Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzu205
14. okt 2011

@tanija133 dakujem to je fakt super ja som mala niekedy stare bugaboo bee ale to sa neda porovnat maly tam bol dost narvany a to nemal ani rok......na jar bude mat 2,5 roka a kocik chcem si kupit na dovolenku k moru myslim ze bude mu super aj na spinkanie...uz som si kupila aj dve striesky a dve podlozky 🙂))) Len kocik este nemam pojdem si ho kupit z toho Holandska s tou fialovou strewchou, madlo chicco uz mam objednane.....pa a dakujem

tyrra
15. okt 2011

nepredavate niektora bgb fusak zelenej farby? pripadne poradte kde by som ho zohnala. vdaka.

barbora87
15. okt 2011

Bol by zaujem o bugaboo cam s ciernou konstrukciou, paul frank skurvy potahy,uplne nove madlo, offwhite breezy canvas a cierna fleece, offwhite slnecnik a novy khaki fusak...prosim cz pn

anka.
15. okt 2011

Ahoj, chci se zeptat ohledně cameleona (moc se mi líbí a byli jsme se na něj včera podívat, ale pár věcí mě ještě napadlo):
1) celý kočárek je vlastně jen z takové celkem tenké látky, není tam (hlavně malinkým miminkům) zima? dáváte tam nějakou deku navíc nebo tak něco (myslím hlavně po stranách té hluboké korbičky)
2) jak se s kočárkem jezdí ve městě (díky těm malým předním kolečkům) - jde s ním snadno najet např. na obrubník nebo se musí kočárek jakoby nadzvednout?
3) ta sportovní sedačka je vlastně tvořena jenom látkou na rámu? přijde vám to jako dostatečně pevná opora?
moc děkuju za odpověďi!!!

bebel
16. okt 2011

@anka.
1)v zime, keď bolo tak -20 som mala ešte flísovú zavinovčku a fusak.
2) jazdí sa s ním najlepšie zo všetkých kočárov, čo som kedy vyskúšala ...a skúsila som si kočíkovať už väčšinu, čo je na trhu. Je veľmi ľahký a jednoducho vyjdeš na obrubník aj z neho.
3) nie je to len látka je vystužená a aj sedák je viac vypolstrovaný u nového modelu ako boli prvé verzie.
A to korýtkové sedenie je dostatočne pevné a pohodlné.

Jediný iný kočík, ktorý ma ešte láka vyskúšať bude nový stokke xplory, ale iba ako šporťák pri najmladšej 😎 .

carculka
16. okt 2011

holky co mate na vetsi deti na zimu?staci nanoznik a deka?s outlestem deka

albireo
16. okt 2011

mam otazku: zvazujem predaj Bugaboo Bee, kupovany novy vo febr.2008. Som prva majitelka. Kocik sme pouzivali dost, nie vsak denne. Je udrziavany, plne funkcny,ale nesie znamky uzivania( drobne skrabance na kostrukcii, poskodeny remienok na odkladacom kosiku.
Kamaratka ma zaujem o kupu. Netusim,co je primerana cena. Poradite?

tanija133
16. okt 2011

@carculka Hm nanoznik a deka ,to je podla mna malo...radsej fusak bez nanoznika.... 😉 si myslim.....deka je malo a nanoznik zasa tolko tepla nespravi....

evikevik1
16. okt 2011

@anka
1) moje mimčo je narozené v prosinci, když byla opravdu zima, což bylo okolo -8 když bylo více s miminkem jsem opravdu ven nechodila, nemá se to. Tak jsem ho měla v takové fleecové zavinovačce od emitexu která je určená do autosedačky a potom byl malej šouplej ve fusaku a zapnutý ten kryt na kočárku a super.
2) bydlím v Praze, takže ho trénuju hlavně ve městě, na obrubník i dolu sjedne snadno, ale je jasné, že když jedeš na velkej obrubník musíš přizvednout, ale to je fakt snadné..
3) je to pevné dost nemusíš se bát a podsedák jako takový je vystužen ještě dřevem...

brendda
16. okt 2011

@bebel Caute bebel,zdravím!Jsem tu po delší době a koukám,ze seš tenhle-super,gratuluju!
Prosím té,poradis mi:u koho bych si mohla nechat usit nejaký pekny nanoznik?Mate tu nějakou osvědčenou babu z Mimibazaru,ne?!
Díky holky!
Nejaký tip na super teplý fusak do Oceánu?Porad mám jen ten černý Bugaboo...

terulilinka
16. okt 2011

@brendda Taky chceme Ocean a našla jsem si pěknej fusak Lodger, mají ho v babyparku 🙂

zajo79
16. okt 2011

@brendda ja som chcela offwhite bugaboo...ale to by vyzeralo teda...prat sa mi to stale nechce. horuci kandidat bol lodger basic powder- nieje to svetla pieskova, ale celkom do toho ide. kym dostali na predajnu powder farbu, som kupila lodger denim, a spokojnoooost. tak uz asi nebudem vymyslat a si ho necham.

a cierny som nechcela. aj som sa Ta chcela spytat, ze co mas Ty...

bebel
16. okt 2011

@brendda dík 😉
Môj tip je http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37765831&tab=6
alebo http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47884060&tab=0

alebo čo tak toto http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/fu...

