Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lentila.g
29. okt 2012

@martinano ono celkovo beru na SR letiska tie kociky ako handru na topanky, hodia a vobec neberu ohlad na to ze ty ten kocik ides este vyuzivat hned a aj dlhodobejsie... 😠

martinano
29. okt 2012

@ifkael yoyo ano,ale ako prirucnu batozinu zmesti sa hore, ja nebravam prirucnu len kabelku mavam tak budem mat kocik

martinano
29. okt 2012

@lentila.g keby len sk letiska to je aj vieden aj praha, aj norsko, moje skusenosti bohuzial.... ☹

kalista
29. okt 2012

@ifkael ja ti predam moje pluskodenimove uz nepotrebujem pri cam 🙂 skladanie je lepsie, ja som si stale este nezvykla, ale da sa aj jednou rukou, musim chytit grif 😀

ifkael
29. okt 2012

@kalista vsak to si hovorim, ze kupit cam3 a zavesit kocikovu maniu na klinec - cam3 by stacil uz na stalo a v pohode ako jediny kocik, lebo je sikovny

kalista
29. okt 2012

@ifkael ja som vzdy skoncila pri Cameleone pri vsetkych detoch a ostatne "must have" to boli len take ulety na spestrenie 😀 ........ ja si inak tiez myslim, ze uz ho nedam z ruky, ale co este pride ?????? 😀

ifkael
29. okt 2012

@kalista bola som umyt konstrukciu versy,kym maly spi... ja by som sa nato mala asi vykaslat a uz nechat co mame....pekna je aj versa..robim uz ako sisnuta na hlavu 😔

kalista
29. okt 2012

@ifkael versa je super. Ja som zvazovala BJ ale tandem kedze sa staram aj o sestrinu malu.

anika159
29. okt 2012

@martinano aha no my lietame dost casto a mame stokke len ten je velky. Tento bee sa mi zdal v pohode ze ho zlozim pred vstupom do lietadla a ideme... Ale zase znicit ho to bude asi lepsie kupit nieco lacnejsie....
@lentila.g

lentila.g
29. okt 2012

@anika159 tak ked Stokke parkuje doma tak Cam. by bol veľký zbytočne na tento účel..potom bee+
alebo Babyzen yoyo🙂 ten budem využívať ja na letecké príležitosti ale ten tak by som dala od 6mes.najskôr aj to na zamyslenie...

anika159
29. okt 2012

@lentila.g ja ho budem potrebovat ked maly bude mat 8 mesiacov ... Fu ale ten babyzen asi na slovensku nekupim...musim to neako vymysliet🙂

ifkael
29. okt 2012
lentila.g
29. okt 2012

@anika159 mne dala @bebel na jednu pani kontakt a ona mi ho zohnala-zlaté ženy 🙂 lebo fakt je skladný a dobre "šlape"aj vonku nie len v nákupnom centre...

anika159
29. okt 2012

@ifkael
@lentila.g dakujem velmi ste mi pomohli🙂

lentila.g
29. okt 2012

Nechcete niektorá predať "poklop"na vaničku v dákej chlapčenskej farbe?

ifkael
29. okt 2012

@anika159 nieje zac 🙂

martinano
29. okt 2012

@anika159 ja som tiez u nej objednala yoyo, lebo ten si mozes zobrat do lietadla ako prirucnu

michaelachanel
30. okt 2012

ahoojte baby, mám na vás otázočku...teraz v zime neviem ako to mám riešiť ..mám bgb Frog a chcem dokúpiť nejaký nánožník, aby mi fusak nepadal stále dole...viete o nejakom nánožníku čo by pasoval alebo kto šije????????? lebo jeden som kúpila ale napasuje náááááááám som zúfalá..niečo chcem na fusak....na nôžky...vĎaka

kkristin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentila.g
1. nov 2012

Od včera je uz domaaaa🙂 krásavec Cam3

lentila.g
1. nov 2012

@kalista,@andera999 mali ste tam aj sietku proti hmyzu?či to sa uz objenava zvlášť?

kilian
1. nov 2012

@lentila.g ako si to zvladla na dovolenke s pluskom?

kalista
1. nov 2012

@lentila.g nemala som...chceme fotecky 😉

lentila.g
1. nov 2012

@kilian na moje prekvapenie fajn,výška snehu 5-7cm neupravena "lesná "cesta a dalo sa...
Ale jasne že pred mužom som mrnčala že Cam3 je NEVYHNUTNÝÝÝ,včera len čo sme došli domov musel mi utekať na postu ho aj zobrať ....on že počkaj do piatku...no ani nahodou 😀
Len na moje prekvapenie chce aj iné poťahy,že čisto čierny sa mu zdá v prevedeni hlboký pre malé babo drsný...a jasné že mu spravím radost a prikupim poťahy🙂

deyana
1. nov 2012

@michaelachanel já mám šitý, koukni na MMB

lentila.g
1. nov 2012

@kalista budu v piatok ked muz pôjde do roboty🙂

deyana
1. nov 2012

@lentila.g já mám poklop jen oranžový fleece kdybys chtěla, je jak novej, mám nakonec jiný

lentila.g
1. nov 2012

@deyana radšej by som nie fl.Ale Dik.

andrea999
1. nov 2012

@lentila.g ani ja som nemala sieťku,ale na cam plus som mala...hmm 😒
jasné,že je nevyhnutný,plusko nestačí 🙂 a teším sa na fotečky 😎

lentila.g
1. nov 2012

@andrea999 pred 2r dávali aj ku cam preto ma to prkvapilo