Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
16. máj 2012

@kalista jj, to se musí 😀 nádhera 😎

hanahana7
16. máj 2012

@kalista waaaaw!!!!! a to prostredie kraaasne! no umelecky zazitok! 😀 😀 😀 😵

janocka
16. máj 2012

Ahojte. Cistili ste niektora tu striebornu striesku na Bee+? na stitku je napisane, ze sa to nesmie prat, tak preto sa pytam. Kupila som si z bazaru a je trochu spinava, chcem to vycistit no neviem ci mozem😅

bebel
16. máj 2012

@kalista 😵 😵 😵 😵 😵 😉

liinda
16. máj 2012

ahojte.aj ja si chcem kupit bugaboo bee,ale nasla som ho na strane SOI.KOPIRUJEM

Detský športový kočík "Bugaboo", pôvod: Taiwan
Poradové číslo: 3881
Prijaté opatrenia: dobrovoľné opatrenia - informovanie spotrebiteľov
Typ: Typ "Bee"
Riziko: riziko vonkajších poranení
Oznámenie od členského štátu: Holandsko
Číslo notofikácie oznámenia/rok: 0764/2009
co si o tom myslite?

ivett
17. máj 2012

@liinda podle mě o nic nejde, navíc je to snad 3 roky staré, takže bych se toho fakt nebála...stejně jako se může dítě poranit na Bee se může poranit na kterémkoli jiném kočáru...

liinda
17. máj 2012

@ivett mate bee?a ste spokojna?no ja som si ho uz rezervovala a u jednej pani takze ho urcite beriem.a vidim,ze
@ivett kopu mamiciek pise ze su spokojne tak myslim ze to bude v pohode 🙂.len ma to zaskocilo,taky oblubeny kocik.

ivett
17. máj 2012

@liinda měla jsem staré Bee, teď mám Bee+ a jsem spokojená, byla jsem i s tím předchozím modelem, určitě by mě to neodradilo od jeho koupě 🙂 Je to jeden z nelejhčích a nejsnadněji ovladatelných kočárků, pro dítě dost prostorný, super skladný, odpružený, podle mě fakt jednička ve své kategorii, lepší městský kočár/golfky jsem nenašla 🙂

liinda
17. máj 2012

@ivett dakujem.ja som tiez mala vela kocikov a som bola velmi spokojna tfk buggsterom je aj cenovo :dostupny.len malicka ma len 4 mesiace a neda sa otacat sedacka.a kym je taka malinka je mi lepsii bugaboo.len sa obavam toho skladania.zdal sa mi dost velky a manzel ma vzdy plny kufor naradia.tak hadam sa nejako popraceme cela rodinka. 🙂

ivett
17. máj 2012

@liinda po složení moc velký není, teda ne na délku, většina "golfek" je právě úzkých a dlouhých po složení, Bee je na placku, tzn. je placatý, krátký, ale trošku širší, nicméně pořád nejskladnější kočár, jaký jsem měla 🙂

drake
17. máj 2012

baby mate niektora na bgb bee plus tento organizer?ake to je? dobra vec? zide sa ?

ivett
17. máj 2012

@drake já ho mám a peněz za něj nelituji, tohle a origoš podložka mi přijdou jako super věc a nelituju, že jsem je koupila, na rozdíl od nějaké stříbrné střechy apod. 🙂

mvranka
17. máj 2012

@drake Veron, ak by si kupovala ten organizer, tak daj vediet, aj ja nad nim vazne rozmyslam, ze by sme kukli nieco spolu...

nattaly8
17. máj 2012

@drake veronika, ja to mam, predam, ak chces...v zivote som to nepouzila 🙂

mvranka
17. máj 2012

@nattaly8 ja chcem, ja chcem

nattaly8
17. máj 2012

@mvranka jeej, ake lahke...oukej 🙂 musim kuk, co to stoji, ja si to uz ani nepamatam 🙂

mvranka
17. máj 2012

@nattaly8 a preco to nepouzivas? nie je to dobre? mne sa to lubi, lebo niekedy mi je velka taska zbytocna a nepaci sa mi ked mi visi na tych hacikoch jak taky obesenec ☹ kazi to celkovy dojem 😀

nattaly8
17. máj 2012

@mvranka pre mna je to moc male, ja som to nevyuzila, ale niekto, kto potrebuje nico taketo, ze len von vybehnut s kocikom, klucami a mobilo, je to idealne

mvranka
17. máj 2012

@nattaly8 no presne take teraz potrebujem, lebo vacsinou chodim len tu na dvor s detmi

nattaly8
17. máj 2012

@mvranka vlastne ano, pre teba ako stvorene 🙂

hanahana7
17. máj 2012

dockaj, chcela som byt pod tebou 🙂))) 😀
jak volakedy 🙂

hanahana7
17. máj 2012

baby surne zhanam white off alebo pink podlozku do bgb stary typ.dakujem.ak by naaaaahodou niekto chcel predat napr.spolu s kocikom a pod.. 😨

silviatt
17. máj 2012

Neviete mi poradiť, ktorá podlozka je lepšia do cameleona? Novy alebo starší model? Ďakujem🙂

hanahana7
17. máj 2012

do cameleona by som chcela tu novu..ale osobne som neskusala..len niekde na nete som videla foto..

lentila.g
17. máj 2012

@silviatt http://www.babypark.cz/oboustranna-vlozka-bugab... tu vidno pekne ako sedi do b, c, d ten novy typ

ivett
17. máj 2012

podle mě na tom odkaze je jasně vidět, že nejlíp to sedí do donkey, v bee se mi to nelíbí a v cam mi tak ypřijde, že nesedí 100%
každopádně @silviatt do cam bych asi zkusila radši tu novou...

lentila.g
17. máj 2012

@ivett zdielam totozny nazor, pretoze d.je uzky a oni pisu ze obojstranna a niekde som citala ze stara bola z dvoch odlisnych materialov...ze tato je rovnaka z oboch stran..

silviatt
17. máj 2012

@lentila.g
@ivett
@hanahana7 ďakujem🙂 práve som googlila a našla len 2fotky v cameleone, ta novsia sa mi zda úzka dolu a ta staršia dost široká. Na nemeckej stranke som ich našla za 45€ a všetky k odberu. Uz len vybrať farbu a typ 🙂

hanahana7
17. máj 2012

@silviatt odkial si? aj ja si chcem objednat.nakolko som nezohnala staru :((( ..ak nahodou chces mozme si spolu objednat a rozdelit postovne...lebo tam je tusim 20 euri..mozem to ja objednat.

hanahana7
17. máj 2012

@silviatt jaaaj a ja som z Ba keby nieco