Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

babymarket_sk
9. feb 2012

@petrasafr
uz chapem, preco Bugaboo na Slovensko nechce, nuz ak to nevedia vyriesit...tu zo zakona by musel obchodnik vratit financie...nuz videl som tie vibrujuce kolieska a je to des 😒

bebel
9. feb 2012

@babymarket_sk fyi Bugaboo predáva predajňa Peg -perégo v Auparku

reisi
10. feb 2012

Ahojte, no tiez som bola v tom, ze kolieska na bee plus su poriesene, ze nalepovacie kruzky su len taka "poistka" 😝 Tiez mam novy a tie kruzky k nemu pribalili. 😅 Pouzivame ho zatial len po dome ked je maly nervozny ale pod pojmom vibrujuce kolieska si vselico predstavujem, dufam, ze ten moj ich zrovna nebude mat...

reisi
10. feb 2012

@petrasafr zvedava som co tvoje nove kolieska, dufam, ze to bude ok.

petrasafr
10. feb 2012

@reisi Já jsem taky zvědavá. Zatím s kočárkem teď ve sněhu nejezdím, tak pak uvidím. Naštěstí ho mám ještě přes rok v záruce.

babymarket_sk
10. feb 2012

@bebel
...to je síce pravda, ale nie sú oficiány predajcovia, tak ako pri značkách Stokke alebo teutonia, taký predajca môže byť ktorákoľvek z Vás 😉 ...
...je to veľmi komplikované, a keďže by som nerád spochybňoval iných predajcov je to na zvážení každého, či si prezistí, či sa jedná o oficiálneho predajcu, a ako bude o neho postarané v prípade problémov resp. reklamáciách...
...s Bugaboo sme v priamom kontakte a situácia je taká, že sa od doby, keď boli oficiálne zaradené do ponuky cez nemenovaného predajcu vyjadrili, že Slovensko je pre nich nezaujímavé, v tom čase však mali veľké finančné probémy i vďaka tomu že 3/4 kontajnerových dodávok z Číny boli chybné,a tak ich popularita rapídne, hlavne v západnej Európe klesla, no chyba mohla byť aj v tom predajcovi, to ja bohužiaľ netuším...

kkristin
10. feb 2012

@babymarket_sk myslim ze z velkej casti je pre nich Slovensko nezaujmave, nieje tak velky trh pre nich asi..., lebo kto bugaboo chce ide do Viedne alebo do Madarska aj teraz /pripadne si ho objedna cez internet/
to aj hlavne s ohladom na sluzby, ktore su u nas bohuzial stale o triedu nizsie. nechcem tym samozrejme nikoho urazit, ale pristup a informovanost o vsetkych veciach na ktore sa clovek pyta je dost zasadny /aspon ja osobne som ho velmi pocitila/ a pristup bohuzial tiez :(

babymarket_sk
11. feb 2012

...nuž chyba mohla byť aj v predajcovi...avšak aj na Slovensku sú obchodníci, ktorí dokážu splniť požiadavky nadštandardných služieb pre zákazníka...
myslím si, že o túto značku je u nás záujem a verím, že v dohľadnej dobe prehodnotia svoje stanovisko a táto značka bude aj oficálne na našom trhu, aby nebolo potrebné ju vyhľadávať v zahraničí...

svoba
11. feb 2012

ahoj, chci se zeptat. chceme si nechat ušít nepromokavou stříšku na cameleona. máte někdo zkušenost? jsou kvalitní?

bebel
11. feb 2012

@svoba sú na figu , ak myslíš kortexin........otrasne sa navliekajú 😎 Celkom sa zapotíš, kým to navlečieš a zvlečieš.

martinano
11. feb 2012

Ahojte
kocky nemate niektora nahadou adaptery na bee plus na autosedacu maxi cosi?

svoba
11. feb 2012

@bebel jinými slovy nic moc. takže radši zůstat u jendé originální .... ? 😉

domigb
11. feb 2012

@ivett súhlas mne sa práve na bee páči že je tak nízko je to taká utulna budička 🙂 Výzorovo ho milujem a nechcem ani plusko,lebo tá strieška na bee je origoš..Plánujem možno o dva roky druhé bábo a bee si určite nechám...Milujem ako si oproti sebe tlačíš malinké bábo a tá buda je zatiahnutá... 🙂

domigb
11. feb 2012

@pallacinka ináč za dobrú cenu kupuješ plusko 🙂 možno sa zlakomím 😀

pallacinka
11. feb 2012

@domigb nakoniec mam objednany denim, tiez za super cenu, nemozem sa ho dockat 🙂

domigb
11. feb 2012

@pallacinka aj tak musíme počkať na jar... 😀

lucka1206
12. feb 2012

@evitaa777 prodávajího na mimibazaru, cena okolo 4 tis.

boska79
12. feb 2012

myslite ze aj bee+ na ciernej konstrukcii bude mat kolecka co vibruju? 😕

kilian
12. feb 2012

@boska79 podla predajcu bola chybna len jedna seria,all black by uz nemal zapadat....

boska79
12. feb 2012

@kilian tak preco potom pridavaju podlozky ku kocikom? 😅

tak ale hadam to bude ok..

kilian
12. feb 2012

@boska79 mozno ako prevenciu 😀 😀 a tebe poslali k ciernemu aj kruzky?

boska79
12. feb 2012

@kilian este ho nemam, na jar ho chcem.

missoni som pustila dalej do sveta, sa mi nepacila kombinacia farieb... vela sand farby na mna

kilian
12. feb 2012

@boska79 ja ja ho mam,ale este len v krabici. 😉

boska79
12. feb 2012

to by som nevydrzala...
😀

reisi
12. feb 2012

Ahojte, viete mi niekto poradit, ci ten "jedalensky" pultik, ktory prezentuju na donkey pasuje aj na bee? Je kompatabilny s kocikmi bugaboo ? Ci blbost? 😝 Vsak som ho doteraz nevidela nikomu na camovi. Mne by sa pacilo keby siel i na cama aj na bee ale to je asi utopia.

bebel
12. feb 2012

@reisi myslím, že pasuje len na cam a donkey, pretože sa naklikáva namiesto madla. 😝

jajulaa
13. feb 2012

ahojte dievčatá, prosím vás viete mi poradiť, či môžem striešku z pluska prať v práčke? ďakujem 😉

lodgermaniacka
13. feb 2012

@jajulaa ja periem bugaboo poťahy v pračke na programe ručne pranie 😉 pohoda, neboj 🙂

jajulaa
13. feb 2012

@lodgermaniacka ďakujem, idem skúsiť 🙂

kilian
13. feb 2012

@reisi na bee nepasuje.