Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martinano
24. júl 2013

@h0sher ten posledny status trosku mimo nie polovacka- kocik hmmmmmm

olimon
24. júl 2013

Na rozveselenie 🙂 tomu sa hovori: "šašavý kočík"

ifkael
25. júl 2013

novinku ste uz zaregistrovali? 🙂

kuko7
25. júl 2013

@ifkael je kraaasny 🙂

kuko7
25. júl 2013

Baby ja som v tom nova, aky rozdiel je medzi 2 a 3 kou??? dakovala

ifkael
25. júl 2013

@kuko7 je veru...ale vanicku by si mala pri kolenach a pristup do kosika nic moc ked je vanicka. zostavam ja pri mojom hojdacom hlbokom briu... a k nemu este nieco...

ifkael
25. júl 2013

@kuko7 co pamatam ja... tak lepsie skladanie, lepsie madlo, vraj lepsie predne kolesa

silviatt
25. júl 2013

Baby, prosim o radu. Mam bee a ked idem vyrovnat strechu, aby na malu nesvietilo, tak to ide strasne blbo. ani nie, ze tazko, ale musim to chytit za to pevne vnutro, aby to islo. Neviem, ci ste ma pochopili, ale lezie mi to na nervy. Vam to ide v pohode? Dik

ifkael
25. júl 2013

@silviatt prehod si tie vystuze v strieske

silviatt
25. júl 2013

@ifkael dik. Rano skusim a dam vediet 🙂

mecavi
25. júl 2013

@catherine214 ja som tiez tak predala a potom smutila 🙂)

catherine214
26. júl 2013

@silviatt mne to ide tak isto, uz som si zvykla, tu letnu nakoniec mas?

silviatt
26. júl 2013

@catherine214 nemam. Ja som odlietala do turecka a nikto mi nevedel zarucit, ze pride do stredy, tsk som to neriskla. Vratim sa az 16.8.,tak uvidim, ci ju budem tento rok este objednavat. Ty si spokojna?

catherine214
26. júl 2013

@silviatt mne na bee doniesli nasi teraz z usa, ked tam boli, lebo s tou na buffa som a na bee tiez, urcite je lepsia v tomto teple ako obycko, ale je fakt ze na konci leta ju uz asi moc netreba

catherine214
26. júl 2013

@ifkael velmo elegantny, very nice

silviatt
26. júl 2013

@catherine214 a ta strecha na bee ti tiez ide tak blbo? Lezie mi to na nervy, nebol najlacnejsi a toto robi. Skusim to prehodit a ked nie, tak im napisem. Len neviem ako im to vysvetlit, ani po slovensky to neviem popisat 🙂)) ten cam hore je nadherny, ze? 🙂

catherine214
26. júl 2013

@silviatt ja som myslela, ze to tak ma byt, nechce sa mi to riesit, a ano ten cam je nadherny 😉 elegantny

dupiniik30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea284
26. júl 2013

Dievcata, ako sa vam chodi s tymi zimnými kolesami? Mne sa to zda dost neohrabane 😒 . Trochu začínam ľutovať že som som ich kupila. Robim niekde chybu v ich inštalácii ked ten kočík tak zle ide?

catherine214
26. júl 2013

@tea284 nerobis,preto som ich pouzila asi 2krat,nemam rada ked kocik ide len rovno😉v tomto je buff lepsi,ziadne ine kolesa netreba

tea284
26. júl 2013

@catherine214 to si ma moc nepotesila ☹ , to aby som ho teda predala a kupila buff 😉

ifkael
26. júl 2013

@catherine214 zase buff je fakt velky...och, kym porodim, sa zblaznim z vyberu kocika...

mecavi
26. júl 2013

@ifkael to ma len denim strieska zvnutra take ine ci co?

ifkael
26. júl 2013

@mecavi vyzera to take nieco...

catherine214
27. júl 2013

@ifkael inak haluz je ze som si myslela,ze je ovela vacsu,ale zmestim sa rovnako cez dvere ako s camom aj rovnako zabera miesto v kufri,neboj este mas casuuuuu😉

olimon
27. júl 2013

Ahojte dievčatá, prosím Vas, aka je adekvátna cena za Missoni na Bee? Ďakujem 🙂

hermiliona
27. júl 2013

@catherine214 Jaaaaaaaaj tak tuto je to dziiiiifce sumne, co ma ziadalo o priatelstvo na Facebooku 😀 😀 co sem sa ja nadumala odkial sa pozname 🙂

catherine214
28. júl 2013

@hermiliona no si ma nespoznala?som bez makeupu😀neni kedy

hermiliona
28. júl 2013

@catherine214 😀 make up??? to co je??? 😀 keby mi bol pan Boh doprial hustejsie obocko a ja ho nemusela kazdy den dokreslovat, ani by som sa na tie ceruzecky nepodivala :( lenze bez obocka som jak hruuuuuuuuuza hrozostrasna 😲

janka2232
28. júl 2013

zienky emate nahodou striesku na cameleona taku co uz nechcete pouzivat znicenu roztrhnutu alebo inak poskodenu? 😉