Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

darica
12. aug 2010

@k.a.t.k.a. Ahoj, nebude náhodou někdo objednávat z ebay potah na bee. Já bych se přidala. Nemám žádou zkušenost s nákupem. Zdravím

marika6
12. aug 2010

Ahoj, aj ja by som sa pridala k nákupu poťahu na bee z ebay, tiež nepoznám ako to chodí.

hviezda22
12. aug 2010

baby mam na predaj podložku do bee, aj rozširuje čast pri nožičkach, vnutro je molitan a je krásne pevna
http://deti.bazos.sk/inzerat/4533803/Podlozka-d...

kristiesk
15. aug 2010

a už máme sadu Paul Frank color blocks objednanú 😀 😀 😀

evikevik1
15. aug 2010

@petrasafr : jojo jasně, že jsem kočárek viděla na živo, jinak bych ho nekoupila 🙂 tu edici PF už dokonce mám i doma, skoro měsíc, protože bylo napsáno jak na stránkách baby parku tak u AV že vyprodávají a již nebude.. jsem z Phy, takže jsem hned zavolala do Baby parku, tam měli už jen vystavené a jeden na Zličíně (ale nevím možná pak ještě doobjednali) a pak jsem zavolala do AV a tam měli skladem, tak jsem si pro něj raději hned dojela 🙂 takže fusak mám taky PF a jinej kupovat určitě nebudu, protože dva fusaky, to nevyužijeme 🙂
@kristiesk - děkuji za radu ohledně tašky, podívám se co je to přesně zač 🙂

lodgermaniacka
15. aug 2010

aj mne už sada PF prišla a je naaadherna 😵 😵 😵

evitamarko
15. aug 2010

Ahojte
oplati sa kupit ku kocaru Bee+ aj obojstranny potah ?
napiste mi prosim ake s nim mate skusenosti.

Dik moc
Eva

face
17. aug 2010

Ahoj holky, máte někdo prosím zkušenosti s Bugaboo Bee od narození, s tou vložnou taškou? Jezdila bych převážně na jaře a jen ve městě. Potřebuji lehký skladný kočárek, Bee je super, jen si nejsem jistá, zda je ta vložná taška pro mimčo dostačující. Děkuji moc za info 🙂 Lucie

citinka
18. aug 2010

baby, mate este niektora bee+ tu limitovanu ediciu (sand+off white strecha) ?
chcela by som totiz kupit podlozku a neviem sa rozhodnut ci tu sand alebo off white, tak by sa mi v celku zisla rada.
vdaka.

vevercaci
18. aug 2010

Ahoj, jsem tu nová..mám 11měsíčního klučinu a chci koupit nový kočárek, mám Mutsy, ale jsem s ním nespokojená, tak se rozhoduji mezi Bugaboo Cameleonem a Concordem Fusionem..u BGB mám obavy z té sedačky, že není na spaní tak pohodlná pro dítko jako ta u COncordu...asi mi napíšete, že je to blbost, že 😀 ? Díky za rady

misha82
18. aug 2010

Ahoj, mám stejný dotaz jako Face, a to, zda máte některá zkušenosti s vložnou novorozeneckou taškou do kočárku bugaboo bee. Taky budu ji budu pravděpodobně potřebovat jaro-léto. Děkuji za vaše případné odpovědi 🙂

citinka
18. aug 2010

@vevercaci nemam osobnu skusenost s Concordom, ale Cameleon je na spanie uplne v pohode. Vela sa pisalo o polohe, v akej dieta lezi, aka je neprirodzena, ale staci mi uz len fakt, ze je vela kocikov, ktore su jeho napodobeninou, teda prave tejto sporotovej casti (ten isty system sedenia, lezania)...tak neviem, asi to nebude take neprirodzene 😉.

Tiez ak ti mozem poradit, ak ma maly uz 11 mesiacov (a nevuzila by ci Cam. napr pre dalsie dieta) a chces BGB, nerozmyslala si nad Bee ? Je mozno zbytocne kupovat Cam. kedze je to aj s vanickou.

