Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ustrachana
9. okt 2012

@lentila.g to je ako mercedes a skoda 105 🙂))) ako moze taku karu niekto prirovnat k BGB 😀D uz od vcera sa musim smiat

janka2110
9. okt 2012

Dievcata mame doma bugaboo bee len hladam pre malu vacsi kocik nakolko uz ma 2 1/2 roka.
Je cameleon vacsi?zmesti sa tam lepsie?
Dakujem 😵

silviatt
9. okt 2012

@andrea999 kraaasny je. Keby sa dal kupit len sportak, tak predam bgb 2 a kupim tento. Nadherny 🙂

andrea999
9. okt 2012

@silviatt ved moja malá bude mať sedem mesiacov a vanička nám nehrozí,ani som ju nevybalila...
ona leží len ked spí 😀

mycats
9. okt 2012

Baby, nemate niekto na predaj denimovy fusak 🙂

lentila.g
9. okt 2012

@ustrachana ja som to hodila do google a som myslela že sa počítač zblaznil...čakala som niečo podobné...toto ma šoklo..

lentila.g
9. okt 2012

@andrea999 ja keď objednam z my-b.ako ty tak tiež asi pri tých dodacich dobách môžme vaničku rovno odložiť pre 3.dieťa(jedine ale že muža prehovorim🙂 )

katuska
9. okt 2012

ahojte bgb maniačky, v sobotu sme si aj my kupili bgb bee+, máme zatial len striešku "Sand", a k tomu som si zvolila fusak vo farbe "offwhite", ale chcela by som aj striešku offwhite, ale už nie je v ponuke v kolekcii 2012 😒 , tak striehnem na inzeráty, či niekto nepredá...ešte sa mi páči z kolekcie 2011 limetková zelená....
skúšali ste niektorá ušiť si aj vlastnú striešku?
PS: používate bee aj v zime?
ja som neodolala, musela som ho kupiť 😀 , pritom som "potrebovala" len kočár do auta a do obchodu 😕 , ja nekočíkujem, nebaví ma to a ani nemam na to čas, ešte som ho od soboty nevyvetrala 😨
Pre tie, čo plánujú ešte len kúpiť, a zvažujú kúpu na webe, odporúčam obchod "Pre deti" maju ho za 514 eur + 44,95 eur strieška (klub. cena, stačí si dať vystaviť ich zľavovú kartičku, priamo pri predaji), ja som najlacnejší našla na babycare.nl 499+23 poštovné na SR, ale keď som si zvážila komplikácie prípadnej reklamácie, tak som nakoniec kupila v kamennom obchode radšej a každú stredu tam majú od 10,00-14,00 servis. technika, ktorý vam urobí bežnú údržbu na počkanie ( premastí, nastaví, dotiahne,....) 🙂

andrea999
9. okt 2012

@lentila.g neboj,prehovoríš...ešte ju využiješ 🙂 ja už určite nie 😀

kilian
9. okt 2012

@lentila.g ja som kupovala cam,mala rok,takze vanicka je Este nevybalena.😀

lentila.g
9. okt 2012

@kilian no mne sa vozil prvý vo vajíčka asi 11t,verím že tento druhý bude "rozumnejši"v tomto a pobudne tam do 5m.🙂 ale tak či tak muž uz odklepol že DOBRE🙂

zuzana_muller
9. okt 2012

@janka2110 Nemyslim si ze cameleon je vacsi. Ja mam pre starsieho syna bee + a ked ho roztiahnem do maximalnej vysky striesku a do maxima aj sedaciu cast tak sa tam v pohode zmesti (ma 26 mesiacov a 14 kil, takze je dost velky a nemame problem s miestom - aj tam v pohode spava ked niekam ideme). Myslim ze do dcerinho cameleona by sa zmestil horsie.... Takze tak. Tvoja mala ma problem s miestom aj ked to roztiahnes do maxima?

zuzana_muller
9. okt 2012

@katuska Ano, suhlasim, myslim ze v Pre deti maju dobre ceny na BGB. Ja som pozerala fusak a ten klasicky tam stoji 115 eur a na babycare stoji 110 plus postovne 21 eur - takze s postovnym by sa to poriadne preplatilo. Len skoda, ze nemaju ten high performance - ja som teraz objednala z babycare ten cierny, pri objednavke mali napisane ze je in stock a teraz mi prave napisali ze sa nan caka 2-3 tyzdne tak som poriadne nastvana - mohli si aktualizovat stranku, bola by som objednala z inej ..... ☹ Uz ho potrebujeme!!!!

janka2110
9. okt 2012

@zuzana_muller dakujem za odpoved 🙂
Nie nema problem...len spekulujem.ja totiz nevydrzim pri ziadnom kociku dlho 😀
A mali sme aj stokke a kedze toto by bol moj posledny kocik tak sa mi myslela,ze by sme este skusili cameleon 🙂

leishmania
10. okt 2012

@janka2110 bee ma vyssiu chrbatikovu cast, v cameleone ti bude uz kratka ta chrbatikova cast podla mna a so strieskou to bude problem junzatiahnut. bee je fakt dost velky

yashmin
11. okt 2012

musim to tu napisat.... idem dnes po ulici a jedna zenska s kocikom vyzorovo s polskeho trhu a stary asi 10 rokov na moje bee-cko povie druhej co s nou sla pozri aky strasny kocik taky by som nechcel .....

