Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

improvizacia
6. máj 2011

@tyrra , @mici - ešte ma napadla jedna otázočka ohladne držiaka na pohár - myslíte, že by sa dal uchytiť z boku kočíka, tam kde sa bábo drží ručičkami na tom oblúku? Mne by nevadilo, že by mi to trčalo do boku, hlavne že bude pitie po ruke. Čo vy na to?

improvizacia
6. máj 2011

@wendy_ letní verze, je letná strieška ? Stále hladám info o tej letnej strieške - len nikto neodpovedá ☹(

zajo79
6. máj 2011

@improvizacia baby co maju tie letne striesky na bee+ tvrdia ze je to dobre..a ked dieta spinka, vraj sa to da stiahnut ze trcia len prsty noh tusim...

zajo79
6. máj 2011

@improvizacia ak prelistujes par stran dozadu, uz sa tu o tom bavili si myslim...

improvizacia
6. máj 2011

Baby, mám ešte na vás jednu otázočku - nemáte náhodou niekto antracitovú podložku? Ak áno aký je rozdiel medzi jej farbou a farbou čierneho fusaku? Celkom ma štve, že nemajú normálnu čiernu podložku aby to k sebe ladilo .-(

andy22
6. máj 2011

@improvizacia potvrdzujem, drziak na pohar zavadzia. Vzdy ho davam dolu, ked kocik skladam do auta, ale nejako mi to prestalo prekazat, zvykla som si 😉

improvizacia
6. máj 2011

@zajo79 To som myslím čítala ale nikto tam neriešil svietenie slniečka z boku na spiace bábatko. Na Teutonii je tiež problem s okienkom, ktore sa na bokoch nedá prekryť a svieti slnko priamo do tváre ☹

improvizacia
6. máj 2011

@andy22 ...a ide to skladanie držiaka jednoducho? Lebo ja mám pocit, že Bee je taká skôr dizajnovka ale funkčne ma tam hnevá dosť vecí, ktoré mohli za tú cenu trošku viac dotiahnuť (napr. blokovanie predných koliesok, sklapanie striešky pri vyberaní sedáku, krátke pásy na patbodovom systéme a pod.)

zajo79
6. máj 2011

@improvizacia svieti na letnych svieckach na cameleon co su - tie maju take prieduchy. ale toto neviem..

andy22
6. máj 2011

@improvizacia hej, ide to celkom lahko a dokonca mi zatial manipulacia s drziakom ani neposkriabala rukovat... Jedine, co ma na bee + stve, su fakt tie kratke pasy. Vcera som musela malu viac obliect a ledva som jej obtiahla stehienka. Ma 14 mesiacov a 10 kg. Vazne rozmyslam, ze si dam usit nove pasy, alebo ich aspon presijem, aby bolo okolo stehien viac miesta. Inak som spokojna! 😉

jessicax
6. máj 2011

@improvizacia skuste slnecnu clonu kiddopotamus

finda
6. máj 2011

Ahojte kočky, chcem vas poprosit o nejake recenzie na bugaboo cameleon, zvazujem jeho kupu, sice v zalohe mam vybranu teutoniu cosmo, ale to bugaboo sa mi omnoho viac paci, hlavne tym dizajnom a farbami. Ta vyska kocika je pohodlna? A co sportova cast? A ked ste ho kupovali tak tu na SK v kamennej predajni alebo cez internet. Dakujem 🙂

wendy_
6. máj 2011

@bebel Dekuju, hned se jdu na to kouknout.

andy22
6. máj 2011

inak k tym slnecnym clonam, s tou na bee nemam skusenost, ale na cameleona mam a bola som velmi spokojna. Z bokov idu slnecne luce, ale ovela menej, malu to nikdy neobtazovalo, priam naopak, prudil tadial vzduch... 😉

zajo79
6. máj 2011

@jessicax aj vies niekde kde ju maju? lebo je ju problem zohnat...na mmb boli posledne modre..

