Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

4a
7. máj 2007

cicushka,
tak tahle věta ti stačí 🙂

franti
7. máj 2007

babenky...konecne som nasla prospekty z veletrhu... 😅 takze podlanich stoji v CR zakladna bugaboo cameleon DENIM 007 21 050 Kc. malo by v tom byt zahrnute aj hluboke luzko...

cicushka
autor
7. máj 2007

ta denim verzia je krasna..ale pride mi chlapcenska...takze mozno ked sa doktor zmylil v pohlavi, bude denim verzia. 🙂

4a
8. máj 2007

cicushka, tak jaký jsi nakonec koupila?

danii
8. máj 2007

v sr sa kocik bugaboo kupit neda. len vo viedni. tam zakladna cena /hlboky+sportovy/ vychadza na cca 790 eur. ten denimovy 850. k tomu treba dokupit tasku, fusak, slnecnik......podla potreby 😉

cicushka
autor
8. máj 2007

NO tak som sa vratila z celodennych tehulkovskych nakupov v rakusku. Ako som aj slubila, zastavila som sa omrknut ten slavny Bugaboo, nad ktorym som rozmyslala.Potesila som sa, ze v obchode mali aj Quinny Buzz, co bola moja prva volba, takze som ich mohla porovnat. Oba vyjdu v rakusku zhruba na 800 EU. Sportovy kocik, s vanickou, taskou, sietkou proti hmyzu a plast proti dazdu. Takze cenovo su rovnako. Co sa tyka ovladania, Bugaboo sa maaaaaalilinko lahsie ovlada...ale fakt maaaalilinko. Skusala som s oboma naraz kluckovat medzi regalmi iba jednou rukou a vravim, ze musela som sa velmi sustredit, aby som citila rozdiel. Co sa tyka skladania a rozkladania, Buzz jednoznacne vyhrava. Bugaboo som pochopila zlozenie asi na 3 krat..ale ani na 5 krat to neslo uplne od ruky. Nie je to zlozite, treba sa do toho dostat...ale Buzz v tompto vyhrava. Bugaboo ma tiez trosku vacsiu hlboku vanicku, a o dost vacsiu sportovu cast. Tvrdia, ze dieta v nom moze byt az do styroch rokov...no ja si neviem moje ani v 3 predstavit v kociku. Takze to u mna moc nerozhoduje. Co sa tyka velkosti pri zloezeni...volnym okom a porovnanim z kazdej strany je to rovnake. No a vyhody Bugaboo su, ze je aj do mesta, ale aj do terenu, co pri Buzze nie je idealne. Ale to si mamicka musi zvazit, kolko bude pouzivat kocik v terene ako je les, sneh a pod. Ja som typ mestsky, vsade autom, takze z toho hladiska, kedze su skoro na vlas rovnake tie kociky, by mi lepsie sedel Buzz, lebo sa lahsie sklada a jednym tuknutim rozklada. Taktiez sa zhoduju v jednoduchosti vymeny jednotlivych casti (sportova, hlboka, autosedacka). No a tak ako niekto tvrdil, ze v Rakusku je to tuctovka, tak mal pravdu...asi 10 som ich za cely den stretla v obchodoch...takze mozno by mi aj trosku vadilo, ze to je taka tuctovka..ale zas by to nerozhodovalo.
Takze, kedze cena je rovnaka a v podstate cele kociky su skoro rovnake...budem sa rozhodovat na zaklade malickosti a detailov a priorit...Mam tak este mesiac casu. 🙂

cicushka
autor
25. máj 2007

Vcera som sa vybrala s manzelom na prechadzku do centra Bratislavy a za hodinu sme stretil 4 Bugaboo kociky. Tak sa zda, ze aj u nas to zacne byt poriadna tuctovka, ako v Rakusku. Inac tento mesiac by ho mali zacat predavat uz aj na Slovensku. Licenciu dostali dva obchody. Pre deti, na Kosickej. A v Prievidzi v centre, taky detsky obchod. Tak pre zaujemkyne 🙂
My sme akurat vcera objednali sadu Quinny Buzz, cez rakusky Ebay. Kupili sme klasicky sportovy, hlboku vanicku, autosedacku, fusak do kocika a fusak do autosedacky a stalo to v prepocte 27 000. Co je o 10 000 menej ako keby sme to kupovali na Slovensku. Plus shipping do Rakuska je zadarmo. Tak som to dala poslat na kamaratkinu adresu v rakusku a pekne mi to odtial privezie autom, ked pojde domov. Je to normalny kamenny obchod, ktory predava aj cez ebay, takze ziadny podvodnici. Tak ak ma niekto takuto moznost, urcite doporucujem Ebay. Netreba sa toho bat a usetrite peniazky.

