Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kristynakubecova
19. jún 2013

@anka. Me ji spichne svadlenka, protoze se mi strasne libi strih a funkce ale uz ne ze neni vyber barev apod.Hodim pal
k fotku jak to vypada🙂, mela by byt hotova behem vikendu.P okud bys mela zajem urcite by spichla i dalsim zajemkynim.Je strasne sikovna, strisky pasuji genialne a zpracovani jako origo🙂)).Mozna nekde v combu vyhrabu fotecky predchozich strisek😉

kristynakubecova
19. jún 2013

boze neumim psat🙂, v compu🙂)))

kristynakubecova
19. jún 2013

Tady je boudicka kterou jsem si nechala spichnout na prvni bugaboo cam co jsem mela 🙂 , měla jsem jich víc, ale nějjak nemůžu dohledat ☹

anka.
19. jún 2013

@lencuskac chytry hračky právě nemají, ani babypark, anna viktorie, malvik....pomoooc
každopádně díky moc i za ochotu

lencuskac
19. jún 2013

@anka. Chytry hračky budú mat v pondeli, pisala som si s majitelkou. Budete ju chciet, mám zajednat?

martinano
19. jún 2013

Pridavam na pokochanie krasny buff 😵

lencuskac
19. jún 2013

@martinano máte ofoliovany? Je nádherný🙂

ifkael
19. jún 2013

@martinano waaaaaau!!!!

anka.
19. jún 2013

@lencuskac Chytrý hračky (Praha, Korunní - souhlasí?) mi řekli, že budou mít v úterý a ty možná všechny vykryjí objednávky, takže už žádná nezbyde... vy se tam přímo s někým znáte? Každopádně moc děkuji za ochotu!

anka.
19. jún 2013

@kristynakubecova Je fakt, že by mohlo být víc barev, také bych to uvítala, ale zase ta stříška má UV filtry a to mi přijde fajn...každopádně díky za tip!

barborao
20. jún 2013

@martinano sun canopy mame aj my, zatial stale v krabici kedze babeno je este v brusku 😉
ale sko sa osvedcuje vam? j e dostatocne priedusna/ prevetravana? obavam sa trosku aby to nebolo ako sklennik

lencuskac
20. jún 2013

@anka. Áno, presne tam. So znam majitelku, mozem Vám tu jednu zajednat ak chcete? V pondeli mi ju pošle alebo rovno na vašu adresu.

riela
20. jún 2013

ach baby, ja som taká blbá... došla mi zásielka s my-babyshop.de a ja som ju hneď pri šoférovi neotvorila. a nedodali mi jednu vec - podložku do kočíka.
už som im písala, ale neviem či mi to pomôže...

face
20. jún 2013

@riela tak držím palce, ale je to dost seriozní obchod, myslím, že vám ji dopošlou 🙂

riela
20. jún 2013

@face bodaj by ste mali pravdu...

ifkael
20. jún 2013

@riela pomoze neboj, napis im mail...mne tak tiez zabudli nieco poslat, a doposlali a postovne som neplatila.

riela
20. jún 2013

@face @ifkael už mi aj odpísali že to zabudli doložiť a dnes to pošlú. Som si vydýchla...

anka.
20. jún 2013

@lencuskac Teda vy jste hrozně hodná! To by bylo super! Stavila bych se pro ni přímo tam, bydlíme kousek...takže s tím můžu počítat? 😵

anka.
20. jún 2013

@lencuskac Ještě jen tak ze zvědavosti: co to znamená "máte ofoliovany?"?

anka.
20. jún 2013

@liinda zkuste na ty adaptéry chytryhracky.cz - koukala jsem, že mají dost náhradních dílů...dokonce jsem tam na skate objevila i takový popruh

kajakaja77
20. jún 2013

@ zahada vyriešena, ano priznavam spravila som chybu kaja a ebabo jedna osoba ale od bubusko ci ako to bolo sa dištancujem a podala som tretsne oznamenie na policii za zneužitie udajov z internetu..... Bola zneužitá moja veľmi stara nepouživaná mailova adresa - už som ju dala bloknuť . A riešila som to adminou a uznala mi že sa to može stať a už sa to aj stalo, tak už som riešila aj s mobilným operátorom.... Dufam ze sa to čoskoro porieši a dá na pravú mieru. Ja asi viem kto je budusko ale bez overenia a dokazania viny nemozem zverejniť.
Tak sa ospravedlnujem za zavadzanie ale s tým ďaľším nickom nemám nič spoločné a rázne sa od toho dištancujem. Bolo poškodené moje meno tak som to dala riešiť.
Pekný deň
Katka

ebabo
20. jún 2013

All@ kedže bolo spájane meno budušky a ebaba.... Tak to rieši polícia a admina boli zneužité moje údaje a to je vážna vec to vám každy potvrdí. Tak ak sa to buduske dokáže má veľký prúser.
A čo sa týka záruky pri kúpe odo mňa nie je problém pretože ebabo je pobočka registrovaného predajcu a registruje sa to na neho.... Časom sa premenuje e podľa neho. Čiže medzinárodná záruka tam je a nie su opravované náhradnými dielami z číny.
Pekný deň
Ebabo
Katka

face
20. jún 2013

@riela tak to je super 🙂

hannyss
20. jún 2013

Prosím poraďte, kde bych našla video, kde se předělává hluboká korba na sporťák... Nemůžu jej nikde najít... Děkuji moc.

lencuskac
20. jún 2013

@anka. Tak sem teraz psala a ze medzi tým všetky uz zajednala, ďalšie budú od utorka za týždeň, chcete ji, potrebujem potvrdiť este dnes. 🙂 Ofoliovany znamená ze je strieborna konštrukcia obalena autofoliou na čierno.

martinano
20. jún 2013

Kocky ak chcete niektora novu sun conopy breezy na plusko mam novu nerozbalenu, nechala som j doma a som odcestoval mimo sk, potrebovala som ju nutne tak som kupila dalsiu.

martinano
20. jún 2013

@lencuskac tento nie je moj, ma ho kamoska a netusim co s nim spravila, dovolila mi ho sem dat, lebo je fakt krasny 😵

lencuskac
20. jún 2013

@martinano aha, ale krásny teda je moooc.

kajuska01
20. jún 2013

@martinano ja by som ju vzala 🙂

matterhj
20. jún 2013

ahojte ja sa chcem opýtať či niektorá nechcete striešky na bugaboo chameleon mám ich 5 za celkom prijateľné ceny dakujem Henrieta