My mame aj Cam. aj Bee+ a nemenila by som za ziadny iny. 🙂 Ja som absolutny BGB fanusik 🙂

zucha
18. aug 2010

@vevercaci ak budes mat dalsie dieta, BGB Cameleon je dobra volba, ale ak to mas kupovat pre 11 mesacne dieta, je to asi zbytocne uz, lebo kupis aj vanicku a tu uz nevyuzijes. A verim, ze cochvilu ti dieta v kociku prestane spavat, lebo zacne spavat len 1x do dna a to je najlepsie, ked spi v postielke doma a nie v kociku. Pri prvom dietati som kocik prestala pouzivat v 12 mesiacoch a pri druhom v 14,5. Takze treba si rozmysliet co od kocika ocakavas na tych par mesiacov. Mozno je fakt pre teba dobry Bee 😉
Ja osobne vyuzijem Cameleon teraz pri tretom dietati a musim povedat, ze stale je absolutne bez chybicky. Teda okrem poskrabaneho ramu, co ho "hadzem" do kufra auta, ked sa ponahlam 😅

mmacko
18. aug 2010

@vevercaci ahoj, ja mam concord fusion, mne sa bgb velmi paci, ale neviem prist na chut tomu polohovaniu. A fusion som kupila z 3 hlavnych dovodov: nadstandardne siroka sedacka (zmesti sa tam aj 2 r dieta vo fusaku), najlahsie ovladanie ake som kedy mala v ruke a maly rozmer po zlozeni. Keby si mala blizsie otazky, napis mi IP 😉
Baby, mate krasne tie cameleony a tie potahy.... 😉

zucha
18. aug 2010

@mmacko prave fusion "pajcol" vela od Cameleona. 😉 Aj moja skoro troj rocna dcera si tam vlezie a sedi a vobec sa nezda, ze by sa tam nejak moc tlacila 😀

mmacko
18. aug 2010

@zucha no mne sa praveze moc nezda cameleon a fusion podobne v nicom. CO myslis, ze napodobnil?

lodgermaniacka
18. aug 2010

@zucha nemyslela si neo? fusion a cameleon nemaju podla mna vobec nič spoločne

bebel
18. aug 2010

@evitamarko ja mám v bee+ bavlnenú vložku

vevercaci
18. aug 2010

No já mám ještě kočárek Mamas and Papas Ora a ten je suprovej, je to spíš jako golfky se spojenou rukojetí a jsem s ním hrozně spokojená, krásně se ovládá, je lehký, a má prostorné sezení, více než Bee+..Spíš chci kočárek i trochu do terénu, děti bych chtěla ještě dvě, takže tu hlubokou korbu bych využila, jen právě nevím, jestli chci ten Buginek nebo Concord 😀
Bee s vložkou pro mimi bych nechtěla, moc se mi ta vložka pro to malý křehký mimi nezamlouvá, já radši korbičku 😎

evitamarko
19. aug 2010

@bebel ahoj..a kde si ju prosim Ta kupila?
myslis ze si tam mozem dat akukolvek univerzalnu vlozku?

cmulinko
19. aug 2010

mozete mi prosim vas napisat vnutornu dlzku vanicky?a niekde som citala,ze tie 2 predne male kolesa sa daju vymenit na velke....ale este som taku fotku kocika nevidela.

bebel
19. aug 2010

@evitamarko objednávala som ju odtiaľto http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=186649 😉
Napísala som aký typ kočíka mám a ona mi to uspôsobila naň.

katyl
19. aug 2010

@bebel a nesmyka sa ti ta vlozka dole?

bebel
19. aug 2010

@katyl nie...je pripútaná tým stredovým pásom medzi nohami

bebel
19. aug 2010
evitamarko
19. aug 2010

@bebel Supeer 🙂 dakujem za link...fakt tam maju velmi pekne vlozky do kocarov...aj tie deky vyzeraju super 😉

vevercaci
20. aug 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi Cameleonem a Frogem? 🙂

citinka
20. aug 2010

baby, prosim poradte mi, kde v centre Viedni je najaky obchod, kde maju BGB doplnky ? dakujem.
@vevercaci Frog je stara verzia

katyl
20. aug 2010

@citinka ja som bola SCS v Babyone teraz v sobotu, maju tam bee aj cameleon, doplnky maju striesky a fusaky a tasky co som videla. Neviem co by si chcela

citinka
20. aug 2010

@katyl vdaka, SCS poznam, ja som mala na mysli centrum Viedne 🙂