Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tucika
9. mar 2009

hanka: My sme boli doteraz v hlbokom hlavne pretoze sa mi zdalo, ze vo vanicke je viac chranena pred zlym pocasim. Treba vsak povedat, ze moje dieta v kociku len spi, ked bola hore tak tam nechcela byt, cize sme sa nosili a nie vozili. Ale sportak je velmi pohodlny a Alicke sa v nom velmi dobre spi a uz sa ucime aj vozit a kukat naokolo. Este sme vo fusaku, ale uz sa tesim na jar, boze nech uz priiiide.Uz ma nebavi toto pocko! 🙂

Dakujem za rady ohladom autosedani, ja mam tiez vybrate Maxi Cosi a Romer, len teraz neviem ako sa mam medzi tymito dvoma rozhodnut. Navyse mi to Maxi Cosi moc neulahcuje, kedze ma v tejto vahovej kategorii 4 sedacky 😠 . Asi do nich Ali posadim a uvidim v ktorej bude najmenej rumazgat, tak tu kupim. 😒 Neviem, fakt mam haluze...

ivet69
10. mar 2009

Přebalovací taška
Mám dotaz, mám bugaboo a ještě k tomu různé doplňky. Potřebuji ale ještě přebalovací tašku. Slyšela jsem ale, že taška od bugaboo není moc dobrá, nepraktická.
Proto bych chtěla slyšet zkušenosti i jiných. Jakou jinou tašku pak koupit. Díky za odpovědi.
Iveta
PS: Miminko zatím totiž ještě nemáme na světě.
díky za odpovědi

hanka23
11. mar 2009

Díky za odpovědi, hlavně ať už je jaro! Mám pocit, že už tu zimu nevydržíííím!
Ivet, já mám tašku originál Bugaboo, tu beru do obchodu a když netahám moc věcí. Do těch bočních termokapes dávám plínku, igelitku, banán... 🙂 Připadá mi k těmto účelům docela fajn.
Pak mám ještě jednu větší, Red Castle, tam se toho vejde hodně, plínky, náhradní oblečení, hračky a tak. Je super, že má i pouzdro na mobil a karabinku na klíče, a tohle všechno se tam přidělá suchým zipem, takže to člověk nemusí hledat po celé tašce. Zase se mi až tak na kočárku nelíbí, je na můj vkus moc velká a hranatá.
Originálku jsem vyhrála na aukci za 560,-, takže jsem si dopřála obě 😉 Jinak kdybych si měla nechat jen jednu, volila bych asi ten Red Castle, ještě se mi na netu líbily tašky od Aesthetic, ale ty jsem naživo neviděla.

ivet69
11. mar 2009

Díky za informace. Jsem za ně vděčná. Miminko teprve čekáme a musím si to vše nechat poradit nebo se pak sama spálit a měnit. Díky.

petrolejka
13. mar 2009

Ivet, já mám origoš tašku bugaboo a jsem spokojená. velikostně je akorát na to, co vozím a je krásná. Bezvadný jsou ty termočásti na bocích, do jedné dávám pití, do druhé skleničku s jídlem. vejdou se mi tam plínky, věci na jídlo, přebalování, moje věci, kapsiček má spoustu, takže si vše třídím dle potřeby. jediné co mi vadí, že nemám ráda jen tak položenou (pověšenou) tašku na madle , nevím teda, jak to dělají jiné mamči. když pak sprintuju po kostkách na MHD (a to dělám dost často), tak mi taška sjíždí a je moc dole, mimo dosah. takže jsem si inovativně do popruhu nacvakala druky a zapínám to na madlo (měla jsem předtím tašku emitex a ta ty druky měla).
Jinak kočár bugaboo chameleon mám už rok a jsem maximálně spokojená. Lehký, praktický, žádný kraviny navíc, dá se rychle rozdělat, když není někde místo, tak ho složím a opřu prostě o zeď. Bezva pláštěnka, dokoupila jsem na léto boudičku s větráním, na zimu fusak. bezva je otáčení po i proti směru jízdy. Korbičku sporťáku samostatně v terénu používám jako sedačku při krmení. No skvělej kočárek. Jinej už nechci ani pro druhé mimi. Uvítala bych jen větší košík (jak je korbička níž u země, tak se tam toho zas tolik nenarve), ale jsou kočárky, co jsom na to i hůř a většina podobně, takže to není velký problém.

ma76
13. mar 2009

K A L I S T A

ak sa Vam zda uzky odporučam JANE nomad ....lahky a velky na širku aj pre velke detičky... 😉 ja mam podvozok v striebornom prevedeni je krajši ako čierny...ale bugaboo tie predne kolečka malllllilinke moc,inak fajn kočik.

kalista
15. mar 2009

?

henri001
15. mar 2009

?? 😀 😀 😀

bejby29
15. mar 2009

Kalista ??? 😀 Ale ako vtip to bolo dobree 😀 😀

janac
16. mar 2009

🙂 myslim ze ta pani odpovidala na muj vzkaz o uzkem kocaru Bugaboo BEE 🙂 a komplexne se ji to moc nepodarilo 🙂 Jane NOMAD bych nechtela ani zadarmo 🙂 🙂

ivet69
17. mar 2009

Dobrý den,
možná jste už na to téma diskutovaly, ale těžko to dohledat.
Máte některá bgb batoh? Jste s tím spokojené a proč ho nikde nemůžu najít? Už se neprodává? Dá se připevnit na Cameleona?
Lepší je batoh nebo přebalovací taška?
díky za odpovědi
Iveta

janac
18. mar 2009

ivet69
BGB batoh mam a je super prostorny, mam ho k BEE , ale myslim, ze se puvodne vyrabel k FROGovi coz je jako Cameleon, takze tam pripevnit pujde...je opravdu velky da se tam dat uplne vsechno...ale radeji ho davam do kosiku pod BEE, nez bych se s nim pripevnovala na rukojet a pletl by se mi tam....
Myslim, ze se da jeste sehnat na ebay..

