Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

deyana
1. nov 2013

@ivett bazary v cr o nicem ☹

meggi10
1. nov 2013

@ivett jj to jsem měla na mysli, špatně jsem se vyjádřila.. 🙂 moooooooc díky.

ivett
1. nov 2013

@deyana pravda, ale tak dá se najít i jinde, třeba ebay apod., jistota je koupit si to nové...

deyana
1. nov 2013

@ivett já ho potřebují tak na půl roku max tak jsem myslela levnejc nez za 30litru 😀

ivett
1. nov 2013

@deyana no tak to je těžký, jako už se nějkaou dobu prodává, ale je dost specifický, myslím, že zas tolik lidí jich nemá, aby jich byl plný bazar a vzhledem k jeho pořizovací ceně nemůžeš čekat, že by ho někdo prodával za 10tis., jestli potřebuješ kočár na nějakou přechodnou dobu pro sourozence na půl roku, proč hned Donkey? na tak krátkou dobu bych to asi přežila klidně s něčím "obyč"...

sintea
1. nov 2013

@ivett dakujeeeem. 🙂 len ci dovazaju aj na Slovensko... :(

ivett
1. nov 2013

@sintea na SK určitě taky máte shopy, co to prodávají, ne? stačí to napsat do vyhledávače...

deyana
1. nov 2013

@ivett jediný se mi vleze po smrsknutí do pidi výtahu ☹ a chci otočnou sedačku a vidět na obě děti.. což splňuje jen tento.. na ebayi se dá sehnat i za 15 a při troše štěstí za méně, ale je to komplikace s dopravou, tak jsem myslela jestli nemáte tady nějaký osvědčený web, kde se dá dobře koupit.. protože třeba rakousko atd. - tam vypadal celkem "běžně", jen neznám žádné jejich bazárky.. ale tak uvidíme. Třeba nakonec nebude potřeba, mám ještě spoustu času, ale už chci trochu mapovat ceny.

sintea
1. nov 2013

@ivett jediny shop je predeti.sk a tam coccon nemaju ziaden. Len obycajny fusak. ☹ a na ebay tiez zvacsa nedovazaju na Slovensko, teda este som takeho nenasla... mozno niekto pozna nejakeho europskeho predajcu co dovaza aj na Slovensko a dovoz nebude stat tolko kolko samotny coccon... 😒

ivett
1. nov 2013

@deyana jasne ja to chapu...koukam na vek tvych deti,myslis,ze by uz to druhe v dobe narozeni mimouse uz netapkalo dost samo a nestacil by treba skate? Ja se toho bala,byt starsi dceri bylo 2,5roku,ale rada se vozila a klidne by se vozila i ted 😀 ale proste jsem nechavala kocar casteji doma a zvykla si a tak jsem sourozenecky nakonec neresila a kdyby byl problem,poridila bych skate...

sintea
1. nov 2013

@ivett asi ho objednam z babycare.nl. cez ups to vyjde cca 34 eur. 3

meggi10
2. nov 2013

ještě tak přemýšlím, jak je to s nánožníkem na sportovní verzi na zimu? Neviděla jsem že by byly nanožníky na sporták, jak jste to řešily?

deyana
2. nov 2013

@ivett no bude mu 23m, což mi přijde málo, on toho moc neujde a já když potřebuju oblítat město, tak je to docela dálka.. ☹ s autem se můžu rozloučit. A jaksi těm skejtům nemůžu přijít na jméno. Jediné místo kde mi přes den spí=kočár.. a jsem ráda i za to, ptž jsme měli šílený problémy s jeho spaním, takže tak.. ale je čas, a řešit to budu asi stejně na jaře, podle aktuální situace, spaní už taky může být pasé, ale nevím s tím chozením, on doma chodí furt, se nezastaví, ale venku ujde kousek a už se na mě věší.. hlavně přes zimu pak ve sněhu toho moc nenaťape, takže přemýšlím takto hodně dopředu 🙂 Dcera mi chodila od roka a půl štreky, ale ta byla o pár měsíců rychlejší než on.
Kdyby mi v něm nespal a nějak se výrazně rozchodil, tak určo skate, akorát mám kočárek, na který asi nepůjde namontovat, takže to bych ho stejně musela vyměnit za nějaký obyčejnější.

