Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

janka2110
6. jún 2012

Ahojte 🙂
Tak bugaboo uz je doma 🙂
Dnes ho ideme prevetrat von.
Mala som tam pribalene take samolepky co sa dali tam kde su kolesa tak uvidim ako pojde.
Len ta podlozka do kocika tam je neako divno..

aanetta
6. jún 2012

@monlu to aj mna zaujima.Ale ja ho planujem brat so sebou na palubu 🙂 Dufam,ze nebude problem

silvia74
6. jún 2012

dievcata, prosim poradte. mam Bugabo cameleon a maly bude mat zaciatkom leta 6 mesiacov, rozmyslam,

- ci ho uz mam dat do sportovej casti, aj ked sa este pohodlne zmesti do hlbokej,
- neviete ci niekto sije vlozky do tej sportovej casti a nanoznik? tusim sa spominala nejaka pani na ceskom MMB,
- mate niektora tu slnecnu clonu? ako ste s nou spokojny?

dakujeeem 🙂

yashmin
6. jún 2012

@silvia74 ja som mala maleho do konca 8 mesiacov v hlbokom sportak nie je podla mna pohodlny pre tak male deticky ...prave aj ja zhanam nanoznik no ak zozenem dam vedet...original vlozka podla mna na cameleon nepasuje ale na BEE je presne...

yashmin
6. jún 2012

@bebel ja tam ten rozdiel nevidim 😀

dastien
6. jún 2012

@yashmin ta podlozka z bugaboo bee sedi aj do cameleona pekne

yashmin
6. jún 2012

@dastien mne to teda nesedelo a kamoske tiez nie 😀 tak ja neviem nam sa to stale suchalo dole....

yashmin
6. jún 2012

@silvia74 ja som nasla tuto pani co vyraba aj nanoznik a aj vlozky 😎

andrea999
6. jún 2012

aj ja mám 😀 😀 😎

lindt
6. jún 2012

baby, vedeli by ste mi poradit? Neviem sa rozhodnut pre sportak a jednym z variantov je prave Bugaboo. Chcem sa spytat, ci si myslite, ze tento kocik je vhodny i do zimy, kedze planujem v nom vozit malu i v zime. Ci je vnutro dost priestranne pre dieta a ci je odpruzeny. To som nikde nenasla. A celkovo, ci ste spokojne a pokial evidujete nejake chyby, tak mi ich prosim napiste. Dakujeeeem 🙂

lindt
6. jún 2012

aha a este jedna vec. Cez leto planujeme ist do Tatier, pochodit trosku Slovensko. Ziadne tury, ale predsalen nebudeme v meste. Zvladol by tento kocik nerovnejsi povrch?

dvojcata2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka2110
7. jún 2012

Dievcata mate niektora tuto podlozku?
Neviem ci by tam sedela,lebo ta original bugaboo sa mi tam vobec nepaci 😒
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55357979&tab=2

mici111
7. jún 2012

@janka2110 ja som mala v bee pinkie podlozku, ale rozhodne kupuj bez bocnic, ta s bocnicami nesedi vobec..

janka2110
7. jún 2012

@mici111 ty si mala tu s bocnicami? Lebo ta druha sa
mi zda dlha.

mici111
7. jún 2012

@janka2110 mam aj s bocnicami aj bez bocnic..ta s bocnicami strasne pretrca a nesedi dobre..inak tie podlozky su tie iste, akurat maju navyse bocnice..takze urcite nie je dlha..ale uprimne, kvalita nic moc..ale tak nam staci..

mici111
7. jún 2012

@janka2110 tu mas fotku s bocnicou, co vyzera uplne strasne a bez bocnic...

janka2110
7. jún 2012

@mici111 dakujem za foto
Sarinka je krasna 🙂
Tak vezmem tu dlhsiu idem vybrat vzor 🙂

boska79
7. jún 2012

@lindt teren nie... Tiez budeme cele leto vyletovat po Slovensku, liptov, tatry.. Zajtra si idem pre velku trojkolku, dostala prednost pred beeckom 🙂 lebo pohodlie pre maleho je prvorade ako to co chcem. A ani by sme s tym nepresli

drake
7. jún 2012

@lindt ja som bola v tatrach s bee a uz by som nesla teren twen kocikc jednoznacne nezvlada 🤐

kilian
7. jún 2012

@lindt pytas sa konkretne na ktory model?
Bee alebo cameleona?

reisi
7. jún 2012

@lindt ak myslis cameleona , tak sme boli v Tatrach ked bolo snehu vyse hlavy a presla som vsade.

mycats
7. jún 2012

@yashmin mne sila viac veci, mozem len odporucat 😀

ivett
7. jún 2012

@lindt Cameleon má možnost terénních kol, takže zvládne i terén v pohodě, co se prostoru týče, podle mě je tak pro děti do roka a půl, dýl asi ne, i když třeba naše malá je drobná, určitě by vešla, co mě osobně vadí je sedačka ve tvaru skořepiny, nedá se polohovat nohy ani záda zvlášť, naklápíš celou sedačku, ale mnoha maminkám to nevadí, je to asi o pocitu...jinak je Cameleon perfektně odpružený, má prostorný košík, i když podle mě blbě přístupný a nejde s tím kočár pořádně složit, což mě osobně vytáčelo 😀
pokud myslíš Bee, tak to je městský kočárek, golfáček, lehounký, skladný, odpružený, ale do terénu rozhodně ne, ani sníh a břečku v zimě moc nezvládne, je to spíš dopňkový kočár k druhému většímu kočáru 😉

mycats
7. jún 2012

@mici111 tato podlozka je super. skoda, ze je dievcenska 😢 😢

mycats
7. jún 2012

Nasa podlozka na jesen z buggusnuggle 🙂 😵 😵 len este musim prehodit striesku na zltu 😵

ivett
7. jún 2012

@janka2110 pinkie podložka do Bee rozhodně bez bočnic, není dlouhá, sedí dobře a dá se nechat ušít přímo pro Bee, tzn. že si můžeš nechat udělat průstřihy i dole u zad, protože jinak tam nejsou a pásy tam neprovlečeš...co mě mrzí je kvalita, podle mě za ty prachy nic moc...

lindt
7. jún 2012

@ivett @reisi @kilian @drake @boska79 baby, dakujem krasne za super odpovede. Povodne som myslela Bee-je nadherny, porozpmyslam nad tym Chameleonom, naj bude ho osobne vyskusat. Na jar, ked bude mat mala necely rok aj pol, by sme chceli kupit golfac,takze dovtedy hladam ten spravny sportiak 🙂

yashmin
7. jún 2012

@mycats tak snad budem spokojna som si objednala nanoznik a tasku 😎