Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_muller
7. okt 2012

@chichinka maju uz BGB v Pre deti na Korze!!!! Maju tam aj fusaky, vsetky farby (zatial) high performance nemaju...☹

zuzana_muller
7. okt 2012

Baby videli ste niekto nazivo ten novy fusak high performance? Neviem sa rozhodnut ci ho mam kupit. Dik.

riela
7. okt 2012

@zuzana_muller mám ho už doma. v červenej farbe 🙂

elliah
7. okt 2012

ahojte baby, chcela by som bugaboo cameleon, ale neviem co vsetko budem potrebovat, mam v tom gulas....canvas, fleece potrebujem oba? zimne kolieska tiez? kto by mi to vysvetlil. dakujeeeem

ellysa
7. okt 2012

@elliah no toho je veľa, čo k nemu môžeš dokúpiť. Základ je kočík a adaptéri na autosedačku,autosedačka, fusak,zimné kolesá podľa toho, kde bývaš, ale ak nenapadne práve 3m snehu, alebo sa nechystáte na zimnú dovolenku do hôr tak odhrnutý a udupaný sneh zvládnu aj tie malé.
A potom už je to o tom, čo by si chcela, dá sa toho dokúpiť neuveriteľne veľa, ale prežiješ aj bez toho....respektíve dokúpiš postupne.
tie poťahy canavas alebo fleec, určite nepotrebuješ oba,už sa vyrábajú len canavas poťahy, fleec jedine, že by sa ti extra páčili, nemyslím si, že sú na zimu vhodnejšie

elliah
7. okt 2012

dakujem ellysa, snad u nas na juhu nebude 3m snehu 🙂, takze by mi mohli stacit male kolieska...a zatial jedny potahy stacia...

zuzana_muller
7. okt 2012

@riela a ako si s nim spokojna? Viem ze este nemoze byt odskusany celkom v realnych podmienkach (kedze este nebola taka zima 🙂 ) ale ako vyzera ta paperova cast? Myslis ze to bude dost teple v zime? Nebude treba deku? Lebo tie klasicke boli dost tenke. A ta druha cast/tensia -ta je v hrubke ako boli/su klasicke fusaky? Dakujem.

zojaaa
7. okt 2012

@ellysa
Ahoj, ja mam paul frank fusak uplne novy, nepouzity....objednala som ho z nemeckeho ebayu, ale cakam dvojicky, a zohnala som len jeden, tak druhy som kupila z kolekcie neon a zistila som, ze do bugaboo donkey sa mi moc nehodia....tak rozmyslam, ci ho nepredam.......cena 130e

riela
7. okt 2012

@zuzana_muller máš pravdu, vyskúšať sa nedal 🙂 ešte je naň teplo. tá páperová zimná časť je ľahučká, nadýchaná nezdá sa mi nejak viacnásobne hrubá oproti tej časti na jeseň. uvidím či budem spokojná, dúfam, že áno. Neviem v akej hrúbke boli tie klasické fusaky bugaboo - taký nemám, kúpila som rovno tento 2 v 1.

zojaaa
7. okt 2012

Baby neviete mi poradit, alebo dat nejaky typ na nejaku peknu, stylovu prebalovaciu tasku na kocik? Tie original sa mi nepacia....este som rozmysla, ze kupim nejaku tasku paul frank a zvlast tie drziaky na tasku a termo obaly na flasky, nejaku prebalovaciu podlozku.....
Dakujeeem

A potrebujem nejaku mega na bugaboo donkey twin

athens26
7. okt 2012

Ahoj holky, už mám nejvyšší čas koupit nějaký kočárek a do užšího výběru se nám dostali BGB Cameleon a Teutonia Be You...BGB mi přijde technicky naprosto dokonalý, jediný problém mám s tím spaním ve sporťáku s nohama nahoře, vím, že zatím většina maminek píše, že dětem to nevadí, ale neničí jim to záda a držení tělíčka? Jaké jsou vaše zkušenosti,? Co si o tom myslíte? Díky za postřehy 🙂

ivett
7. okt 2012

@athens26 jestli to přímo ničí záda a držení těla nevím, ale já jsem osobně pro klasické spaní na rovno, proto jsem se BGB zbavila docela brzo, já si na to nemohla zvyknout, i když dcera nic nenamítala 😀
a k Teutonii, podvozky mají perfektní, sporťák je celkem tragédie, malý, úzký, stříška hrozně nízko, mohli si líp vyhrát...Z těchto dvou bych si vybrala určitě spíš Cameleon, ale kvůli tomu ležení bych mrkla ještě po něčem úplně jiným 🙂

andrea999
7. okt 2012

@zojaaa ja mám odtialto http://www.mimmo.sk/
volá sa LAYLA a je bombová,ale to asi všetky 😎

http://www.mimmo.sk/Il-Tutto-Kabelky/

lentila.g
7. okt 2012

@andrea999 ja zasa nedockava-už dosiel cam3?

