Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

blau
12. okt 2013

@januska7k maxicosi Cabrio fix

blau
12. okt 2013

@kacka66 skus limango.de

mecavi
12. okt 2013

@hermiliona
@jessey co to co to? Myslis ako na fb? Myslim Lydia ze to bude tak trosku podobne tejto diskusii. Aj tam obcas musim hladat ze co bolo vcera pisane🙂 ale som za. Samozrejme

jessey
12. okt 2013

@mecavi Akoze skupina by sa volala bugaboo kocik napriklad. tu na mk. a tam mas napriklad prehladnejsie foto, a prispevky. Budes musiet aj tam hladat ale je to prehladnejsie ako tu.

ifkael
12. okt 2013
smale
12. okt 2013

@ifkael To je super. 🙂 A kdyby se tam ještě daly dát "podskupiny" / "záložky", tak by to bylo super, si myslím. 😉 Mám na mysli rozdělit to na jednotlivé typy kočárů (Cameleon, Bee, Donkey, Buffalo + třeba Doplnky a příslušenství). Tak by to bylo přehledné a každý by si hned našel ten kočár, který ho zajímá. V diskusi na MK je to vše v jednom a něco dohledat je fakt problém. 😒

ifkael
12. okt 2013

@smale pisem cez mobil, pozriem to vecer cez pc

Pripadne ak to baby urobia dovtedy ;)

hermiliona
12. okt 2013

@mecavi
@smale
@jessey
@ifkael dievcence cosika vymyslite 🙂 a potriedte si to moderatorstvo, bo ja neviem, ci by som to zvladala, co to vobec obnasa a pri mojich krpcoch ...🙂 ale ak by sa nikto do toho nebral, tak pom aj ja 😀 lebo ta skupina by bola paradna 🙂 a Mirka hej nieco take ako na FB

ifkael
12. okt 2013
sasenkah
12. okt 2013

@jessey s bee som letela (resp. odlietala) 10-krat a nikto mi ho nerozoberal, ani by som to nedovolila. Vzdy stacilo dat ho zlozeny cez scanner.

jessey
12. okt 2013

@sasenkah asi preto ze mi to neslo zlozit🙂 Bola som v strese🙂 Prvykrat som letela s malou.

stanislava30
12. okt 2013

@januska7k Ahoj, na kočárek lze připevnit autosedačky Maxi Cosi Cabrio nebo Pebble, BeSafe iZiGo, Cybex všechny Atony, Romer.

@kafoditka jde to, ale musí se tam něco málo doupavit, ale nevím přesně co.

@ellysa zkus si zavolat do AV mají tam systém slev pro registrované zákazníky.

hermiliona
12. okt 2013

@mecavi
@jessey presne tak, bude to prehladnejsie, a napr, ked budes chciet vidiet iba rychlo fotky pridane v ten den, kliknes hore a mas iba foto a tutok sa musim hrabat cez kazdu jednu konverzaciu.alebo das oznacit nieco co treba a najde ti to 🙂

hermiliona
12. okt 2013

@ifkael no pocuj, vidim, ze sa vyznas navrhujem ta za dalsiu moderatorku 🙂

lenotkab
13. okt 2013

Ahojte. Viete mi niekto poradiť kde sa dajú kúpiť háčiky na kočík na kabelku? Ďakujem

leony83
13. okt 2013

baby čo je to za kočík?! http://www.babycare.nl/prams-strollers-osann-be... nejaká lacná čínska verzia?!

stanislava30
13. okt 2013

@leony83 Ano, prodává se asi pod 3 značkami.

pink31
14. okt 2013

@leony83 @stanislava30 len pre info, napriek tomu, ze je to napodobenina BGB, Osann je nemecky vyrobca.. Takze netreba hadzat vsetko do cinskeho vreca 😉
http://www.beebop-kinderwagen.de/en/osann.html

tinushka13
14. okt 2013

@pink31 prefektná napodobenina. Mne sa celkom páči 😉 ale farbu by som si len ťažko vyberala.. aspoň podľa fotiek je to nič moc :-/

leony83
14. okt 2013

@pink31 dik za info. prave to mi neslo do hlavy, ze ho predavaju same nemecke eshopy... vyzera to tak, ze o par dni budeme bez kocika a neviem ci mam este investovat do bgb alebo stokke...

pink31
14. okt 2013

@leony83 a nestacilo by vam uz plusko? Ci kvoli zime a kolieskam riesis takyto vacsi kocik?

ivett
14. okt 2013

@leony83 já to viděla naživo a je to strašný, já bych to nekoupila...

paprikacervena
14. okt 2013

@januska7k aj Cybex s adaptermi Maxi Cosi

stanislava30
14. okt 2013

@pink31 ano je to německáznačka, ale tento kočrek se vyrábí ve stejné továrně v Číně jako např. kočárek Papiwi Sky, Ferrari kočárek a na další značku si nemohu za boha vzpomenout.
A neděljete si iluze, že když je to německá firma, tak že nemá ve svém portfoliu výrobky vyráběné v Číně.
MMCH továrna, která vyrábí tento typ kočárku jako NO Name a firmy si na něj dávají své logo příp. dle jejich potávky jim ušijí barevné kombinace, má svou vlastí značku kočárku GB Baby.

eliska07
14. okt 2013

Ahojte,

nezvyknem takto ponúkať svoje veci na predaj, ale ešte pred tehotenstvom sme s manželom plánovali kúpiť kočík bugaboo. A tak som si kúpila ruksak na kočík značky Bugaboo. Ale nakoniec sme kočík kúpili iný a tento ruksak - taška nám žiaľ na kočík nesedí. Ak by ste niektorá mala záujem, tak ho rada predám. Ja som zaň dala 25,- EUR + poštovné. Predávam ho za 15,- EUR + poštovné. Je krásny čierny, nevyblednutý, nepoškodený, bez fľakov a potrhania. Žiadne vnútorné poškodenia.

pink31
14. okt 2013

@stanislava30 ja som len konstatovala, ze to nie je vyslovene cinsky vyrobok.. kopec znackovych veci sa vyraba v Cine, je to len pod nemeckou znackou. 😉 ja som ho ani neodporucala a ani nic ine 🙂 tiez by som donho osobne nesla..

klaris
14. okt 2013

@lenotkab vcera jsem nasla klipy od jj cole na ceskem mmb. Hacky nikoliv. Kdyby nekdo vedel, taky budu rada

viktorka555
14. okt 2013

ja mám ten kočík a za žiadny by som ho nevymenila...ľahký, krásny

h0sher
14. okt 2013

@viktorka555 aky ten? 😝