ivett
2. nov 2013

@meggi10 bgb nanozniky nema,leda si nechat usit...

ivett
2. nov 2013

@deyana jasne,chapu to,bude jeste malej,tak snad do te doby narazis na Dobkey za prijatelnou cenu 😉

rellka
2. nov 2013

@sintea na Slovensko dováža tovar aj chytryhracky.cz aj annaviktorie.cz, aj na Malviku som videla BGB kociare aj doplnky .malvik ma dokonca odberne miesto v Bratislave, co vyjde len 1,60 - poštovné ....🙂

sintea
2. nov 2013

@rellka velmi pekne dakujem. Len sa trosku bojim, ci nebude problem s tym, ze sa za tovar bude musiet platit v ceskych korunach prevodom, z toho mam celkom gulas. Ale spravim kuk a uvidim. Este raz dakujeeeeem. 😀

sintea
2. nov 2013

@rellka Takze moje zistenie, malvik ma fusaky na BGB, ale nie coccon, annaviktorie podobne, ale maju ho na chytryhracky, len tam sa asi nebude dat za tovar platit v eurach... nemas s tym nahodou nejaku skusenost?

ivett
2. nov 2013

@sintea z malvikabych nic nebrala,nemam s nima dobre zkusenosti...chytrehracky jsou ok,pani vanda reaguje hned a da se s ni urcite domluvit,napis jim nebo zavolej...

rellka
2. nov 2013

Chytryhracky- nie je problém , prerátaju české koruny na Eura podľa aktuálneho kurzu...je s nimi dobrá komunikácia cez mail, alebo telefonicky. Nemusíš sa báť , je to v pohode...

rellka
2. nov 2013

@sintea Chytryhracky- nie je problém , prerátaju české koruny na Eura podľa aktuálneho kurzu...je s nimi dobrá komunikácia cez mail, alebo telefonicky. Nemusíš sa báť , je to v pohode...

andrea999
2. nov 2013

@sintea majú slovenský účet

sintea
4. nov 2013

@rellka
@andrea999
@ivett dievcence, este raz vdaka. Idem na to! 😉 ste poklady!

penelope1
5. nov 2013

Ahojte! Chcem sa spýtať sú fusaky bugaboo dobre? Alebo mám radšej kúpiť elodie details? Tých fusakov bugaboo je viac druhov? Ja chcem do buffala pre ročné dieťa. ďakujem

ivett
5. nov 2013

@penelope1 mě přijdou fusaky Bugaboo tenké, ale asi neprofouknout, měla jsem ho v Bee, měla jsem i Elodie Detials s kožíškem, tak ten mi přišel super, měla jsem i Lodger...Ale u Bugaboo je blbé, že není nánožník, takže na nějaký sní a déšť nejsou ty fusaky podle mě moc vhodné, nemám to ozkoušené, ale tak nějak pocitově mi vadí, že nemají nepromokavý povrch, byť se o nich tvrdí, že nepromoknou, ale prostě je to taková savá látka, že si myslím, že při větším dešti nebo sněžení to prostě časem promokne...
BGB má teď novinku fusak Arctic, který má dva svrchní díly, ten "látkový", podle mě vhodný na teĎ, na podzim a tak a pak péřový s teflonovou vrstvou, nepromokavý vhodný do deště a sněhu, ale jeho cena je naprosto šílená...mě by měl teda dojít zítra, sehnala jsem ho levněji na bazaru...
s Elodie Details budeš určitě taky spokojená, i když origoš je origoš no...

deyana
5. nov 2013

@penelope1 ahoj, mně ten fusak přijde tak na podzim-jaro, ale bydlím na vysočině a tady je fakt zima. Osobně bych raději na zimu Elodie D.

penelope1
5. nov 2013

@ivett Vieš mi prosím ťa dať link na ten fusak artic...Díky!
@deyana ďakujem vám za odpovede.. 🙂

penelope1
5. nov 2013

Náš buffík..Kvalita fotky nič moc, pokazil sa nám foťák 😖