Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

denif
2. júl 2013

@catherine214 koukam, ze mas Bufallo. muzu se zeptat odkud ho mate a kolik vas vysel, klidne IP. U nas bude az od zari, dneska na nej jedu kouknout. je lehke ho skladat a je take trosku korbicka vys nez u Cam3? Byla jsem rozhodnuta pro Cam3, ale ted koukam na ten Bufallo 😉

denif
2. júl 2013

@catherine214 predem dekuju 😉

anka.
2. júl 2013

@smale můžu se zeptat co máte na tech fotkách v kočárku za podložku? děkuji

smale
2. júl 2013

@anka. Je to Pinkie a nechala jsem si k tomu ještě ušít deku a potah na madlo.

catherine214
3. júl 2013

@smale ako si spokojna s letnou strechou na buffa?ja ju mam objednanu, dufam,ze cez okienka nebude na malu svietit 😲

smale
3. júl 2013

@catherine214 Je super, pokud je potřeba, dá se úplně celá zatáhnout (schová i nožky). Přes ty okýnka trochu slunko prosvítá, ale ne moc. Malej přes ně kouká ven a pěkně vidí, co se děje kolem kočárku (s klasickou stříškou vidí jen před kočár).

silviatt
3. júl 2013

Baby, nemate niektora moznost zohnat breezy na bee? Co najskor 🙂 dik

kajuska01
3. júl 2013

@silviatt popytaj sa aj na fotobloku aj v skupine zhanam..........ja som tiez takto kupila novu na bee+

silviatt
3. júl 2013

@kajuska01 dakujem. Ja som ju min.tyzden objednavala z my babyshop a este jednu na buffalo a jednu na cam s vyexpedovali len tie dve a moju nie :( ze nemali v den odosielania ani jednu.... Teraz uz maju, ale zase nechcem platit 19.90€ postovne :(

ifkael
3. júl 2013

@silviatt ked nemaju doposlu postou...bez nakladov dalsich na postovne...aspon tak tobolo predtym

silviatt
3. júl 2013

@ifkael zial nie lebo ja som im napisala, ze ju na 100%potrebujem do soboty a to mi nevedeli zarucit. A nakoniec sa nam posunula aj dovolenka, takze som kludne mohla pockat :( mozno vo viedni u dohnala by mali, len sa mi tam nechce ...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matterhj
4. júl 2013

Ahoj ja mám bugaboo a to som už vystriedala pár kočíkov ako napr. casualplay, quinny buzz ale na bugaboo nedám dopustiť kamoška mala hartan ale sa mi dizajnom vôbec nepáčil prepáč ti ho máš ale bugaboo je oveľa krajší ja by som volila bugaboo. Nakoniec ho odložila a kúpila iný.

matterhj
4. júl 2013

Prosím Vás nechcete niektorá vymeniť cameleon za bee ak náhodou dakujem

face
4. júl 2013

@silviatt tady mají skladem http://www.chytryhracky.cz/cs/detske-hracky/bug... a posílají i na Slovensko 🙂 Obchůdek znám, mohu jedině doporučit 🙂

silviatt
4. júl 2013

@face dakujem. Pozrela som to, super. Este zistim kolko stoji prevod do ciech. Dakujem moc

zelinda
4. júl 2013

holky neprodáváte některá pláštěnku na kočárek?

evi1829
4. júl 2013

@kajuska01 ake mate prosim madlo? Ja som mala od chicco, ale mi doskriabalo ciernu konstrukciu, tu vidím ze je iné!

kajuska01
4. júl 2013

@evi1829 ja som kupovala gesslein swift a uchytava sa na to plastove preto neposkriabe nedonici .....je super ohybne

face
4. júl 2013

@silviatt to nevím, zkus to dát do košíku a třeba to cenu ukáže, nebo jim napiš, jsou moc ochotní 🙂

hermiliona
4. júl 2013

@zelinda Ahoj a na ktory z bugaboo potrebujete?

evi1829
4. júl 2013

@kajuska01 mohli by ste mi poradit kde?? dakujem!

kajuska01
4. júl 2013

@evi1829 forbaby Bratislav posielam link na predajnu radsej vopred zavolajte ci ich maju. 🙂 http://forbaby.sk/index.php?mod=page&id=38 predajna Rajska 14

kajuska01
4. júl 2013

@evi1829 da sa aj v protismere jazdy pekne drzi nesmyka sa

vierka987
4. júl 2013

caute bugabacky 😀 , chcem poriadne vycistit konstrukciu kociarika,neporadite mi ,ze s cim by mi to islo najlepsie? ta konstrukcia na vanicku a sportovu cast sa mi zda dost zasla,ta penova cast 🙂 dakujem krasne

evi1829
4. júl 2013

@kajuska01 super, dakujem!

evi1829
4. júl 2013

@kajuska01 moze to byt tento?? Ja totiz potrebujem dat zaslat do zahranicia...
http://www.google.de/imgres?q=frontbügel+gessle...

kajuska01
4. júl 2013

@evi1829 ked ho dam dole vyzera takto

silviatt
4. júl 2013

@face pozerala som to a postovne 7€, tak to by bolo fajn, ale pytala som sa v banke, ze kolko stoji prevod penazi do ciech a ze ked budem posielat eura, tak 1,20 a ked ceske koruny tak 35€. To je velky rozdiel. Skusila som tam napisat, ze ci mozem aj eura, tak cakam odpoved.

face
4. júl 2013

@silviatt tak držím palce, ať to klapne 🙂