Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

osma
21. máj 2010

První dojmy z Bee.🙂 Dneska jsem projela zatím jen po rovném, ta manipulace, podle mě s tím snad nemůže soutěžit žádný kočár, jak neuvěřitelně lehce to jde. Jsem zvědavá na terén, prověřím ho dokonale, protože každý den chodím pro kluka do školy s úsekem kamenité krpálovité cesty a 12ti schody, kde to zdrncávám, tak jsem fakt zvědavá, jak se osvědčí. 🙂
A pak jsem nadšená, že ho do auta ani nemusím skládat, krásně se mi tam vejde jak je a je přes něj i v pohodě vidět.🙂

Ta arteace předních kol mi jde také ztuha. A docela mě rozladilo, že se to musí dělat ručně, to tedy není moc vychytaný.
A potom mám ještě pořád problém, že mi to sezení přijde hodně odkryté, nepřipadá vám to? Možná že je to podobně jak u golfek třeba, já přecházím z Vintage a tam je to taková vanička. Objednala jsem madlo, jak jsem se tu dočetla na chicco, tak se to tím možná aspoň opticky uzavře.

Letní stříška by mě taky zajímala, jestli dělá stoprocentní stín po celém kočáru. Možná objednám jen nějakou clonu. Zatím to na léto a slunce vůbec nevypadá. 🙂

maximilian
21. máj 2010

Ktoré madlo tam pasuje,? Chicco liteway alebo multiway?

osma
21. máj 2010

Tady jsem se dočetla že to multiway. mají ho tady, levně a bez poštovného.🙂
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=63...

maximilian
21. máj 2010

osma dakujem 🙂

milt
22. máj 2010

Zdravim, tak jsme si s manzelkou poridili hnedy Cameleon a k nemu navic tu novou sadu Paul Frank Color Blocks (striska, fusak, deka). Pred nakupem jsem dlouho procital tohle vlakno a narazil jsem na info o taskach Skip Hop. Mohli byste mi poradit odkud si muzu veci od teto znacky objednat? Z jejich webu (skiphop.com) mi napsali ze mimo US neposilaji at objednam z Amazonu, jenze ani z Amazonu mi ji do Cech neposlou. Poradite odkud jste ji objednali Vy?

andrea999
22. máj 2010

milt,skús amazon.co.uk

lodgermaniacka
22. máj 2010

andrea999 dakujem za odpoved 🙂

ziza55
22. máj 2010

ano

citinka
22. máj 2010

milt, ja som ju objednavala cez US amazon, mala som stastie na dodavatela, ktory posielal aj do europy. ale skus ten UK, ako pise andrea999...alebo potom este ebay.

bebel
22. máj 2010

Milt: aha rakúsky ebay a máš vystaráno.... http://cgi.ebay.at/Wickeltasche-SKIP-HOP-DASH-D...

lentilk.a
22. máj 2010

osma - odfot potom prosim s madlom. 😉 Som zvedava! A ty mas plusko? Mne uz snad dojde buduci tyzden... 😵

maximilian
22. máj 2010

Dnes som skúšala tú letnú striešku, v sede zakryje až po nôžky a aj v ľahu , nakoľko sa odzipsuje ešte jedna časť a tým sa zväčší-treba to vidieť naživo. Ale ospravedlňujúcemu sa, zabudla som to nafotiť 🙂

vikiba
22. máj 2010

baby a ktora z tych Skip hop tasiek je lepsia na cameleona? Dash alebo Duo?

zajo79
22. máj 2010

v dmku tasky ste nepozerali? ta cierna je super.

straw
23. máj 2010

Ahojte...iba sa chcem spýtať...je potrebná na bee tá breezy sun canopy?v čom sú výhody...ďakujem 🙂

bebel
23. máj 2010

@straw Strieška je priedušná, materiál odráža slnečné lúče a zároveň má integrovanú sieťku proti hmyzu a proti slnku na celý kočík.

straw
23. máj 2010

@bebel Myslíš, že bude malému moc teplo v obyčajnej slnečnej strieške? Bojím sa aby to nebola iba zbytočnosť...tých mám už doma kopu 😀

osma
24. máj 2010

Mě dneska přišlo madlo od Chicca na Multiway a je o něco kratši než šířka kočárku, tak tedy teď nevím, to roztahujete?
Nebo je Bee plus širší? Ale myslím, že už tady někdo psal, že ho na Bee plus má?

osma
24. máj 2010

Tak jsem to madlo jednoduše násilím trochu roztáhla a je to. 🙂 Sedí pěkně.

