Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

gingerlady
7. jún 2009

Holky, já se zamilovala do BEEcka, ale jsem porad na vazkach....maly je preci jenom kus chlapika a me se to da uzke...a do toho jeste ta novorozenecka vlozka, kterou bysme tam museli dat...

citinka
7. jún 2009

cameleon chodi po nasich uliciach (nehovoriac o inych krajinach) uz tak cca 3 roky a stale je in a vzhladom na jeho popularitu je dost pravdepodobne, ze bude este par rokov oblubeny (aj ked na trhu bude "vselico ine")

zajo79
7. jún 2009

ako vies ze o 5 rokov sa ti nebude pacit nieco ine? a aj potahy budu ine...aj nejake zlepsovaky mozno budu..

ked tak by som isla do bee na tvojom mieste...ale kazdy ako chce.

gingerlady, myslis ze treba este novorodenecku vlozku? ja by som ju uz pre skoro mesacne babo nedavala...budes to mat ako doplnkovy kocik, ci hlavny?

gingerlady
8. jún 2009

My mame Cameleona, takze doplnkovy...a nevim, jestli tam muzu posadit 4mesicniho chlapa, kdyz sam nesedi...

zajo79
8. jún 2009

ved bee ide to lahu - takmer - z videa nemam pocit ze je to uplny lah.

a ked ma babatko reflux, tak predsa spava na sikmom- aj na vacsej sikmine ako je obcasny prevoz kocikom.

flow333
8. jún 2009

gingerlady...ako doplnkovy kocik je bee super a na leto hlavne ako stvoreny...my mame hlavny jane slalom a beecko mam teraz na teple dni...tak do oktobra asi....a od aprila opat...
zajo uz si objednavala?

zajo79
8. jún 2009

eee, este nie, pockam este do buduceho tt, ma prist vyuctovanie plynu 😅 ..ak to bude pekna palka, budem musiet este vydrziat mesiac...ale ako sa poznam, ja si nas rozpocet raz-dva upravim 😀 😀 😀

janac
8. jún 2009

gingerlady: no pokud se ti BEE zda uzky pro ctyrmesicniho klucinu, tak mi ver ze na roce ho do nej uz nedas 🙂
nebo tedy nacpes ho tam , bude uplne smacklej tema postranicema a nebude ti tam treba chtit vubec byt...
ja ted prodala po 4 mesicich BEE ... mam rok a ctvrt starou holcicku, ktera ma 10 kilo... je hubena a je v nem nacpana, nevyspi se v nem a ani na bezne vozeni tam nechce byt protoze je porad ze stran mackana tema postranicema... nemluve o tom , ze jak byly ty tepla, tak i v tricku se mi tam potila... no ja bych to nejak uz prekousla, ale doma porad posloucham, ze je to kocar naprd, ze at myslim na dite a ne na to jak se mi ten kocar libi... hm tak jsem to nakonec uznala a kocarek prodala ☹

zajo79
8. jún 2009

😕 janac, to mi ani nepiiiis take, ja sa tesim ze si ho objednam..... musim popozerat na youtube...

neviem totiz kdeby som ho nazivo videla..

peppapig
8. jún 2009

zajo, my mame take Bee a jsme spokojeni. Moje dcera ma 25 mesicu 13kg a nema zadny problem s prostorem. V zime mela jeste fusak a zimni bundu a vlezla se tam, byla happy. Akorat se mi hur zapinaly ty popruhy (mohly by byt delsi), ale jinak v pohode. Ja myslim, ze maminky pri nakup bee by mely zvazit to, ze kocar je velmi lehky a skladny, a to muze znamenat, ze je mozna uzsi nez ostatni kocary na trhu. A pokud vyrobce napise, ze kocar je od tolika do tolika kilo ditete, maji to testovane a dite se tam tedy 'vleze' a kocar je bezpecny atd. Kdo chce, aby dite melo v kocaru extremni misto na vsechno, musi se pak zvolit koupi monstra na koleckach trebas v Polsku 😎 a totalne si odrovnat zada

