Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jonynek
15. mar 2013

@taminameiki Chicco 😉

markettas
17. mar 2013

ahoj všem, dnes jsme se byli podívat na kočárek bugaboo, docela nás zaujal kvůli velikosti korbičky, budeme mít zářijové dítě, tak potřebujeme co největší, aby se nám tam celou zimu vešlo. Mám ale někoik dotazů:
- nefouká na děcko? mně ta stríška přišla dost otevřená?
- není nepraktické, že to lůžko je tak nízko? (chápu důvody, proč to tak musí být a že se člověk téměř nedostane do košíku)
- je u sporťáku nánožík, resp. jak se jeho neexistence řeší?

díky moc za zkušenosti!!! 😉

klarawerder
17. mar 2013

@markettas My teda Cam nemáme, zrovna proto, že je tak nízko, manžel má skoro 2 metry a měl kočár u kolen, takže máme Stokke Xplory. Bgb jsme nakonec pořídili Bee+ - golfky, co jsou stejně tak nízko. Osobně vidím velké mínus v tom, že se člověk k dítěti musí ohýbat...nejvíc mi dává zabrat, když dávám naši 12-ti kg malou do Bee, anebo ji z něj vytahuju, to je na má záda záhul, protože tahám těch 12kg až z/do úplného předklonu, což je něco, co u Xplory fakt nehrozí 🙂 Pravdaže srovnání výšky Stokke a Bgb je rozdíl velký 😉 Do košíku Camu se s korbičkou prý skutečně blbě leze...ale jako zásadní věc bych to neřešila, protože korbu budete mít jen pár měsíců a se sporťákem už pak tento problém není... Jinak místo nánožníku (ten si ale můžeš nechat ušít-už jsem viděla zepár opravdu povedených 🙂 ), to řešíme tenkým fusáčkem. Baby tu často mívají přechodový fusak Buggysnuggle, my máme teď čerstvě sofshellový fusáček Buppa The Brand...případně použiješ deku. Na zimu pak bohatě stačí kvalitní fusak...ideální je Bgb high performance anebo Elodie Details - oba jsou super, neskutečně teplé, neprofouknou, nepromoknou...my máme ten Elodie Details a malá v něm v zimně jezdí jen bodýčko, svetřík, bunda, punčošky, ponožky...v overalu byla jen párkrát, když bylo snad 15 pod nulou, jinak by se spotila - fusak je opravdu hodně teplý 😉

markettas
17. mar 2013

@klarawerder děkuju moc za zkušenosti. No my s manželem nejsme žádní obři, tak by to neměl být takový problém, ale právě mi to přišlo hodně nízko oproti ostatním... ale na druhou stranu, tohle raději oželím a ohnu se, než abychom kupovali nový kočár v zimě, protože by se nám tam dítě nevešelo. navíc se mi na líbí jak je lehký. sice nebudu kočár nosit kdoví kam, ale každodenní nošení 4 schody k baráku mi, myslím, budou taky stačit...

mahulenka87
17. mar 2013

môžete mi niektorá prosím napísať vnútorné rozmery vaničky a športovej časti? Moc ďakujem 🙂

jsv79
18. mar 2013

ahojte vie mi niektorá mamina poradiť, kde by som zohnala missoni set na bgb cameleon ? dakujem 😉

pink31
19. mar 2013

Babulky, nemate niektora na predaj adaptery na Plusko pre Maxi Cosi?

doublexgirl
19. mar 2013

No moja sestra má Bugaboo, netuším či chameleon alebo bee, ale poviem vám, lepší kočík som asi nevidela .. Geniálne sa ovláda, proste celý je super .. Viem, že je dosť drahý, ale keď ja budem mať dieťa, iný kočík ako Bugaboo nechcem !! 🙂 Sestra pri druhom bábätku už chce nový - Stokke, takže mne ostane Bugaboo a už sa neviem dočkať toho, keď budem čakať bábätko 🙂 🙂

kilian
19. mar 2013

@jsv79 potrebujes cely set aj s dekou?

jsv79
19. mar 2013

kilian nie deka nemusi byt stacila by mi iba strieska 🙂

ifkael
19. mar 2013

kocky co ste objednavali z my-babyshop.de...ked maju skladom - kedy mozem cakat zasielku? do tyzdna?

minicka
19. mar 2013

@ifkael mne prislo za 5 dni 😉

mexico_16
20. mar 2013

Moj Neonik 😵 😵

25nikolla25
20. mar 2013

Kocky,prosim vas ako sa dava na plusko podlozka,neviem ako mam oddelit bocne pasy od tych hornych 😅 ???dakujem 🙂

mirka007
20. mar 2013

@mexico_16
Aj my mame Neon ,je krasny

tara_
20. mar 2013

Ahojte! Dlho som tu uz nebola, takze neviem ci sa to tu spominalo ... no chcem sa spytat, co viete o tom, ze na Bee plus (kvoli vibrovaniu prednych kolies) maju uz nieco ine ako tie lepiace kruzky?

pink31
20. mar 2013

@andrea999 to co znamena? 😉 s prekladom?

kilian
20. mar 2013

@pink31 skontroluj si na podvozku cislo vyrobku,ci nieje aj tvoje madlo postihnute.poslu ti nove madlo.to iste bolo uz v novembri s cameleonom2...

andrea999
20. mar 2013

@pink31 ano presne tak jak píše @kilian ,budú ich vymieňať..

kilian
20. mar 2013

@andrea999 je aj tvoje madlo?moja Sahara je...tak dufam,ze mi poslu aj to spravne madlo s hnedou kozou 😀

andrea999
20. mar 2013

@kilian ano je,dúfam,že ho už zabalili a ide k nám 😀

kilian
20. mar 2013

@andrea999 minule som ho mala za tyzden. 😀

andrea999
20. mar 2013

@kilian tak to može byť,tolko vydržím 😀

sasenkah
20. mar 2013

@tara_ Ahoj, ano, su tam take kovove kruzky, ktore treba vymenit. Mne prisli v pondelok. 😉

tara_
20. mar 2013

@sasenkah no ved som sa rohodla, ze napisem do BGB a odpisali mi, ze maju na to riesenie - kovove kruzky., ze mi ich poslu. Dovtedy som o tom ani nepocula ... A pomohlo? Ako mne to normalne nerobia kolieska, ani ked idem s prazdnym kocikom, ale minule som isla velmi rychlo s prazdnym a strasne to vibrovalo, tak ma to rozculilo, ze som tam napisala 😉

sasenkah
20. mar 2013

@tara_ este som to nenamontovala, tak snad to funguje 🙂

tara_
20. mar 2013

@sasenkah a tebe to vibruje moc? Lebo ja som si to v podstate za cely rok vsimla az teraz 🙂