Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jonynek
29. sep 2012

Holky, chystáte se některá pořídit Bee+ z kolekce Neon Pop? 🙂

ifkael
29. sep 2012

@andrea999 stihol prist?

andrea999
29. sep 2012

@ifkael nie neprišiel 😠 snád v pondelok 🙂

klarawerder
29. sep 2012

Babulky, nabízím vložku do pluska z pravé kožešiny, možnost výběru ze 4 barev 🙂 Více info na
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=59389882

😉

ustrachana
30. sep 2012

maminy neviete prosim vas aky nanoznik by mi sedel na bgb cam? mne sa nepaci ked je kocik neupraveny a trci mi lodger ☹

ifkael
30. sep 2012

@ustrachana ked tak fusak bgb... skoda kazit cameleona nanoznikom.

Kocky co mate plusko.... prezili ste s nim mestsku zimu? Ci mali ste aj iny kocik?

Syn je dost velky, ma 16 mesiacov - a neviem ci versu od bj alebo plusko allblack

ustrachana
30. sep 2012

@ifkael mne to pride take neupravene, vadi mi to takze cam pojde z nasho vozoveho parku asi prec

ifkael
30. sep 2012

@ustrachana malemu sa paci v nom? Viem, ze to si mala problem najst kocik, kde by bol spokojny... Tak kup fusak a budete mat...

Ale ak mas nieco ine na muske- plne chapem, zmenu treba

ustrachana
30. sep 2012

@ifkael hej paci sa mu v nom 🙂 ale uz sedi sam tak snad by bolo dobre uz v kazdom lebo aj v came sa uz naklana dopredu a vymysla 🙂 len nechce plastenku ked prsi tak s tymto problemom bojujeme 🙂
zmenu by som brala len uz ani neviem co ? ty co mas na muske? inglesinu predavas, ze? vcera som zvazovala, ze si ju vezmem lebo nemam v aute kocik 😀

ifkael
30. sep 2012

@ustrachana versu od bj alebo plusko- viem ze versa bude asi pohodlnejsia- chcela som lahsi kocik- versa ma 13kg.... Fuuuu.... Ale mam len tieto dva co pozeram

ustrachana
30. sep 2012

@ifkael ved prave, ze uz nie je z coho vyberat ani v mojom pripade 🙂)))

ifkael
30. sep 2012

Este maclaren... A june od easywalker

pincola
1. okt 2012

Holky využily jste ten fleecový potah? Je to nutnost, nebo stačí canvas na celý rok?Fusak BGB mám objednaný, ale nechce se mi utrácet za ten potah.

mitote
1. okt 2012

@pincola myslis tu vlozku do kocarku nebo jaky potah?

hranolka22
1. okt 2012

@pincola
ja som mala pri dcérke len canvas a teraz mám flísové poťahy a podľa mňa je to rozdiel,určite to menej "prefúkne" a lepšie drží teplo 🙂

hranolka22
1. okt 2012

Kočky poraďte
máme cameleona,ale nejde nám brzda-tá páčka sa stále vracia späť a tým pádom brzda nebrzdí...zažili ste niekto, dá sa to opraviť?

pincola
1. okt 2012

@hranolka22 Děkuju🙂

mitote
1. okt 2012

@pincola tak potah kocarku uz mas u nej ne? Nebo jsi ho objednavala bez potahu?

pincola
1. okt 2012

@mitote Potah mám, ale jen ten Canvas, to je slabší látka. To je takový ten klasický potah jaký mají na většíně vystavených kočárků a jaký má většina mamin. Pak je ještě Fleecový potah🙂 Ten je jen zimu. protže ten Canvas je slabý a je to jen jedna vrstva. většina kočárků má tu boudičku teplejší, aby to neporfouklo. Ten fleecový vypadá fakt jako Fleec a není moc vidět na ulicích. Kámoška říkala, že ho mám taky koupit, že když je sníh a velká kosa tak je to lepší, že ten Canvas je málo. A @hranolka22 říká taky, že to je dobrá věc. V Anna Viktorie ho mají teď zlevněný, tak přemýšlím. Jenže mají málo barev. Buď bych vzala ten SAND nebo černý. Proč nemají hnědý☹

mitote
1. okt 2012

@pincola aha no ja vubec nevim jaky material je missoni 😀

andrea999
1. okt 2012

@mitote to je canvas

mitote
1. okt 2012

@andrea999 dik a je ten fleese potreba? U nas to bude asi vseljake, rodit budu asi behem mesice a mala bude tak do v inkubatoru min, tak vubec nevim.

andrea999
1. okt 2012

@mitote ja som ich nemala,ale myslím že netreba,stačí fusak,aj tak sa už nevyrábajú a mne sa ani nepáčia 🙂
držím moc,moc,moc,palce

swarovski
1. okt 2012

@mitote tiez som nazoru, ze pokial budete kocky vybavene fusakom, nie je to potrebne... a ako pise @andrea999 - uz sa ani len nevyrabaju...

pincola
1. okt 2012

@swarovski
@mitote
@andrea999
zatím jsem ho neobjednala. kdyby byli za 500kč tak koupím,za 990 je to dost. Vlastně bych upotřebila jen tu boudičku. Koupila jsem do kočárku tu vložku , co se dá prát a ta prý v zimě i hřeje a fusak mam v jiné barvě, než jsou ty fleecové potahy, ten se natáhne i přes zádíčka, hlubokou korbu budu mít jen na jaře (rodím v únoru, ale měsíc bez fleecového potahu vydržíme), tak jen ta boudička.... a za tu tisícovku dávat nechci.

andrea999
1. okt 2012

@pincola myslím že ich nepotrebuješ,dobrý fusak + overal úplne stačí...ja som mala namiesto overalu
lodger wraper fleece,ten bol super

tara_
2. okt 2012

baby viem, ze sa to tu uz rieslo, ale vtedy som tomu nevenovala pozornost, kedze sa ma to netykalo ... kde mozem pls zohnat tie lepiace kruzky na Bee Plus ked kmitaju predne kolieska? 😒

ellysa
2. okt 2012

baby čo do hlbokej korby od cameleona pre januárové bábo?