Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
22. júl 2013

@phillippa objednaj cez chytryhracky.cz .. Ta kocka co to ma je sikovna.
Inak dnes posielam skoro novy na dobierku- dufam ze ho kocka preberie. Ak sa mi vrati tak bude dalej na predaj. Ale snad mozem verit ludom, ze na dobierku preberu zasielku

raffaella
22. júl 2013

baby, este sa spytam taku vec (mozno hlupost, ale nie je mi to jasne) - ta strieska co sa teraz pri Cam 3 musi zvlast dokupit za nejakych cca 100 eur pasuje na vanicku i na sportovu cast? Lebo co som sa docitala, tak chapem akoby za tych 100 eur bola len 1 sada (strieska a potah na vanicku), ale nikde necitam ze strieska ci je aj na hlboku cast...

catherine214
22. júl 2013

@phillippa to ci je ten najnovsi zistis podla kratkej snurky na madle, tie su od r.v 2013, ja mam uvedenu dekadu vyroby 02/2013 a to je ten najnovsi

catherine214
22. júl 2013

@raffaella jasne ze jedna strieska na kocik, ved ty vymenis len potah na rame namiesto vane das sport astrecha je stale ta ista

olimon
22. júl 2013

@ifkael ak sa vráti, ja ho chcem 🙂 prídem si preň osobne 🙂

raffaella
22. júl 2013

@catherine214 dakujem, to som fakt nevedela, lebo kociar som vlastne sama nikdy neskusala - mala ho jedna kamaratka, ale nikdy som ho tak do detailov nestudovala 😀
Dakujem za radu!

smale
22. júl 2013

@jessey Já bych právě řekla, že i na hlubokou vaničku je ta letní stříška super. Schováš pod ni malou úplně a je chráněná před sluníčkem i před hmyzem. Takže pokud bych měla radit za sebe, tak doporučuji koupit na Cama... a příští rok na Bee 😉

jessey
22. júl 2013

@catherine214 ked praveze teraz na leto asi v bee kedze do cama sportoveho je este mala.
a na dve strechy nemam lebo chcem este ine veci kupit.

jessey
22. júl 2013

@smale ked ja neviem sietku na muchy mam mame aj slnecnik
a mala v tej vanicke uz moc nechce byt

mimimer
22. júl 2013

@canama Dakujem velmi pekne za info, tiez hladam tasku, ktora nebude ako mech... pri prvom dietati som mala teutoniu a tasku k tomu, no bola obrovska a nepohodlna... teraz hladam nieco chic a co sa tiez udrzi na beecku... ;o) Vdaka este raz za radu...

h0sher
23. júl 2013

@canama
@jenny.kay
@smale
@kilian
@chichinka
@ifkael
@catherine214

diky dievcata za objasnenie 😉 tak mam jasneho vitaza potom na kocik

@mahulenka87
@smale
Monika Neubert = http://tunime-s-radosti.webnode.cz/
na jej stranke tunime,pisal som si s nou,ze nie je problem aj na nove Buffalo,na CAMy sije,
jej praca vyzera velmi pekne

smale
23. júl 2013

@h0sher Děkuji za typ, poptám se paní Moniky, zda už něco na Buffa šila. 😉

paprikacervena
23. júl 2013

Ahojte, kedysi som videla taky latkovy navlek na madlo, aby to dietatko neokusovalo. Bolo to farebne, malo to vycnelky, spagatiky, cele to bolo take vesele 🙂 Ak tusite co som sa snazila opisat, neviete kde by som nieco podobne kupila?
Resp. skusenejsie maminy, mate nejaky iny grif? Dakujem

klarawerder
23. júl 2013

Tak už aj my se těšíme z Breeze Canopy na Beečko 🙂 Stříška je boží, fakt kryje úplně celou sedačku, krásně větrá a na slunku se vůbec nezahřívá...Takže za mně spokojenost maximální 😉 Ještě jsme koupili organizér Bgb a ten je taky super, vejdou se do něj všechny potřebné věci - ze 2 plínky, mokré ubrousky, telefon, peněženka, klíče, kapesníky, bryndák, lžička, balzám na rty a flaška s pitím 😎

smale
23. júl 2013

@paprikacervena Tady je odkaz: https://cs-cz.facebook.com/FoFeenazakazku
Paní má ale čerstvé miminko, takže bude fungovat až od září. 😉

Já jsem nechávala šít potahy na vysunovací madlo i na madlo před dítě (jen černé) a jsem moc spokojená. Jsou na zip, když se zašpiní, vyperu je v pračce a nemusím složitě čistit to pěnové madlo. Přikládám foto.
A pak jsem nechávala ušít potahy ze stejné látky, jako mám podložky.

paprikacervena
23. júl 2013

@smale Dakujem 🙂

silviw
23. júl 2013

@danona prosim ta a kde vo viedni najdem ten obchod?dakujem velmi pekne za pomoc🙂

hermiliona
23. júl 2013

maminky prosim, kde by som zohnala original striesku na kocik bee nie bee+ v ciernej farbe???Da sa vobec niekde objednat aj na tento starsi typ kocika?Moc dakujem za pomoc, pripadne nepredavate niektora ale vo vybornom stave, dakujem moc.

smale
23. júl 2013

@hermiliona Myslím, že nové už se neprodávají... 😒

catherine214
23. júl 2013

@hermiliona novu nekupis, ale kukaj na bazare sa obcas objavi

hermiliona
23. júl 2013

@smale
@catherine214 aj som si myslela, ze nove uz nezozeniem :( tak budem kukat na bazare 🙂 dakujem.

kajuska01
23. júl 2013

Kočky ako dlho trva kym pride z mybabyshop.de???

catherine214
23. júl 2013

@kajuska01 3 pracovne dni, niekedy 2, ale u nas to zdrzuje postovy kurier,...

kajuska01
23. júl 2013

@catherine214 chcem tu slnecnu striesku na buffalo a neviem ci mi stihne prist 😖

catherine214
23. júl 2013

@kajuska01 a kedy odchadzas?keby dnes objednas do piatku by mala byt doma, len maily od nich zvyknu ist do spamu, a treba checkovat track id od ich dhl, oni ozaj za 2 dni to poslu, len tu to prebera nas uzasny postovy kurier, ktory akoze u teba a bol a pritom nebol a bachne to na postu...a listok nikde

kajuska01
23. júl 2013

@catherine214 v pondelok ....presne este neviem odlet na hodinu

olimon
23. júl 2013

@hermiliona ahoj, na americkom ebay kúpis novú čiernu aj červenú striesku na staré bee. Posielajú aj na SVK.

hermiliona
23. júl 2013

@olimon dakujem, si pokladicek 🙂 akurat tam mrkam 🙂

olimon
23. júl 2013

@hermiliona 🙂 máš staré bee? Ja som minule pozerala na ebay a vsimla som si, že oni ešte na staré bee robia nové veci 🙂

hermiliona
23. júl 2013

@olimon ja mam uz nove bee ale dnes ma stretla jedna pani co vie, ze menim striesky na kocik, ze kde ich kupujem a ze ci by som bola taka dobra a pomohla zohnat jej na jej bee, ona ma cervenu a ma chlapceka, chcela by ciernu, tak snorim kde ju zohnat 🙂