flow333
8. jún 2009

peppapig ma pravdu...my mame teraz 8mesiacov, 9kg a je to v pohode, dam malu lahnut, ani nohy jej este netrcia, najprv manzel tiez tvrdil, ze je jej kociar maly, ale snazila som sa mu vysvetlit, ze je konstruovany tak, ze nohy maju koncit na sedadle v kolenach a nam este ani nepretrcaju....deti vacsinou do tych 4 rokov rastu viac do dlzky ako do sirky...takze si myslim, ze BEE splna to co vravi....a co sa tyka pohodlia, mala mi v pohode zaspi, otoci sa doprava aj do lava...v lete, ze sa spoti? tak stiahnem striesku o jedno, nech tam ma viac luftu...a proti slnku mam slnecnik...ja ho chvalim a na zimu pre pohodlie mame jane....takze v pohode a este co sa tyka vahy...mam Suzuki swift, jane slalom som skladala tak, ze pokial som mala vanicku, vosla mi konstrukcia do kufra ale sportak, som musela sklapat zadne dvojsedadlo a kociar na dlzku...a mala v sedacke na jednosedadle....a BEEcko dam do kufra a mam aj miesto na nakup...vaha? malu znesiem po schodoch aj s beeckom,,,je skladny, prakticky a moderny a myslim, ze detom uplne vyhovuje....tot moj nazor...

zajo79
8. jún 2009

😵 toto som potrebovala pocut /citat 😀

flow333
8. jún 2009

zajo, skusenost a odporucania, verim, ze niekto je z neho sklamany ale zas neni to hebedo v ktorom sa da valat... 😀 chod do toho

zajo79
8. jún 2009

😵 😵 😵 uz som dala z dohladu swifta, pripravujem tatinka na novy vozitkovy prirastok. 😀 😀

gingerlady
8. jún 2009

Holky děkuju...asi bude nejlepší zajet do Prahy a vyzkoušet ho rovnou na prodejně. Malý má totiž sice 4 měsíce, ale úspěšných 7,2kg 😀 , takže my budeme mít 10 tak v půl roce, tipuju 😎

zajo79
8. jún 2009

gingerlady, daj vediet ako si pochodila...

ale osobne si myslim,ze dieta moc do sirky nejde predsa.

gingerlady
8. jún 2009

Určitě dám vědět.........ještě zbývá přesvědčit tatánka, že BEE je nezbytně nutné 😀

flow333
8. jún 2009

gingerlady...ja som nikoho nepresviedcala, ja som sa rozhodla, oznamila, objednala... 😀 😀 😀 a aj si zohnala financie a zaplatila...cize mi do toho nemal tatusik co kecat...hlavne, ze mame 4 kociare...jane slalom, beecko, uplne novy moon, ktory predam...a bambino world, to je ale taky iny imagovy kociar, tak na sedenie len 😀

zajo79
8. jún 2009

ja ho presviedat tiez nebudem, este co mu necham trochu casu,kym sa nato pripravy a hotovo ....
tiez sa ma nepyta ked nieco chce a dotrepe to domov a to su ine blbosti...

gingerlady
8. jún 2009

U nás se taky věčně objevují nějaké nepotřebné krámy...prostě tatík taky kupuje co se mu zachce, ale je fakt, že z jeho peněz kočár nebude, tak co 😀

flow333
8. jún 2009

tak vidite mamky, len do toho🙂

krista
8. jún 2009

kacka79 • 1d, 4tt • Včera v 18:44
Ráda bych se zeptala na zkušenosti s kočárkem bugaboo, uvažuji o něm, ale neznám nikoho kdo ho má, tak mě zajímají Vaše názory a připomínky 🙂
Děkuji

kacka79 • 1d, 4tt • Včera v 18:45
oprava bugaboo

peppapig • 1d • Včera v 18:54
ahoj kukni do diskuze 'vybava', tam najdes thread 'Kocik bugaboo' 😉 My mame a jsme spokojeni

aviv • 1d • Dnes v 11:28
mně tenhle kočárek taky nejprve zaujal,ale pouze do doby než jsem si všimla, že těchto kočárků jsou plné parky - nechjtěla jsem několikrát za den potkávat stejný, nebo podobný kočárek... Ikdyž je pravda, že teď jsme zakoupili golfky Mclaren a těch je taky plno 😉

peppapig • 1d • Dnes ve 12:08
Tak me teda pri vyberu kocaru bylo docela jedno, kolik lidi s kocarem od stejneho vyrobce jezdi.

kacka79 • 1d, 4tt • Dnes ve 12:59
holky díky, už jsem se pro něj rozhodla, má všechny výhody

peppapig • 1d • Dnes ve 13:01
nebudes litovat 🙂

milik75 • Dnes ve 14:14
Ahoj, my uz ho mame skoro 2 roky a je proste super!! Zadna reklamace, jezdi porad jako novy, skvele se cisti a udrzuje, dite v nem ma pevna zadicka, kocarek ma 3 polohy, spoustu doplnku, je lehoucky a skvele se s nim manipuluje. Do jineho kocarku bych uz rozhodne nesla, takze cena v tomto pripade opravdu zarucuje kvalitu pro dite i matku.

