Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivka22
17. aug 2008

😀 snad bude aj dobry 🙂

kalista
17. aug 2008

ivka22 urcite budes spokojna je supeeer 🙂

ivka22
17. aug 2008

no to dufam...za tie prachy 🙂))
Inak baby, ake mate tasky na Bee...chcem ist zajtra omrkat nieco a paci sa mi bud original BGB alebo Skip Hop...alebo nieco...no uvidim...hlavne aby sa udrzala na rucke.. 🙂

cicushka
autor
18. aug 2008

zdravim z Turecka 😉 😉

kalista) cestova taska sa zatial osvedcila. Jediny problem bol, ze to pracovnikov na Tureckom letisku zmiatlo a nevylozili nam ho ku lietadlu, ked sme vystupovali, ale poslali s normalnou batozinou do dalsieho lietadla na dalsi let. 😒 Tak sme pri prestupe boli bez neho.

ivka22) pekny 😉 A ten z toho anglicka ti nakoniec nevysiel ked si upovala v SCS? Inav vies kto ma este hentu faru..manzelka Roba Vitteka, Patricia Paris. 🙂

Mne zatial taska nechyba, kedze ulozny priestor pod kocikm je velky, ale chystam sa tu v turecku pozriet nejaku normalnu tasku na kriz cez plece, co by som nmohla nosit ku kociku, lebo mne sa tie kocikove vobec nepacia. Ked tu nekupim, tak som si vybrala ten Bugaboo ruksak, co bol este k Bugaboo frog. Sice sa uz nevyraba, ale jeden clovek mi ho posle z Kanady, za celkom prijatelnu sumu.

Inac zatial nam kocik velmi dobre sluzi a nelutujem ani jeden halier, co sme za neho dali. A Buzzik sa mi uz podaril predat...isiel do Ciech za 7000 jednej pani, ktora sa z neho velmii tesi. 🙂 🙂

cicushka
autor
18. aug 2008

ivka22) kukala som foto a vsimla som si , ze mate sedacku z Ikea, tak len taku mensiu radu...kupili sme taku istu pred dvoma rokmi, ale zacala sa nam na nej supat koza. Boli sme to reklamovat a povedali, ze ich vsetky ztahuju z trhu, lebo mali nejakeho vadneho vyrobcu a ze nam vratia celu sumu. Tak v podstate sme mali zadarmo 2 roky sedacku z Ikea 😀 😀 A na ich naklady si to prisli odniest a zadarmo nam doniesli nahradnu, ktoru sme si vybrali. Sice uz len taku lacnu provizornu na pol roka, kedze stahujeme do domu, ale oplati sa nie 😀

Tak ak vas uz omrzela, tak ju chodte vratit s tym, ze vies, ze su vadne a nechces aby sa ti to iste spravilo 😉 😉 😉

tilly
18. aug 2008

danii a za koľko? ozaj, tá športová časť je do koľko kíl? ďakujem

ivka22
18. aug 2008

Cicush ahoj...nakoniec sme kupili Bee v SCS, Anglicko som uz ani neriesila, ked mi mangel povedal, ze ho vezmeme z Viedne 🙂
Ulahcil mi robotu 🙂))

A k tej sedacke...my sme ju uz reklamovali a reklamaciu nam uznali...ale cakame za sedackou, ktrou mame objednanu z Albera /ma prist zaciatkom sept/, tak sme si tuto este nechali, aby sme mali na com sediet 😝 😀

Inak ako je v Turecku? my sme boli min rok a bolo super...urcite si to este chceme zopakovat 🙂
A nakupovat sa tam oplati...aj ja som si priniesla zopar kuskov...
😀

kalista
18. aug 2008

cicush) neuveris mne prisiel ten ruksak BGB po pol roku z ebay. zatial neviem ako fici kedze je v muzovej firme v nemecku, ale tento tyzden mi ho donesie tak damvediet. BGB tasku som predala a rozmyslam, ze kupim Skip Hop ked sa ruksak neosvedci.
my sme na dovolenku nakoniec zobrali Quinny a som rada lebo Jakub v nom spal hadam viac ako Lea 😎 a v Bee neviem neviem...

kalista
18. aug 2008

baby poradte mi rozmyslam, ze malej ostriham vlasky na kratko len ma kazdy odhovara. ja viem, ze ich ma krasne kucerave, ale ked ona si sponky vytrhne a vlasky si traha... no lezu jej na nervy. 😖

ostrihat?

cicushka
autor
18. aug 2008

ivka) no tak to je sranda...aj my mame vybranu tu do domu z Albera 😀 😀 😀 aj kuchynu a jedalen. 😀 len sa nam nepaci ich jednanie...najma pana hlavneho architeta z kuchyn :(

v turecku je super..chodime na jedno miesto uz 8 rokov, do Alacat. Nie je to sice bezna turisticka destinacia, ale skor iba domaci sem chodia a surfers. No a my sem chodime tiez kvoli windsurfingu...su tu super podmienky na to.