Ještě mě trochu zarazilo, když mám sedačku otočenou k sobě, proti směru jízdy, tak když víc zatlačím na rukojeť z jedné strany, tak se protilehlé přední kolo trochu nadzvedne. Je to normální? Já jen jestli to nemám třeba nějak vyviklané. Nebo je to tím extra odpružením? Máte o taky tak?

lentilk.a
24. máj 2010

osma, ja neporadim, ja na svoje plusko este len cakam. 😝 Neodfotila by si ho s madlom, pls? A drzi pevne?

fifinka11
25. máj 2010

Ahoj holky, nestalo se vám, že by potah vybledl? chtěla bych třeba růžovou nebo nějakou pestrou barvičku a mám strach, aby nevybledl 😒 díky

diamand
25. máj 2010

fifinka11 - ja uz mam bee skoro dva roky (ruzova strieska) a je stale rovnakej farby

inak na bee madlo sedi uplne super, takze osma bee plus je asi fakt trosku sirsie ked si ho musela roztahovat

citinka
25. máj 2010

jednym vylepsenim na bee+ (oproti bee) je, ze je sirsi

emamamamu
27. máj 2010

tak jsem tady po roce zase, zaciname resit, cim nahradit sportak a opet jsme u Bee a opet me odrazuje sirka sedu... 😅 ja se bojim, ze se mi tam mala pristi leto nevleze, co? ☹ a Bee+ asi zatim na ebay prodavat nebude... 😀
jinak se mi na nem (zase) libi uplne vsechno..jen ta malinka sedacka me odrazuje☹

kubinkov
27. máj 2010

@emamamamu Mě to Bee+ přišlo celkem prostorné. Byla jsem pro Bee rozhodnutá, ale je to fakt malinké, ale Bee+ už je na jedničku. Škoda, že s ním nepřišli o půl roku dřív, bylo by moje. 😉 ( Jestli chceš obr sporťák, tak Emmaljunga Scooter 2.0 nebo jiný od nich.)

emamamamu
27. máj 2010

nechci obr sportak, obr sportak mam a neutahnu ho..😀
ja se na plusko musim nekde podivat..v Babyparku na Cernem moste jsou takove lemry line ze jsem radsi zase sla...
a ma plus stejnou boudu, jako neplus?

kubinkov
27. máj 2010

To jsem nezkoumala, protože to byl kočárek v nákupním centru, který jsem jen nesměle okoukla v dětském koutku, ale seděl v něm asi dvouletý hošík, který se tam nijak netlačil. Bouda je myslím jiná, ne tak dlouhá.

osma
27. máj 2010

@lentilk.a - foto s madlem je v mem fotobogu. Nicmene madlo teda klouze, kdyz do toho zacala kopat a davat si na to nohy, tak sjelo az dolu. Ale jak jsem se tu docetla, tak to necim podlepim, aby neklouzalo. Napadla me nejaka izolacni penova izolepa. 🙂
Na internetu jsem jeste nasla madlo univerzalni, ale to tu nikdo nepsal, ze by zkousel. Mozna by na Bee plus sedelo lip.

@emamamamu na Cernaku maji oba dva typy, ja jsem je tam oba okoukla. Bee plus je dost siroke, az mi prijde pro tu moji drobnou holcicku moc, to asi nikdy nevyplni. 🙂 Bouda je o dost kratsi, me by teda vyhovovala spis ta puvodni. A taky by mi vyhovovaly ty kridla po stranach, tohle je ponekud hole, kdyz tam neni fusak. Jenze zase je mnohem delsi, ma i delsi podnozku na nohy a i co do vysky operky zad. Nevim proc to sezeni tak odhalily, se vsadim, ze dalsi verze bude zase vic zahalovaci. 🙂
Jinak se s nim jezdi naprosto luxusne vsude.

lentilk.a
28. máj 2010

@osma - dakujem moc. Mala je nadherna! O tom podlepeni som citala aj ja, aj kvoli poskriabaniu vraj. Univerzalne madlo som na nete videla aj ja, ale neviem ci by pasovalo...pisali tam, ze pasuje do sirky 36 cm. A to je lodger, vsak? A ked ma mala topanocky spinave, vyzujes ju? Lebo aj mne sa paci, len neviem co s topankami...
Uz sa na moje bee tesi!!! 😵

imiska24
30. máj 2010

Ahojky,
jakej je rozdíl mezi cam a bee?Bee je taky od narození,nebo jsou to spíš luxusní golfky?Mám cameleona a už teď jsem smutná při představě že přijde čas,kdy už své milované bugaboo nebudeme potřebovat ☹ .