Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
1. jún 2009

ahojte.

do bugaboo bee som sa zalubila asi na treti pohlad..hladam golfky pre nasho synacika, ma 5 mesiacov.

Rozmyslam nad teutoniou solano a bgb bee... 😵 cim viac citam Vasu diskusiu,tym viac som pomotana...ale zatial na skore vyhrava bee. 😝

tak drzte palce, som vahave vahy, nieco vybrat, to je katastrofa. Aku diskusiu citam,tak taky kocik by som vybrala,hlavne ked ho tolko chvalia.

Velky klasika kocik mame pp skate, na zimu bude este dobry.

Tak idem Vas docitat, uz mi zostalo len par stran... 😝

zajo79
1. jún 2009

kocky, kde ste kupovali bee?

flow333
1. jún 2009

ahoj zajo79...ja cakam kuriera asi zajtra...s beeeeeeeckom 😀 😀 😀 ja som objednavala tuto...
www.babycare.nl
441eur aj s postovnym cez TNT....kamoska objednavala 2 tyzdne skor, a uz tyzden sa v nom vozia.... 😀 😀 brala som ruzovy a my mame 8mesiacov 😎
tak si to pozri...

zajo79
1. jún 2009

🙂)) diiik, uz aj idem kuk a ulozit stranku...

ja chcem cerveny, pre chlapca sice, ale ja cervenu prudko mozem. platba dopredu?

zajo79
1. jún 2009

tak sa zajtra tesim na fotecky 🙂)))))
ja ho budem objednavat o tyzden dva..je uzasny.

zajo79
1. jún 2009

a este technicka otazka...ked sa nieco pokazi, to budem posielat do holandska?? 😕

co sa tyka servisu,nieje to lepsie objednat z predeti.sk? Kupoval niekto na slovensku?

Je sice lacnejsi zo zahranicia, ale v konecnom dosledku sa to nemusi vyplatit vzdy..a pri mojom "stasti"to plati dvojnasobne

zajo79
2. jún 2009

kocky, su na bee nejake podlozky?

kristynakubecova
3. jún 2009

Čauky, ja teda nevím, ale koukala jsem všude možně na různé zahraniční stránky ať už UK nebo USA i PL a teda moc velký rozdíl to nebyl. S poštovným asi o 500 levnější. A to jednoznačně na usa stránkách. Zato můj vysněný cameleon je v usa uplně za hubičku. Skoro mám cuky si ho koupit i když druhé dítě zatím neplánuji a mám už 14 měsíční dceru. Ale on je tak krásný 🙂 🙂 🙂

tucika
3. jún 2009

Baby podlozky vobec nerieste, sak len vyzleciete kocik vsetko supnete do pracky a rano mate ako nove! 😀 Ja to tak raz za 2 tyzdne praktizujem, ked sa uz nemozem pozerat na to aky sme zapraseny...

zajo79
3. jún 2009

podlozku riesim preto, lebo v predeti.sk maju uz len cierny alebo khaki. tak to radsej ten cierny. Ale sa mi to zda smutne a bude mi tam chybat podlozka...

asi sa im vykaslem na cierny a objednam zo zahranicia. Len sa bojim co ak by sa pokazil, posielat to cez pol europy..no asi mi nic ine bude zostavat.

zajo79
3. jún 2009

nebude zostavat...pisem ako tataar 😀

hanka23
3. jún 2009

Tucika, když jednou za 2 týdny pereš potah, vypadá stále stejně? Bojím se, když ho budu často prát, bude to na něm poznat, opere se nebo vybledne, jako s oblečením...

tin.tinka
3. jún 2009

Ahojte, na http://www.bugaboo.com/ som v news nasla info o probleme s brzdami pri beecku. Uz v marci som chcela aj ja podat reklamaciu, ale som sa k tomu nedostala.