gingerlady
8. jún 2009

Holky, já toho svýho chlapa nepoznávám....najednou proti BEEcku nic nema a dokonce uz pochopil, proc ho chci, krom toho, ze jsem na kocarky ujeta, ale to uz vi davno 😀 Takze ted uz si jen naplanujeme cestu do Prahy do Anny&Viktorie a hura na zkousku🙂

gingerlady
8. jún 2009

Holky, ještě jedna prosbička....měla jste některá tu vložku pro novorozence? A od kolika měsíců jste šli do BEE bez té vložky? Díky

janac
8. jún 2009

holky ja vim, ze moje nazory asi nectete rady a taky kazdy ma samozrejme jiny nazor .. a nekdo si taky nechce priznat pravdu.....
BEE je krasny kocar .. proto jsem si ho taky koupila... a dala jsem taky na rady a zkusenosti tady maminek z teto diskuze , kde tvrdily, ze se jim tam v pohode vejde i trilete dite.... ja taky nerikam, ze se tam to dite nevejde.. VEJDE.. ale jak ..... proste i hubenour je tam smacknutej.... ani jizdni vlastnosti nejsou nijak prevratne.... na kamenitych , hrbolatych terenech je to des ... ( dnes jsem s nim naposledy jezdila po malem meste a jsem uplne urvana....) proste to drnca, hrka, klepe se, zasekava se to o kazdou prekazku... o dirach ani nemluve s temahle malejma koleckama.. odpruzeni neodpruzeni ........ ale ZASE.... nakonec to nejak projede ......

joo jak tady nekdo rikal, ze kdyz je teplo tak da boudicku o kus dal aby tam bylo vic luftu 🙂 🙂 ha ha ha to me rozesmalo... jezdime z boudickou slozenou , protoze dite rok a ctvrt mi tak zavreny v boudicce kdyz sedi teda rozhodne nebude 🙂 🙂 takze luftu ma dost a dost.. tady jde o ty postranice v kterych se poti ....

jo a klidne nekomu poslu fotky jak byla v kocarku v zimni bunde nase holcicka narvana 🙂 JOOO vesla se to nerikam 🙂 🙂

no zaverem ..... ano kocarek je designove super, super polohovani do lehu pro mensi deti.... super na nakupy v nakupnim centru, kde je rovny betoonek, a jede kocarek sam..... 🙂

gingerlady
8. jún 2009

janac: mohla bys mi prosim poslat ty fotky, o kterych pises na gingerlady@seznam.cz? Dekuju....a mas nejaky tip na neco ve stylu bee?

zajo79
8. jún 2009

zajo79@azet.sk poprosim aj ja fotecky ak sa da....

ze to hrka, no su to golfky, takze hrkato to bude..a ja ho chcem na nakupy, chodenie po obchodnych domoch, meste, do skolky a zo skolky zo starsim synom - ak mam kazde rano nakladat velky kocik, a potom vykladat...uf...rannu rozvicku nepotrebujem.

ked je teplo, sa tam dava predsa ta vetratelna buda...

gingerlady, ides to omrknut na vlastne kukuc?

jannicka
8. jún 2009

holky
bugaboo bee je bugina a nic ine. preto ma male kolesa. s plastovymi golfacmi sa ale neda porovnat co sa tyka hrkotania a ovladania golfovych palic jednou rukou. tu bee vyhrava na stopro. ale inac je jasne ze ziadny kocik nie je dokonaly a preto treba zvazit ci vam bee za tie prachy stoji...my sme sa pren rozhodli kvoli koleckam a rucke pre nic ine ani pre znacku (naopak bugaboo nemusime) ani pre dizajn hoci kocik je pekny... takze tak je to....

zajo79
8. jún 2009

janac, krasna dcerka 😵 uzasne oci. Bude to kocka.

Prvy dojem z fotiek...ze sedi v hrackarskom kociku, xixiii..ale to je tak zhora fotene. A lubi sa mi stale 😀 co uz so mnou...

gingerlady
8. jún 2009

zajo79: jj, domluvili jsme se s manzelem, ze snad tenhle tyden zajedeme do Prahy a okouknem to. Rovnou tam i strcim maleho, at vim, jak se mu libi a jake ma pohodli a podle toho se rozhodneme....
A kdyz uvidim, ze to neni to prave orechove, budu zase resit jake rychlovozitko koupit.
Mam velke auto a Cameleon se tam naprosto bez problemu vejde, ale na druhou stranu kdyz dam podvozek a vedle nej korbu, je kufr zabranej a nemam kam dat nakup.