ivet69
18. mar 2009

Díky za info, jedna paní mi jej prodává za tisícovku, tak nevím, zda je to dobrá věc a dobrá cena.

kalista
18. mar 2009

ivet69) pokial ho chces len na pripevnenie na kocik Chameleon bude ti pasovat a je pravda, ze sa tam da dat kooopec veci, ale ked ho chces aj nosit ako batoh ty tak rataj s tym, ze ho minimal X krat budes musiet napravovat pretoze sa odlepuje a pada
ja by som ho uz nekupila

citinka
22. mar 2009

ahojte, chcela by som vas poprosit o radu, kde sa da objednat Skip hop taska (denim). Priamo na skiphop.com je uz dlhsiu dobu nemaju, na amazone ju neposielaju do europy. pripadne mi pls poradte inu vhodnu tasku na BGB denim (okrem BGB original tasky). dakujem vopred za odpoved.

kristiesk
23. mar 2009

ahojte maminky... my ešte len čakáme prírastok, sme presvedčený že chceme kočík bugaboo cameleon, tak ak by ste mi poradili kde ho kúpiť najlepšie... tatino by rád denim verziu... 🙂

kamiletka
23. mar 2009

kristie, www.babytrader.eu mas tam dobre ceny a vyborny servis,,, 🙂

kristiesk
23. mar 2009

Moc moc ďakujem...naozaj tam majú super ceny...a máš s nimi nejaké skúsenosti?...majú aj kamenný obchod niekde v Európe?...bo sa k tomu nemôžem dopátrať na stránke..

peppapig
30. mar 2009

ahoj bugaboo milovnici,
holky vcera jsem asi po 4. prala (na spravnou teplotu) strisku a fusak bee a jsem zklamana ☹ , kdyz jsem to zpet davala kocar, tak dirky na 'knofliky' se zacinaji trhat a rozsirovat, latka okolo uplne povoluje. Premyslim o reklamaci, ale nejsem si jista musi se to pak stavat kazdemu, kdo to sundava a nandava zpet. Takhle mi bee pro prisit mimi rozhodne nevydrzi.
Mate nekdo zkusenost??

tucika
31. mar 2009

Cafte herecky,
dnes som si cez babytrader objednala sun canopy aj s uv strieskou, tak som zvedava, no a autosedanu sme nakoniec kupili Maxi cosi tobi 🙂

ivka22
1. apr 2009

Tucika,
ako to funguje cez babytrader? platis kreditkou /napr cez paypal?/ , potom ti tovar poslu? cca kolko im to trva a co platis za dovoz na SR?
Diiik moc

peppapig
1. apr 2009

Halo halo ☹ ☹

kalista
1. apr 2009

ivka| da sa platit aj kreditkou aj paypalom. mne väcsinou dojdu veci za 3 prac. dni. no za dovoz sa plati. je treba sa dohodnut s ostatnymi a objednajte spolu 🙂

peppapig) ja som prala striesku aj fusaky x krat a nemam s tymto ziaden problem. 😎

miah
3. apr 2009

ahojte, prosim Vas neviete kde v BA by som mohla kupit slnecnik Bugaboo? 🙂
bola som na Kosickej v predeti, ale tam nemali modru farbu, tak neviem kde inde zhanat ☹

jaja5
6. apr 2009

Ahojte, idem objednavat beecko ako buginu na cestovanie a take rychle presuvanie ako alternativu k sportovemu kociku. Viete mi poradit, ake doplnky mam doobjednat, ktore najviac vyuzivate? Zide sa mi napr slnecnik, alebo uv strieska? Maly ma teraz 4 mesiace, neni este skoro na tento kocik? tu novorodenecku vlozku uz neplanujem dokupovat.
Dakujem za vsetky rady.

tucika
9. apr 2009

Tak sun canopy uz mam doma!

kalista
9. apr 2009

tucika to az teraz?????? ja som vo stvrtok objednala Cameleon a uz v pondelok ho doniesli 😀

peppapig
10. apr 2009

Ahoj holky, tak reklamace strisky me prosla a mame novou 🙂

Jinak HAPPY BIRTHDAY BUGABOO!! 😀 super pushchair slavi 10 narozeniny

zucha
10. apr 2009

kalista, si objednavala novy kocik? 😕

tucika
10. apr 2009

Kalista: Ja sa vobec necudujem, u mna vsetko dlho trva - hocico si objednam aj kuriera zaskrtnem a vzdy cakam dlhsie ako ini 🙂 Nevadi! Hlavne ze prisla, aj ked nie som uplne rozhodnuta, ci to nie je blbost - aspon taka mensia zbytocnost 😉 Hlavne tam z bokov svieti slnko a ali je z toho mierne na nervy, aj ked zas moze kukat a ten uv filter som odlozila - to je strieborne jak tie prieduchy a nie som si ista, ze pod tym moje dieta bude spat - ale to som objednavala kvoli dovolenke...
Majte sa! 😀