Ste niektora registrovana v Bugaboo Warranty? Uz vam dosli nove brzdy?
Ja som zaregistrovana ale zatial mi nic nedoslo.

zajo79
3. jún 2009

a problem s brzdami je stale? ci len na starsich kocikoch? 😕 😕

ja stale niesom rozhodnuta ci cerveny,alebo cierny 😅 boze, vahave vahy...zastrelit ma

tucika
3. jún 2009

Po prani ziadne stopy, stale zostava rovnaky!

vera21
3. jún 2009

Zajo cerveny, s ciernym sa stratis v dave 😀 😀
Ja mam khaki....

vera21
3. jún 2009

a tiez sa stracam 🙂

peppapig
3. jún 2009

tin...nam dosly, ikdyz jsi zaregistrovana musis vyplnit on line formular, kde uvedes hlavne vyrobni cislo kocaru, pak by nemel byt problem

diamand
4. jún 2009

tinka - aj mne prisli hned bez problemov, ale ako vidim nebola som jedina ktora mala problem s brzdami, no na stastie sme ho vyriesili

tin.tinka
4. jún 2009

Ahojte, dakujem za odpovede. Ja som to pochopila tak, ze ktori sa zaregistrovali do aprila 2009 (ja som tak spravila hned po kupe 10/2008) dostanu tie nove brzdy automaticky.

OK tak ten formular vyplnim. Tie brzdy sa mi zdali odnova trocha divne, ale nejak mi to nevadilo, az kym som nemala problem s autom a musela som pouzit MHD. To bola katastrofa. Kocik mi lietal po celom autobuse.

flow333
4. jún 2009

ahoj mamky beeckarky 😀 mne vcera dorazil nas krasavec z holandska vo farbe pink... 😀 je naprosto dokonaly.... 😀 hned sme sa isli prevetrat, no pripadala som si ako z inej planety, ked vidim tie polske nemotorne hebeda, ktore po kosiciach behaju asi 1:10...tak som mala dost...cumeli na mna, ze co to mam za hrackarsky kocik....a to este len bude sranda, ked dnes vybehneme s kamoskou, ktora ma modry...budeme 2 😀 😀 😀 neviem si vynachvalit...
a este sa chcem spytat, ako a kde sa zaregistrovat, pre istotu...hm?

flow333
4. jún 2009

no zvladla som to, vyplnila som warranty card...ale na tom news som to nevyplnala, to sa tyka len do aprila

jannicka
4. jún 2009

ahoj flow, kedy si objednavala? my ho tiez cakame z holandska, tajne dufam, ze dojde zajtra 🙂 uz sa tesim nan. tie tvoje brzdy su ok?

flow333
4. jún 2009

ahoj jannicka, objednavala som 26.5. stiahli si platbu 27. a 28. vo stvrtok posielali a vcera dosiel 😀 cize na 5ty pracovny den 😀 😀 😀 super som spokojna, brzdy sa zdaju ok,pevne pedal zacvakne...ale zaregistorvala som sa na tej zarucnej stranke pre istotu 😀 clovek nikdy nevie...
aku farbu si objednavala?

jannicka
4. jún 2009

ahoj no tak uvidime ci dojde zajtra ci az v pondelok, posielali ho v utorok. objednali sme khaki, som nan zvedava ci splni moje ocakavania a teda dufam ze dojde ked vam dosiel zatial som s babycare servisom spokojna uz len aby kocik dofrcal 🙂

zajo79
4. jún 2009

ake farby ste objednavali?

flow333
4. jún 2009

zajo ja mam pink a je uzasny...ta farba je fantasticka, neprehliadnutelna

zajo79
4. jún 2009

😵 😵 krasna farba 😵

ja chcem cerveny, i ked pre chlapca, aspon nas neurieknu 😀 Sophie v nom nieje stratena? Ci to je aj pre takych malych spuntov...ale ved nas kazdopadne pocka.Tesim sa, ako male decko na vianoce ak nie viac 😀 😵 😝

flow333
4. jún 2009

zajo, tak on je dost uzky a mame jane slalom v tom je stratena...tu jej je plny kociar 😀 😀 😀

zajo79
4. jún 2009

tak sup sup fotecky 😵 prosime si