110 a staré bee, tiež som ho volakedy mala, ma tu strechu este ovela širšiu

k tomu prestriekaniu kočíka, moj manžel robím vo VW prave na lakovni a teraz som sa ho pytala, či je dobré kupiť ten sprej, ale baby určite nie, to sa vam može olupať, oni tam maju pece,kde lak vypalujú pri vysokej teplote

lencuskac
24. apr 2013

Ahojte. Chcem vás poprosiť o názor. Rozmyslam ze predam svojho cama 3 all black a kúpim buffalo. Myslite ze to je dobrá voľba? Ďakujem

dolcegucci
24. apr 2013

@jonynek perfektneeeeeee 😵

zuzana_muller
24. apr 2013

@finda ahoj, ano mala som dve na predaj ale uz som bidve predala ☹ mrzi ma...

vrana
24. apr 2013

@taminameiki Ahojky, prosím tě, jaké máš madlo na BB a ty máš BB+, že? Myslíš, že by to madlo šlo i na BB.

Jinak mně dnes došly ty klipsy JJ Cole a musím říct, že jsou fakt super! Jen škoda, že se nedělají v černé, jen v šedé nebo hnědé.

taminameiki
24. apr 2013

@vrana ahoj tak ja mam madlo chicoo multiway a mam bee + a tak sa mi zda ze na bee pasuje chicoo lite way

vrana
24. apr 2013

@taminameiki Díky a nešoupe se ti to madlo po konstrukci? Drží dobře? A ten pultík na to pití je co zač prosím?

mahulenka87
25. apr 2013

Kočky, do koľkých mesiacov ste vtrepali dieťa do vaničky? 😅 Budeme mať letné baby a neviem či mu bude ešte v zime stačiť...

mahulenka87
25. apr 2013

a ešte... bývame v činžiaku s malým výťahom... vojde BGB do výťahu? (pre 3 osoby)

evi1829
25. apr 2013

Baby, neviete mi nahodou poradit kde sa da kupit original potah ( oblecko na sedacku ) na bee+? Denim alebo farba sand??

jonynek
25. apr 2013

@yasemin02 Máme ji už teď tak brzy a to z Chytrých hraček 😉

evi1829
25. apr 2013

@jonynek kraaaaasne! Ja mam tiez neon, kde si kupovala striesku?

ka33n
25. apr 2013

@mahulenka87 v klude as s fusakom do 8 mesiacov sa babo zmesti,mozno aj dlhsie ale uz bol zvedavy tak som vymenila za sport.,tiez mame maly vytah a v pohodke🙂 zmestime sa

kordul
25. apr 2013

pěkný večer.. mám objednaný BGB Sahara a teď mi kamoska rekla ze u nich nejde vymenit potah? je to pravda, nemate s tim nekdo nejakou zkusenost?

hermiliona
26. apr 2013

@lencuskac ahoj 🙂 ja sice nemam buffalo ale mam donkey co je skoro to iste a mam aj all black ako ty.Moj nazor je, ze buffalo a donkey su take viacej sportove kociky a tento cierny je taky elegantos 🙂 oba su ale suprove.Donkey ma suprove kolesa, je lahucky dobre sa snim ide, nevrzga a tak.Ale ked sa pove znacka bugaboo ja si vybavim vzdy ako prve cameleona, tie ostatne kociky su pre mna od tejto znacky len take doplnkove 😀 aj ked kazdy ma svoje caro.

hermiliona
26. apr 2013

@kordul Tiez som pocula, ze sa nedaju menit striesky co je vecna skoda, lebo prave to menenie striesok je jedna uzasna vec 🙂

leony83
26. apr 2013

baby, od kolko mesiacov mate deticky v cam sportiaku?

kkristin
27. apr 2013

@leony83 ja som mala od 4 mes. Maly nechcel byt vo vanicke a v pohode

zuzana_muller
27. apr 2013

@leony83 ja som mala malu v sportovej casti cca od 5,5 mes-tiez uz bola v hlbokom nervozna. Kedze ja som mala aj Stokke tak som to vyriesila tak, ze som tu novorodenecku vlozku co ma Stokke vlozila pod ruzovy canvas "oblek" (vtedy som mala este cam 2 ku ktorym to dodavali) a bolo to super!!! Potom asi ked mala 10 mes tak som novorodenecku vlozku vybrala a uz sme chodili bez nej.

face
27. apr 2013

@leony83 malá šla do sportovní části v necelých 6 měsících a byla moc spokojená 🙂

leony83
27. apr 2013

ďakujem. ešte jedna otázka - odkedy máte detičky v bee bez novorodeneckej vložky?
už mi z toho šibe 😝 vo vaničke mi malá cirkusuje, používame bee plus. na cam mám záujemcov o kúpu a neviem čo mám robiť. predať cam a používať bee alebo ju dať do cam športiaka... ona ešte sama nesedí 😝

face
27. apr 2013

@leony83 já zkusila dát malou do Pluska asi ve třech měsících, ale máme tu kolem samé kostky, takže to hrozně drncalo. Jezdila ve sporťáku do roka a pak šla do Pluska a bylo to super 🙂 Ale pokud jezdíte jen po asfaltkách, tak na léto by bylo i Plusko určitě fajn 🙂

leony83
27. apr 2013

@face o 2 týždne bude mať 6 mesiacov. asi nám stačí to bee. moc vymýšlam 😖 v cam športiaku by vlastne sedela, bee je lepšie pre chrbticu. ale zase s cam sa lepšie jazdí