4a
25. máj 2007

blahopřeji ke koupi. Já tomu Bugaboo nějak furt nemůžu přijít na chuť. A Quinny, ale Zapp mám na kluky taky. Super se skládá, stejně jako Buzz. Jen jedinou výhodu oproti Buzz má Bugaboo v tom, že má větší ten koš dole pod vaničkou. Holt budeš muset chodit s baťůžkem 🙂

kacerka
25. máj 2007

Jinak Bugaboo je v prodeji také v Baby Parku na Černém Mostě, kombinace sporťáku s korbou příjde na 23 tis., ale není můj šálek kávy 😉 Nelíbí se mi ta korbička ani potahový materiál . . . .

kristi
25. máj 2007

my jsme vcera byli na For Kids a melo ho tam dost maminek, stejne jako Jane a Buzze...s kamaradkou jsme vybraly noviku od firmy Cosatto - MObi, to je bombickovej kocarek..

kacerka
25. máj 2007

kristi, nevíš, kde by se na ten Cosatto kočárek dalo juknout? Našla jsem ho jen přes google na britskejch stránkách, ale v Čechách ho zatím asi žádný e-shop neprodává.

4a
25. máj 2007

kacerka,
jestli jezdíte do AT, tak tady to je taky kočárek co je docela v kursu.

kacerka
25. máj 2007

Nejezdíme, my jsme ze severu - Liberecko 😉

4a
25. máj 2007

no já koukala, já myslela kdyby náááhodou 🙂

4a
25. máj 2007

kacerka,
koukala jsem na jejich stránky a tam píšou , že v ČR je prodává www.best4baby.cz, Hodonín

kacerka
25. máj 2007

Už jsem na to jukala, děkuji. Je to taková kombinace Bugaboo + Buzz 😀 😀 😀

kristi
25. máj 2007

jak pise 4a, no...jinak je maji v Pze

4a
25. máj 2007

mě to hodně připomíná Babywelt Oregon

kristi
25. máj 2007

kacerko, ale zatim ho tady nikdo nema, coz se o tech dvou neda rict...

4a
25. máj 2007

kristi,
ale ta firma uvádí, že se prodává v ČR i v SK, včetně jejich adres a netu. Že jsou jejich zastoupení. Tak by se asi měl. 😲

kristi
25. máj 2007

no, ty starsi modely mozna maji,ale ten novej MOBI nikdo nema, konkretne ten cerveny, co jsme vybraly dostanou az v pulce cervna..

iza
25. máj 2007

ahoj holky, taky je prodávají v pasáži Černá růže Na příkopě, http://www.annaviktorie.cz/

kacerka
25. máj 2007

právě že v českých shopech mají jen ty starší kočárky - samé golfky.

kristi
25. máj 2007

kacerko, presne tak...

kacerka
25. máj 2007

kristi, kolik stojí?

cicushka
autor
25. máj 2007

4a dakujeme...no ten bugaboo je rozhodne iny..a ja mam ine veci rada..a rozhodne by som ho nekupovala iba kvoli tomu, ze je teraz in. To nie. On proste ma svoje kvality a dost vela. Len ked som si ho postavila vedla Quinny a porovnala, to co u mna boli najdolezitejsie kriteria, mal prave quinny. (ako napr. Skladanie) No a casom som sa i nadalej utvrdila v tom, ze quinny mi proste bude viac vyhovovat. (napr, pri bugaboo mi este vadilo, ze hlboka vanicka, je vlastne iba kusok latky namontovany na konstrukciu sportoveho kocika) A ked mate hlboky, tak z neho tak lahko nespravite sportovy a napoak. Museli by ste celu tu latku dat dole, a dat tam sportovu cast. A viem, ze ked budem uz pouzivat na chodenie von sportovy, tak doma este urcite vyuzijem aj hlboku vanicku povedzme iba na spanie. A preto je dolezite pre mna, mat tu mozost jednoduchej vymeny vanicky a sportovej.A to pri bugaboo by neslo. Musela by som si na to zakupit dve konstrukcie, ktore by som potom prehadzovala.
A priznam sa, po vcerajsej prechdzke po meste som si uvedomila, ze by mi asi aj vadilo, ze by som bola tuctova o chvilu 🙂
A len tak pre zaujimavost este...ked som pozerala nejake diskusie na bugaboo na americkych strankach, tak som zistila, ze americkym majitelkam bugaboo sa najnovsie nadava "fashion victims" ... obete mody 🙂

4a
25. máj 2007

cicushka,
no vždyť bugaboo se stal in jen díky seriálu Sex ve městě. Tam ho měla pro mimi ta zrzka 😀 A mě ještě překvapilo, že ta vanička je strašně nízko od podlahy. A pro vysoké maminky je to nepříjemné.

kacerka
25. máj 2007

4a, v tu dobu, co běžel Sex ve městě, jsem ještě po kočárcích nekoukala 😀 😀 😀 Tak ani nevím, jaký kočárek Miranda měla 😉

4a
25. máj 2007

kacerko,
no to je právě ten důsledek seriálu. Je to tak 5 let co to bylo? No a za tu dobu se propracoval sem 😀 😀 jak ho dávali v Evropě.

cicushka
autor
25. máj 2007

ja som tiez nevedela, o tom, ze bol v seriali sex v meste..skor som ho registrovala pri celebritach, ako gwen stefani...a pod.