Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zucha
11. nov 2008

pavucica, vanicka je 90cm, ci sa mylim? 😲

zucha
11. nov 2008

nie, nemylim
Technické parametre:

Hmotnosť podvozku s kolesami a sedadlom: 9 kg

Vanička: 90cm

pavucica
11. nov 2008

Našla som parametre na tejto stranke http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=57...
Je tu dlžka hlbokej vaničky 77 cm. Preto sa Vás pýtam, ako to je. Zucha, máš ju doma? To si ty odmerala?
Dik.

zucha
11. nov 2008
venuse333
13. nov 2008

Ahoj, tak jsem malou dala do sportaku a je tam moc spokojena, hlavne vidi ven, uz se mnou bez place vydrzi i v krame 😉
Dekuji za odpovedi 🙂

tucika
13. nov 2008

Tak my mame 7.mesiacov a este sme v hlbokom a v pohode...

kalista
13. nov 2008

ivka) tak konecne sa zadarilo 🙂

ivka22
14. nov 2008

😎 tak snad teraz uz castejsie 😎

cicushka
autor
14. nov 2008

co baby, co sa vam podarilo stretnut a spoznat sa 😀 😀

jeana
14. nov 2008

ivka nieto tu v BA (presnejsie v avione 😀 ) ma presne take iste Bee-cko ako mas ty. Skoro som tu "tetu" aj zastavila ale nebola si to ty a aj drobec nebol tvoj 😀 😀

kalista
14. nov 2008

stretli, stretli....uz by sme mali nejaku stretavku zorganizovat 🙂
nebyt Kubka a Sebastiana asi by sme sa zasa len obisli.....no zlaticka 🙂

cicushka
autor
14. nov 2008

kalista) ked sme vsetky take slepe 😀 😀

ja som bola inac dnes v tom klube na Palisadoch..celkom v pohode to je...aj kavicku som si dokonca vychutnala. Jedine tam je problem s parkovanim 😠

kalista
14. nov 2008

cicushka) ved to! co za klub?

cicushka
autor
14. nov 2008
kalista
15. nov 2008

cicushka) vyborny typ. mi chodime do FUN4KIDS do Viedne. je to podstatne väcsie, ale super oddych 😎

cicushka
autor
15. nov 2008

kalista...hod link kuknem.

kalista
16. nov 2008

http://www.fun4kids.at .......... tam je supeeer 🙂

janka5861
17. nov 2008

Ahojte , poradite mi prosim Vas,kde sa da kupit Bee-cko najlacnejsie ? MOc dakujem 😉 😉

ivka22
17. nov 2008

Neviem ci najlacnejsie, ale urcite lacnejsie ako v Predeti v BA, ho najdes vo Viedni v SCS - Babyone 🙂

jeana
17. nov 2008

dnes som si ho tam konecne "chytila do ruky" a je fakt veelmi lahucky, super 😉

labutka
18. nov 2008

a ked si chcem cameleon v tom baby one chcem kupit, neviete ci si ho treba objednat, alebo hned mi ho predaju?

janka5861
18. nov 2008

kalista,mne sa to paci .... jaj chcela by som tento kocik ,ale moj syn ma uz 150 mesiacov . mas aj ty beecko ? je tam dost priestranne sedenie? ozaj nakupujes cez ebay ?
dik

janka5861
18. nov 2008

chcela som napisat ze ma 15 mesiacov ..... 😉

diamand
18. nov 2008

janka - moja mala ma 14 mesiacov a je v pohode a to som ho kupovala asi pred 5 tyzdnami, iny kociar uz nikdy nechcem, som s nim velmi spokojna a urcite sa v nom bude vozit aj moje tretie baby - ked raz bude.

kalista - je to super, ja som si minuly tyzden na ebay kupila custom made fusak, cakam ze mi kazdu chvilku pride tak som zvedava, potom sfotim 😉

kalista
18. nov 2008

janka) moja mala ma 20mesiacov a v uplnej pohode a aj moj maly sa obcas povozi 🙂 ma 4.
diamant) ja mam v bee buggy suggle kravickovy a vyzera to dobre. ja chcem zohnat ruzovu strechu na bee. fusak som uz kupila tak este strechu a budem spokojna 😀

cicushka
autor
18. nov 2008

kalista, mne uz dosla vzorka chlpatej, kravickovskej latky na striesku od predajcu z anglickeho ebayu...myslim si, ze je ovela krajsia, ako henta...je to tento predajca, tak skus mu napisat, nech ti posle vzorku.

http://stores.ebay.co.uk/Chunkle-Munkle

Mne to prislo zadara asi za tyzden a prihodil mi tam aj ine vzorky latok na ukazku.

ja osobne som uz upustila od tej kravickovskej streisky, lebo nakoniec som kupila ruzovy footmuff (dakujem diamand ) a neviem, ako by to k sebe ladilo.

a ruzovu (alebo akukolvek) striesku na bee, original, som videla predavat na australskom ebayi.

kalista
19. nov 2008

ja by som tiez nechcela kravickovsku striesku,to len pre inspiraciu. ja chcem kupit ruzovu origos. zatial som ju nasla len na jednej stranke a tam je na sklade az od januara tak pockame, ale idem kuknut na ten aus. ebay

zucha
19. nov 2008

baby, ja mam tu kravickovsku chlpatu striesku som je to cool. Take uplne od veci 😉 . Ludia sa na tom dobre pobavia, ale da sa to nosit, iba ked je sucho. Kedze ale mam tych striesok viac, tak mi to vobec nevadi. Skoro celu jar a jesen sme v tom chodili

kalista
19. nov 2008

a mi uz mame cerveny kocik 🙂 dakujemeeee zucha. a hadam sa nam podari aj nejako organizovane stretnut.