Mne sa páčia aj nové kožušinové Elodie details 😉

zajo79
16. okt 2011

@bebel @brendda alebo aj vzor cheetah od elodie by tam bol super. mam vyskusany zirafovy vzor- ten tam ide super. 😵

zajo79
16. okt 2011

@brendda z lodgeru mam tu farbu jade- tu tyrkysovu- shelter a aj wrapper som mala- to bolo skoro ta ista farba, len na bunker uz by to bolo pre mna ze dost. a ked to chce clovek na takmer cely rok- preco tam dali snehovu vlocku - to nemuseli

alebo potom strieborny brio by mozno nebol zly.

lodgermaniacka
16. okt 2011

čaute babizne 🙂 ja som si ešte v auguste objednala limitku na bee+ missoni, lenže kočík už nemam a pisali mi už z rakuska že ju tam mam, mate niekto zaujem? tento týžden ideme do viedne, tak by som ju odtial zobrala, ak nikto, nič sa nedeje, maju ešte čakateliek na sadu dosť, je to len ponuka 😉 v pripade zaujmu prosim IP 😉 ine veci mi prosim nepíšte, tak ako poniektore do inzeratov 😎

bebel
17. okt 2011

@zajo79 cheetah plánujem, ale v kombinácii s čiernym fleecom...ešte žirafový vzor je ako tak pre chlapca, ale cheetah...e-e. Leopardí vzor je vyslovene ženský, v súvislosti s chlapom je podkopaná jeho mužnosť 😝 😝 😝 😝 http://marialia.buzznet.com/user/journal/793634...

brendda
17. okt 2011

Ahoj holky,
Díky moc!No,já porad nevím.Ten Silver od Brio se mi líbí hodně,ale aby byl fakt teplejší,než ten Bugaboo...
zajo a mas nanoznik??
Porad nevím s tím lodgerem....každy ho chválí,jak je super teplý.Moc se mi nezdá to celkove řešení zapínání.Vypadá to jak velka zavinovacka.Nějak si to úplne neumím představit,jak tam barvu třeba dvouletyho Maxe🙂))

zajo79
17. okt 2011

@brendda ked mal matko dva roky, tak ked bola v nom zima, tak v pohode v nom vydrzal.. i ked ked v nom nechcel byt, rozopol sa aj sam.

k ocean sa hodi pekna bezova- alebo neaka kremova. ten powder je peknucky.
len uz mam denim- tak nebudem vymyslat zatial, zatial staci jeden.

nanoznik nemam- ved lodger je aj ako nanoznik. a ja tie nanozniky neako nemusim.

@bebel to ma nenapadlo...som si neuvedomila ze leopardi vzor je zensky. a teda..na tych fotkach vyzeraju chlapi v tom poriadne smiesne! 😅 chudak misulko, by som mu urobila.... 😝

brendda
17. okt 2011

@zajo79 leoparda nebrat 😀
Tak já nevím...tak lodger??? 😀 😀 a bez nánožníku...
A máte někdo nějaký pěkný rukávník?Líbil by se mi nějaký luxusní s kožíškem,ale nemůžu nic najít,jen ty od Emitexu...

canama
17. okt 2011

ahojte baby co mate doma bugaboo. mne sa velmi paci bee-cko, ale pre novorodenca chcem aj hlboku vanicku, mate niektora skusenost s tou vlozkou do bee-cka? hlavne ma zaujima ci je dost tvrda a ci je babo naozaj vo vodorovnej polohe. ak nie tak budem musiet asi stavit na cameleona, ale tam ma zase odradza sportova cast. vopred dik za info.

bebel
17. okt 2011

@canama Ahoj, ja by som si bee+ nenechala a nepoužívala ako 1ný kočík od narodenia 😎
Ten cocon je strašne maličký a vobec potom, keď sa začne dieťa otáčať, mať ho rovno v športovom zapásané...e-e. Cam je super ako hlbokáč aj ako šporťák na zimu. 🙂
@zajo79 😉 @brendda ten zo stokke winter kitu 😀 Mne sa Bibi tiež už sama rozopína z lodgeru, preto som prešla na elodie, babysnuggle a BGB fusaky.

brendda
17. okt 2011

@bebel jooooo,přesně ten se mi líbí! 🙂 🙂 🙂 Jenže ten rukavnik se samostatne neprodává,nebo jo????
Cely ten winter kit je naaaaadherny,vid🙂
Tak já ten Lodger asi kvůli tomu rozepinani nevezmu.Maxik je akční už ted 😀
A taky mi došlo,ze já vlastně potřebuju,aby se hodil i ke žlutě strisce 😉
Porad mě láká nejaký stříbrný...

anka.
17. okt 2011

@bebel
@evikevik1 Mockrát děkuju za info ohledně cameleona. Zdá se, že všichni jsou s ním fakt spokojení a mě taky opravdu dost láká 🙂

brendda
18. okt 2011

@anka. Taky se přidávám k tem spokojeným!Je to fakt favorit!Měla jsem kočáru několik,ale tenhle je opravdu nej. 🙂 🙂 🙂

brendda
18. okt 2011

@kristi tyhle nechci Kristiiiiiiiiiii 😎
Já chci ten s tím kožichem,jako ma stokke v tom kitu 😉

ivett
18. okt 2011

@brendda http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=339... zkus napsat téhle paní, kočárky má vytuněné docela dost, třeba by ti poradila, jestli ten setík od stokke náhdou nesedí i na bgb... 😉

zajo79
18. okt 2011

@ivett @brendda tak to by som brala ho aj ja, ak by sa dal presit...ci dal dat na striesku.

kalista
18. okt 2011

ja som uz videla ten kit od Stokke na BGB len neviem uz kde 😖 a pasovalo 🙂