Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nuk
10. máj 2014

@julca80 jej, dakujem za odporucanie..nakoniec sme sa tiez rozhodli pre obchod Pre deti🙂

sedmokraska11
24. máj 2014

Ahojte kocky, potrebovala by som zoservisovat Bugaboo Chameleon, prosim neviete poradit servis v BA, Viedni ci inde naokolo? Dakujem.

jankadr
24. máj 2014

Poradite,kde kupim peknu letnu deku na bgb avenue?idealne sivu alebo bielu

ifkael
26. máj 2014

@jankadr elodie details petit royale..neviem ci myslis aby zahriala, ci len na oko.. hackovanu ci aku.

jankadr
26. máj 2014

@ifkael nieco pekne hackovane na leto.

dadushka007
28. máj 2014

vie mi nikto poradit, ci je vhodnejsia podlozka pinkie s bocnicami alebo bez bocnic do cameleona?

sasa1983
30. máj 2014

Kočky, ahoj. Môžem mať otázku? Ak kúpim bugaboo cameleon, je treba kúpiť aj bee+? lebo dáke kočky si kúpili aj aj, a mne nie je jasné, načo vlastne, keď je to kombinovaný kočík? ďakujem Saša

pillinka
30. máj 2014

dievcata, nebudete niekto predavat potah na hlboku cast cameleona v denime? dakujem 🙂

elliah
1. jún 2014

Baby je buffalo sportova cast vacsia ako cameleon? Myslim to sedenie.....Zmestim do bufala v zime drobmejsie 2 roxne babo aj s fusakom?

nocniptace
2. jún 2014

Dobrý den dámy, mám dotaz na podložku. Je lepší si koupit originál a nebo stačí nějaká jiná ( třeba pinkie, či ušitá) s ohledem na pohodlí dítěte. Pokud jste spokojenější s originální, zajímalo by mne, zda zainvestovat do té z merino vlny, nebo stačí ta "normální". Díky 🙂

bobozoziliny
2. jún 2014

Kocky zhanam podlozku do bgb. surne a rychlo 😎

martinjasen
3. jún 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

lenkamystic
9. jún 2014

Dievčatá vie mi nie kto poradiť kde zozeniem takýto farebný krit na kocik bugaboo dakujem Lenka

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nuklia
10. jún 2014

Prosim vas, mate niekto skusenosti s bugaboo cameleon - je vhodny aj do terenu alebo v terene s nim uz byva problem? dakujem 🙂

stuttgart
12. jún 2014

Ahoj nuklia, ja mam bugaboo bufallo a ten je super. cameleon sa hodi aj do terenu, a daju sa dokupit aj terene kolieska. Ale bufallo je podla mna rozhodne lepsi ako cameleon. Dufam, ze som Ti pomohla 🙂

mahulenka87
12. jún 2014

@elliah buffalo je trošku širšia športová šasť v hornej časti a pri nožičkách je o pár cm užšia. Myslím, že v pohode pre 2 ročné aj s fusakom 😉

jane.cz
18. jún 2014

Dobrý deň, mohli by ste mi niekto poradiť. Oprala som som striešku na cameleona a ostalo pokrčená, hlavne v zhyboch a nevyzerá to moc pekne, keď je strieška zatiahnutá. Môžem striešku prežehliť napr. cez vlhký uterák? Ďakujem za každú radu! 🙂

mahulenka87
23. jún 2014

kočky, aký je rozdiel medzi madlami Cameleon a Buffalo? Nevedela by mi niektorá spraviť fotoooo? 😕 Dakujem

denisac
27. jún 2014

Ahojte, nema prosim niekto na predaj skejt na bugaboo cameleon ? dakujem 🙂

vl500
28. jún 2014

Nemate niektora na predaj letnu strechu na bee+ . Potrebujem ju len na dovolenku,takze staci aj stary model. Dakujem

mony221
29. jún 2014

dobry den ja by som sa chcela opytat ci neponukate niektora mamicka potahy na kocik bugaboo cameleon???alebo kde ich zozeniem?z ebay to neviem objednat :( dakujem za radu a este lepsie ponuku 🙂

praverita
2. júl 2014

@mony221
ahoj. ja ked som zhanala, chcela som nieco ine, ako ma kazdy. nekupovala som original bgb potahy, ale nasla som toto. vela vzorov a kombinacii za lepsiu cenu. ak chces, poslem do IP, kde to na slovensku zozenies.

mony221
2. júl 2014

@praverita jej to je krasne...ano poprosim dakujem 🙂

jane.cz
2. júl 2014

praverita mohla by som aj ja poprosiť kontakt na tie poťahy, ďakujem 🙂

patka1987
2. júl 2014

@praverita mozem aj ja poprosit ip kde robia tie potahy?

ivett
2. júl 2014

zdravím, nevíte někdo kde se dá ověřit seriové číslo bgb kočárku přímo v holansku? jak na to? dělal jste to někdo? děkuji...

ivanecka01
4. júl 2014

@praverita Ahoj, mozem ta poprosit aj ja kontakt na potahy? Dakujem