Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
11. apr 2011

@klariks na co jsou to hacky?

ja prosim tez ip 😀 😀 😀

holky jsou naky uchyty ,kdyz si oupim normal nakou peknou kbelku,tak ji pridelat na kocar?koukala jsem ze jsou prebal tasky ktery jsou reseny jak kabelky pres rameno a na kocar maji jeste uchyty(za ty krouzky kudy vedou usi)

klariks
11. apr 2011

To jsou hacky prave na kabelku, kdyz nema nejake kolecka na uchyceni treba na karabinku nebo tak...
Jinak mrkni sem http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3454... to jsou podobné háčky...na té druhé fotce jde vidět, jak se to používá...

carculka
11. apr 2011

@klariks supeer,dekuju

carculka
11. apr 2011

@klariks a kde se daji koupit a ono je vic druhu?

klariks
11. apr 2011

@carculka

No pak jsou ještě tyto třeba - jestli to alespoň trošku vidíš...no a pak ty, co jsem posílala odkaz předtím a pak tyto od Bugaboo...

A co ta letní UV stříška, je to hloupost ji kupovat?

carculka
11. apr 2011

@klariks a od koho jsou tyhle?

chtela jsem ji kupovat,ale nakonec na to prdim,mala moc nespi a kdyz tak ji to bude vadit,takze vem slunecnik-ten uziju ne? a mam objednanou ruzovou vlozku s opici 😀 😀 od pinkie

bebel
11. apr 2011

@klariks@carculka aj kabelka sa tam potom dá nosiť 😉

klariks
11. apr 2011

@carculka
Tahle je od nějaké paní z MB, objednala jsem je od ní, ona je má odněkud z ciziny, ale psala mi jiná paní, že je to snadné vyrobit a má asi pravdu...koupíš sucháče, dvě karabinky a sešiješ...až přijdou, klidně ti je nafotím detailněji...
Slunečník mám, jen jsem si říkala, že ta stříška je prodyšná, náš malý v kočárku docela spí, ale zas ne nějak extra dlouho, myslíš, že přes tu UV clonu nejde vidět? Myslím tuhle...

klariks
11. apr 2011

@bebel A myslíš, že ty od Bugaboo jsou založeny na stejném principu? Jinak díky moc za odpověď, cos psala do IP 🙂 🙂 🙂 🙂

klariks
11. apr 2011

@klariks a ty bys taky do té UV clony letní stříšky nešla?

🙂 si to posílám sama sobě 🙂

klariks
11. apr 2011

@bebel A ty bys taky do té Uv clony(stříšky) na Bee nešla?

klariks
11. apr 2011

K zelené limitované edici, kterou podložku? Nebo úplně jinou???? 😉

carculka
12. apr 2011

@klariks tak mala celkove nespi moc ale v kocare jako vic nez doma 😀 😀 no nevim,jeste porozmyslim a pockam na vase zkusenosti 😀 ale slunecnik mam vzit ze🙂
a jaky ruzovy nebo cerny?beru ruzove bee
@klariks me se ibi strasne ty s tou opici,bude to krasne,vesele 😵 😵 😵
@bebel dekuju 😉

a taky nevim jestli jit do limitky a nebo si nechat usit strisku 😀 😀 a vsechny najednou nee,musim postupne kvuli manzovi 😀

carculka
12. apr 2011

jeste maly dotazek..jak je bee stailn?muzu tam dat tuhle v cernym? http://www.fashionavenue.cz/product_images/mid_...
nebo http://www.fashionavenue.cz/product_images/mid_... ??
unese to rukojet v poho?

klariks
12. apr 2011

@carculka Tak to jsme na tom uplne stejne. Taky prcek moc nespi a kdyz uz, tak na chvilinku v kocarku 🙂
Asi bych vzala cerny slunecnik...at te ruzove neni moc, ale zas i s tou by to mohlo byt hezke 🙂

bebel
12. apr 2011

@klariks ja ju mám...pozri v albume. 😎

suttka
12. apr 2011

Ahojte, kocky ktora vlozka, teda typ pasuje na cameleona?Chcela by som si objednat s pinkie a neviem sa rozhodnut ani na farbe:(( Mam ruzovu striesku🙂
Dakujem za radi 🙂

klariks
12. apr 2011

@bebel já jsem asi slepá, nevidím ji ☹ A nemáš prosím zkušenost i s fusakem babysnuggle? Chtěla bych ho do Cameleona a Bee, jen moc nechápu, jak se upíná nahoře, jak jsou ty provázky...díky moc

klariks
12. apr 2011

@bebel Buggysnuggle...už jsem našla oficiální stránky a i to, jak se upevňuje... 🙂

klariks
12. apr 2011

Holky z Česka nebudete některá něco objednávat z babycare?

barbora87
12. apr 2011

Babule tak mam nove oblecko pre bee a vyzera naaadherne!!!nova strecha a v tej farbe nanoznik a dokupila som tyrkysovu podlozku no parada!!!ked ma niekto zaujem poslite mi email a poslem fotecku a kontakt na pani co mi to usila

lodgermaniacka
12. apr 2011

@barbora87 pošliii 😉 🙂

barboramarek
12. apr 2011

@barbora87 FOTO !!!!!!!!!! 😉

miska1981
12. apr 2011

@barbora87 posli, jasne, ze sme zvedave 😉

dufam, ze budem spokojna s podlozkami, objednala som z pinkie aj k bledoruzovej streche, len tu este treba dokupit 😅
stale plati, kto by isiel do viedne, myslite na mna, alebo ak by ste objednavali z prahy, aj ked tam neviem kolko stoji a ci sa oplati, aspon postovne by sme si rozdelili 😉

cherryblossomgirl
12. apr 2011

ahojte, nemate niekto na predaj striesku vo farbe khaki na bgb bee? (nie plus)

improvizacia
12. apr 2011

@barbora87 .. daj foto sem, nech sa pokocháme všetky 🙂 Ja si chcem dať tiež ušiť nánožník len neviem u koho, takže kontakt by potešil .-)

inak baby mám doma ružovú striešku z limitky a skvele sa k nej hodí letný fusax emitex 2v1 ten ružovo-šedý. Spolu to vyzerá ako by to bolo namieru vyrábané - mám to doma, tak viem o čom hovorím 🙂 orporúčam, ak ešte nemáte doriešené deky na chladnejšie jarné a letné dni !

improvizacia
12. apr 2011

@miska1981 -.... odkial si si objednávala tú podložku?
Podla mna k tej bledunkoružovej by sekla asi táto s opičkou - ty si objednala túto či inú?
http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-light-...

nemáte niekto realnu skúsenosť ako sedia pinkie podložky s bočničami do nových bee plus??? príp. fotooooooooo
daaaaaaaaaaaaakujem

improvizacia
12. apr 2011

@klariks ja mám nový organizér objednaný v cz ale vraj im prídu až v budúcí mesiac - potom Ti dám vedieť ako som spokojná. Inak ani na predajni vraj tieto nové organizériky ešte nevideli, tak aj oni sú zvedaví -)

klariks
12. apr 2011

@improvizacia To budeš hodná! Díky moc! No vypadá dobře, tak třeba bude super!!!

carculka
12. apr 2011

@improvizacia sama pan mi rekla ze mam objednat bez bocnic 😉 a jeste ji pripsat ze je to na bee,dela otvory navic...ja beru tu syte ruzovou strisku-libi se mi vic a k tomu sytou ruzovou,ted mysli ze ji nema na netu ale bude zas...ale me uz ji dnes poslala