wendy_
6. máj 2011

@improvizacia No ja mam po pravde receno dve verze, tedka jsem nasadila offwhite podlozku s offwhite striskou. Tu slunecni clonu mam taky, ale jeste jsem ji nezkousela, planuju hlavne na opravdove leto. Bojim se, jak to malej bude snaset. Klasickou strisku mam skoro vecne zatazenou, protoze mu vadi, tak uvidim. Musim pockat az bude dobre naladenej a zkusim to a pak dam vedet, jaka ta clona je. Tedka ma zrovna alergickou reakci po ockovani, tak radeji na nem nic noveho nebudu zkouset.

wendy_
6. máj 2011

@improvizacia Ja kocarek do auta skladam i s drzakem. Mam ho na te vysuvne casti uplne nahore a na vnitrni strane. Pri skladani s nim jen vzdycky otocim, aby neprekazel strisce. Nemuzu teda dat rukojet uplne do nejnizsi polohy, ale i tak se mi kocarek do kufru vejde. Mame seat leon, takze kufr nic moc.

lucosko
6. máj 2011

ahoj dievcence, dnes mi dosiel novy kocik BB+ a ked s nim idem bez maleho a nie je zatazeny a idem trosku rychlejsie, tak sa mi "vrtia" kolieska... aj vam to robi kocik? a ked cuvam, tak to uplne hrkoce... som z toho nestastnik 🙂 dakujem za rady, ci aj vam sa to deje, ako ste to riesili a pod. Ked maly sedi v kociku, je to ok. vdaka moooooc!

lucosko
6. máj 2011

@klariks nie, nemam info. objednavala som len antrazit vlozku do kocika. 🙂

improvizacia
6. máj 2011

@wendy_ díky - skvelá správa .-)

wendy_
6. máj 2011

@bebel Tak Maclaren dela krasne podlozky, ale zaboha nemuzu najit obchod v CR, kde by to nebylo predrazeny, neco jako u bugaboo. Fakt mi to uz leze krkem. Tady clovek vydelava min penez nez na zapade, ale vsechny tyhle veci jsou tu strasne drahy. Nemela by jsi nahodou tip na nejaky obchod? Diky

improvizacia
6. máj 2011

@lucosko - jejda ty máš doma tú antracit podložku? Vieš mi nejako opísať aká je to farba - čakám nejakú tmavo-šedú a riešim otázku či sa bude hodiť k čiernemu fusaku. čo myslíš ty?

lucosko
6. máj 2011

zajtra pozriem, bol uz vecer, ked kocik dorazil, takze som to este neriesila... zatial ma len "dorazili" tie drkotajuce kolieska. som na nervy...

brendda
7. máj 2011

@zajo79 máš už tu sluneční clonu na hlubokou korbu????

mici111
7. máj 2011

@improvizacia jasne, ze zavadzia 😀 😀 😀 ale ja to riesim tak, ze sa to da aj ked tam je nasadeny..na bee mas dva druhy uchytiek na pohar, jednu na tu sirsiu cast dole a jednu na uzsiu cast hore ako je rukovat, tak ja som dala ten druhy uchyt a ked idem skladat kocik, tak len dam dole pohar a uchyt posuniem dolu a je to..neviem ci som to dobre vysvetlila..lebo ak by si dala drziak do tej spodnej casti na tu sirsiu tyc, tak ho nezlozis nijako..

zajo79
7. máj 2011

@brendda idem si ju teraz objednavat.

zajo79
7. máj 2011

@finda v kamennej predajni na slovensku sa nepredava. bud v cechach, alebo zo zahranicia z neakeho eshopu si ho objednat. a recenzie? len tie najlepsie...az na tu cenu. s teutoniou ho nemozes ani len porovnat 😵

kilian
7. máj 2011

@finda no neviem,ja mam teutoniu cosmo tiez ,a uz som vyskusala vela kocikou,ale ja som velmi spokojna,nemozem ani jednu negativnu vec povedat na cosmo.aa samozrejme,ked sa zamyslis bgb cam ma uz skoro kazdy druhy.a cenovo velky rozdiel nieje.
🙂

dorotkaa
7. máj 2011

@finda najblizsie to budes mat do viedne - skus pozriet v SCS Baby one alebo na Kartner str. u Dohnala, tam ich maju.
Ja som s nim velmi spokojna a urcite by som nemenila 😀

kilian
7. máj 2011

@dorotka no aj ja si myslim,ze je super.este som nic zle nan nepocula.