andrea999
7. okt 2012

@lentila.g no mám z nich dosť,bee all black minule prišiel hned a tento cestuje už od 25sept. 😠
v piatok o 14 00 už bol na sk,tak dúfam,že zajtra...ho asi pojdem pohladať 😠 😠

zuzana_muller
7. okt 2012

@riela dakujem velmi pekne. Ja som ho dnes tiez objednala tak dufam ze budem spokojna, teda ze budeme spokojne - ja ale hlavne mala 🙂 mam totiz ten paperovy fusak do Stokke ale ten je len do hlbokej vanicky a to bol najlepsi fusak aky som kedy videla (strasna skoda ze je len do hlbokej casti) - dufam ze sa tento k nemu aspon trochu priblizi. Este raz diky.

zuzana_muller
7. okt 2012

@athens26 ja som mala pri starsom synovi Teutoniu (cosmo aj Spirit S3) a teraz mam pri malej BGB cameleon a jednoznacne odporucam BGB!!!! Niet o com diskutovat, pre mna sa tieto dva kociky vobec nedaju porovnavat. Keby som si kupovala dalsi kocik tak teraz uz len BGB. Ale urcite je to vec nazoru- ja pisem ten svoj subjektivny. So spanim nemame problemy. Pri synovi som mala aj Stokke (mame doteraz, tiez velka spokojnost) a ten je tiez v podobnej polohe sportova cast a tak isto nemal problem, velmi rad v nom spaval.

lentila.g
7. okt 2012

@andrea999 😨 Čože? Ja že uz máš aj pár jázd za sebou...
To sa nerobí takto natahovať teba aj mna a ďalšie baby čo netrpezlivo čakáme...
Ja rozmyslam objednať z Anglicka tam je skladom alebo uvidime aké budú dodacie z babycare...

andrea999
7. okt 2012

@lentila.g veru tak,ved by som dala hned foto,keby bol doma 😀
pevne verím! že zajtra 🤐 ,lebo ma porazí 😀

riela
8. okt 2012

@zuzana_muller nie je začo, veľmi som ti nepomohla. veď si napíšeme, keď budeme s niečím nespokojné 🙂

amia
8. okt 2012

Ahojte, nemate niektora na predaj missoni striesku na bee? 🙂

andrea999
8. okt 2012

@lentila.g tak už je doma,som sa dočkala 😀

bebel
8. okt 2012

@andrea999 a tvoje dojmy , z vylepšení?

andrea999
8. okt 2012

@bebel tak super je to madlo,nemusí sa odopínať,sedačka je celá polstrovaná,mäkučká..bezp.pásy sú iné
super sa to skladá a rozkladá,ten podvozok zacvakne a drží a kolesá sa dávajú dole jednoducho...
celé je to také jednoduchšie..ešte uvidím predné kolečká aké sú,ked pojdem von,ale vyzerajú byť iný material
ako na predošlom 🙂

lentila.g
8. okt 2012

@andrea999 paráda s tým fusakom🙂 nie je o čom musím sa vrátiť k bgb 😀 Ked uz odstránili ten "nemožny"podvozok kt.sa skladal keď na ňom nič nebolo...a to madlo 😎

@kilian uz včera som sa obhajovala skusenou mamičkou-Stokke ver.Bgb:)
...a vlastne spomínala som aj teba @bebel že ty si cez viaceré značky odborník 😀

chichinka
8. okt 2012

@andrea999 wooow je nadherny 😵 😵 😵

vacek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
8. okt 2012

@andrea999 aaaaaaach...uzasny je 🙂))

lentila.g
9. okt 2012

@vacek nič proti tv.vkusu,a kedže nepznam jazdné vlastnosti tiež nesudim-ale uz vzhladovo nemôžem porovnávať-Bgb a firkon=mne sa nepáčia takéto kociare

swarovski
9. okt 2012

@lentila.g no je to ako porovnavat kombajn s osobnym autom...