kilian
11. okt 2012

Rozmyslam ,ze posuniem striesku na cameleona vo Farbe purple ......IP

face
11. okt 2012

Holky, co máte Cameleona, do jakého věku ho používáte? Já už ho po zimě prodala a teď přemýšlím, jestli ho opět nekoupit, zima má být letos tuhá, tak aby malé nebyla v golfkách zima 😲 Nebo je to už hloupost pořizovat ho pro dítě rok a třičtvrtě? 😉 Děkuji za názory 🙂

baculin
11. okt 2012

dobrý večer, omlouvám se, že jsem se Vám tu vetřela, ale potřebovala bych slyšet názor zkušených uživatel BGB🙂 kočárek se mi moc líbí a po přečtení recencí na jeho jízdní vlastnosti jsem neváhala a taky si ho pořídila, zatím jsem netrpělivou čekatelkou, až mi dorazí🙂 a teď konečně k věci: dlouho jsem přemýšlela jestli jít do klasického, nebo do pluska, co se týká parametrů, tak zhruba vím, jaké jsou rozdíly. Ale co se týká propracovanosti, materiálů a takových těch jiných detailů, jsem se toho moc nedočetla.......no ve finále jsem si pořídila klasické bee, protože se mi prostě více líbil vzhled stříšky (já vím, dost chabý důvod 🙂 )
takže pokud byste mi mohly napsat vaše názory a zkušenosti s oběma typy, byla bych vám vděčná (popřípadě, pokud jste to tu už v diskuzi probíraly, stačí mě odkázat na stránku 🙂 ) děkuji

ifkael
12. okt 2012

@face tak presne nad tymto uvazujem aj ja!!!

Ako sme podrastli- pre nas idealny kocik..

ellysa
12. okt 2012

@face moja má 2,5 roka o chvíľu ale je veľká na 3-98 cm a zmestila sa do cam akurát, ale sedí sa jej v ňom veľmi dobre, musím ju kočíkovať 😀 😀 😀 😀
Vo Viedni s ním chodia všetci a bežne do 3 rokov
JA musím oponovať babám, čo trvdia, že bee je väčšie, mojej malej bolo nepohodlné už v roku a pol, šlo z domu 😅
Osobne po vystriedaní mrte kočíkov, je kombinácia bgb cam a mac XT najlepšia

face
12. okt 2012

@ifkael tak dej vědět, jak se rozhodneš 🙂

face
12. okt 2012

@ellysa moje malá je prcek, vešla by se určitě. 🙂 mám doma ještě paul frank stříšku a fusak, tak by byl asi hřích toho Cama nekoupit, že? 😀 Doufám, že až bude zima, že bude chtít jezdit v kočáru, protože už teď venku často vezu prázdný kočár a malá ťape. Je to dilema 😕 U vás se teda Cam využije na 100%, to je dobře 😎

ivetls
12. okt 2012

Maminky moc prosím o radu, jaký je rozdíl mezi Cameleon a géčko ? tomuto kočárku moc nerozumí a připadá mi stejný 😉 děkuji moc za radu 🙂

ivett
12. okt 2012

@ivetls Gecko je předchozí model, vlastně myslím jeden z původních, rozdíl v něm je v tom, že je tuším o chlup menší, určitě na něj nesedí potahy z Cameleona, jako tomu je např. u Froga...Gecko i Frog byly určeny pro zahraniční trh, tuším USA, u nás se ofiko neprodávaly...U Gecka bude malý rozdíl v designu, např. rám korby je hliníkový, stříbrný, není potažen takovou to černou pěnovkou, určitě má ještě klasické nafukovací kola, v podvozku velký rozdíl nebude, ale 100% na něj nesedí potahy z Froga a Cameleona...

ivetls
12. okt 2012

@ivett Jejda 🙂 moc děkuji, za radu, moc se mi totiž líbí bugaboo a mám možnost koupit, ale nic o něm nevím a taky nevím jestli vůbec mám kupovat, protože malej má 1,5roku tak jestli ho ještě využijeme ☹ byl by to takový můj splněný sen 😵 to je škoda, že na něj nepůjdou měnit potahy ☹ a do kolika je vůbec kočárek hluboký i sporťák kg?

ellysa
12. okt 2012

@face fusak závidím, aj skúsim nejaký vydražiť na ebay

ivett
12. okt 2012

@ivetls chápu, ale Gecko bych nekupovala, minimálně Froga nebo radši už Cameleon 😉 na dítě 1,5roku když se rádo vozí, je Cam ještě v pohodě...

kalista
12. okt 2012

@ivetls gecko je mensie, mensia strieska, rucka sa neda nastavit, NEMA MADLO....to uz radsej Frog

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz