Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
13. jún 2011

@tessie ja som s cup holderom spokojna, vymyslela som to tak, ze ho netreba davat furt dole, ked sa sklada kocik do auta 😉 a slnecnik som aj ja spekulovala, ten je dost nestastne vymysleny..ak mas bee, tak pouzi drziak 3 na tu spodnu cast konstrukcie, ale ked ho chces zlozit - myslim kocik, treba dat slnecnik dole..da sa to dat aj na tu oblukovu konstrukciu pri bee - na to pasuje myslim drziak c.2 z cup holdera - tym padom davas dole len slnecnik, ten drziak tam mozes nechat..ale ja mam smolu, lebo drziak 2 mam na pevno na cup holder.. 😠 tak davam jak sisi hore dole slnecnik, ked skladam kocik do auta..

brendda
13. jún 2011

@zajo79 už mám tu clonu,ale nemám pocit,že by tam nějak extra držela.....už si s tím byla venku?Spokojenost?Má to nějaký UV faktor??

zajo79
13. jún 2011

@brendda ked to tam dam, drzi to ako besne. i ked pravda,ze som s tym vonku nebola a chvilu mi trvalo,kym som nato prisla ze ako to tam dat 😅 https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/Bugaboo-... pisu ze ma
Ako sa citis?

brendda
13. jún 2011

@zajo79 aha,no mě zajímalo,jestli to fakt udělá stín a neklouže to dolů............snad brzy vyzkouším sama 😉
Dala jsem to tam snad dobře hned,moc možností není 😀
Už bych to chtěla mít za sebou,to čekání-kdy,kde,jak to přijde,kam dám Nell atd,to je děsný.A taky mám strach z porodu 😀 Však to znáš 😎

tessie
13. jún 2011

@mici111 dakujem pekne, my mame cameleon, tak to manzel musi asi len nejak vyskusat 🙂

zebricka23
13. jún 2011

@tessie ja to mam na tom penovom ...teda tej obrube vanicky....ja som kupovala pouzivany...a je tam len jeden nadstavec....tam to navleciem..a drzi to dobre...zatial som ho pouzivala ale len 2x..a zatial spokojnost...
a ten drziak mam tiez a som spokojna...bud tam nosim vodu sebe...aleb o starsiemu...obcas si to toho pohara robim aj kavu a dam si do drzaika a beriem von.....a vegetim pri kave vonku na lavicke 🙂

tessie
13. jún 2011

@zebricka23 Dakujem velmi pekne... tak idem teda doobjednat ten original drziak na pohar 🙂 a ten slnečník vyskúšame... 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
14. jún 2011

Baby, ak by ste chcela niektora predať bee+ prosim napište mi IP, sestra ma zaujem 🙂 dik

ellysa
14. jún 2011

@lodgermaniacka a vy už sa vozíte?

ivett
14. jún 2011

ahoj holky, zase se zeptám, ty háčky na rukojeť na nošení tašky, jsou nějaké origoš bugaboo nebo jaké máte? vystačím si i s obyčejnýma háčkama na rukojeť? jsou ty origoš něčím výjimečné?

brendda
14. jún 2011

@ivett origoš Bugaboo se snad ani neprodávají,ne????
já mám ty černé plastové....z Mimibazaru

lodgermaniacka
14. jún 2011

@ellysa snažime sa 😀 ale nie, už je to ok 😉 asi potreboval čas 🙂

ivett
14. jún 2011

brenda no právě proto se ptám, jestli nějaké jsou nebo jaké vlastně máte...já si vybrala tyhle, myslím, že jsou univerzální a pásnou tam http://www.matulda.cz/detail.php?zbozi=2275306
nebo můžeš mi hodit odkaz na ty, co máš ty? díky

mandarinka85
14. jún 2011

@cicushka Ahoj ja mam bugaboo..dlho som vahala ale som rada ze som ho kupila...presvedcila ma ta velka vanicka a ze je kocik naozaj lahky...farbu si mozes menit cize ked budem mat druhe dievca len farbu vymenim a mam novy kociar🙂ja som mala jediny problem pri kupe a to ze sa mi pacili vsetky farby🙂

lodgermaniacka
14. jún 2011

@mandarinka85 ta baba sa radila 3.maja 2007 😀 už ho asi aj davno nema 😉

brendda
14. jún 2011

@ivett koukni k bebel do alba,mám ty samé........nevím,kde bych ten odkaz vyhrabala 😉 ještě se ti podívám.
No,skoro ty stejné,co máš ty,akorát se uchycují suchým zipem.Nééé tím šedým hákem.

ivett
14. jún 2011

brenda díky, kouknu, na suchý zip by možná na bugaboo byly lepší, protože nemají kulatý tvar rukojeti a ty co jsem našla já, jsou kulaté, tak se bojím aby seděly...no uvidíme, kdybys našla odkaz, byla bych ráda, díky...

ivett
14. jún 2011

jééé, tak jsem koukla do toho alba bebel a ty háčky jsou super, se mi líbí víc než ty, co mám ve výběru já, prosím prosím, dejte tip kde je koupím, díky moc...

zajo79
14. jún 2011

@ivett ja ich mam z babycare.nl ale maju ich v bratislave, v eurovei v predajni premama, ci premamam, ci ako sa to vola.... ak by sa nasla neaka ochotna mamina, ktora by ti ich kupila a poslala ...

ivett
14. jún 2011

zajo a nevíš jak se to jmenuje, si to klidně najdu, určitě se to prodává i tu, jen nevím pod čím to hledat...díky

ivett
14. jún 2011

díky...

ivett
14. jún 2011

hm, tak u nás najdu jen ty kulaté plastové, ty na suchý zip ne, moje nervy...

ivett
14. jún 2011

jééé, super, díky moc...

barbora87
15. jún 2011

Mam na predaj bugaboo bee plus ako novy!mam na predaj aj strechy!

brendda
15. jún 2011

Zajo to vyřešila za mně 😉 díky

szelvicka
15. jún 2011

Zdravím holky, tak jsem se prokousala celou diskuzí až na konec a jsem teda hotová. Chtěla jsem si koupit bugaboo Gecko, ale nikde jsem zde nenašla jestli na to pasují doplňky z chameleona a nebo ne. Někde se zde psalo, že jen na délku kratší, ale jinak stejný...nemáte s tím někdo zkušenost. Mě přijde, že by tam ty stříšky pasovat měli...díky

vorllinka
15. jún 2011

@barbora87 Baru, já bych měla zájem o víc informací ohledně střech 😉 Jaké máš a tak 😉 Dopředu moc děkuji 🙂

barbora87
15. jún 2011

@vorllinka ahOj mam khaki,offwhite este origos zabalena,strieborna letna tiez nova a dala som si usit tyrkisovu so vzorom