akurat dnes sme boli v meste kuknut shops, a "par" kuskom som neodolala. Ale posledne 3 roky isli s cenami aj tak dooost hore a fakt dobry kus nestlacim cenou ani u kamosa predajcu pod 200 euro....ale zas to su kabelky ineho druhu...nie te Tuniske a Egyptske trapne gucci a fendi a LV traposinky, co na kazdeho "kricia" svojimi logami...tu by si polozila vedla originalu a nevidela ani v detailoch rozdiel. Ale kocikovu tasku som si este nenasla. ☹ ☹

ivka22
18. aug 2008

To verim, ze si vo svojom zivle teraz...nakupy, windsurfing....🙂 tisko zavidim... 😉

Bodla by nejaka ta gucci cez rameno hi hi 😀

Kalista,ani neohovor, ze pol roka... 😒 ja som prave objednala nejake veci cez ebay...🙂))

ivka22
18. aug 2008

Cicush...na taku sa prave chystam...

http://cgi.ebay.co.uk/Authentic-GUCCI-Abbey-Col...

cicushka
autor
19. aug 2008

kalista) tak tomu fakt neverim 😀 😀 . Ale super, aspon mi poves potom, aky je, a ci je naozaj neprakticke to zapinanie na suchy zips, co som ti vtedy pisala. Nech zas nekupujem blbost.

Ivka) Ta druha je moc konzervativna na mna a prva taka klasika. Ale presne taky styl si hladam. Maju tu aj tie dve, co si dala link, ale v reali su to take "ploche" tasky a neviem, kolko by sa tam toho zmestilo. Mam jednu taku malicku, a to je iba na par osobnych veci. Ci by som tam ale aj plenky vopchala, utierky, hracky, jedlo a moje veci, tak to neviem. A kes sa zacne ucit bez plieny, treba nosit aj nahradne oblecenie von....takze dost vela veci.
Mala som taku predstavu, ze by som pripadne chodila uz aj bez kocika, iba s tou taskou, hlavne teraz, ked mala chce stale cupitat. Takze rozhodne by mala byt vacsia ta taska.
Ja som taku tasku uz davnejsie kukala ne ebayi, ale nic take, co hladam som tam nenansla. Turecko bola moja posledna nadej. A ked nic ani tu, tak potom jedine ten ruksak...ak sa osvedci u kalisty.

Inac odkedy je Nellka na svete, uz ma vobec nebavi chodit po obchodoch...Nellka sa nudi, potom je nervozna a pisti, potom ja som z nej nervozna a neviem si nic poriadne kuknut...tak ma to uz nebavi. Aj vcera v meste to bola taka rychlovka.
A tak isto s jazdenim...drahy je teraz pekne na vode..a ja s Nellkou v hoteli, lebo spi. 😒 Este, ze tu maju ten internet. 😀

ivka22
19. aug 2008

Ja tu taska chcem len na osobne veci, doklady, kluce a mobil...

Na veci pre maleho chcem uplne nieco ine, samozrejme vacsie 🙂)) snad aj nieco najdem...dnes som bola kukat...nasla som samsonite, ktore mi celkom vyhovovala velkostou, farbou aj tvarom...tak uvidime.. 🙂

zuzi26
19. aug 2008

Ahoj Ivka prosim ta pozrela som tvoj album - aku znscku kocika si mala ten povodny zeleny? Este mam daleko do porodu, ale laka ma Chameleon kvoli tomu, ze je spratny a lahky. Ale ten ten tvoj na Obrazku vyzera na druhej strane stabilnejsie a priestranejsie. Ty si nerozmyslala na Bug Chameleon od narodenia?

ella1
19. aug 2008

caute.cicushka,tak si to tam užite.....
ivka-ale to asi nie sú originál alebo ano?
zuzi26-ten ivkin kočík je peg perego GT3.

zuzi26
19. aug 2008

ella dakujem!

ivka22
19. aug 2008

Zuzi, ako pisala Ella , GT3...maximalna spokojnost a pohodlie pre dieta...
Teraz ked je maly vacsi mi vyhovuje to Bee, rychly, spratny, lahky....ale GT3 si nechavam urcite...
A vobec som nerozmyslala na Cameleonom...

Ella, neviem...cena vyzera tak vselijak a ci su original...no neviem...zatial neriesim 🙂

ella1
19. aug 2008

😀 😀 😀 ivka-ja furt rozmýšľam,že o čom mi to píšeš 😅
aká cena,čo? 😀 však som sa na nič nepýtala 😀 až teraz mi došlo.....no nevadí.... 😀

ivka22
19. aug 2008

este ze tak 🙂 😀

cicushka
autor
19. aug 2008

Ella) dakujem, snazime sa 🙂

Ivka) tak na tvoje drobnosti tie tasky potom stacia uuuplne bohato...jedine, ze by si mala vela drobnosti ;))

inac asi mame rovnaky vkus..musim sa rehotat, ako ta citam, lebo ked sme v samsonite v Auparku kupovali na dovcu kufre, tak som tam tiez okukovala take tasky, ze ci by to slo k tomu kociku 🙂 Stavim, ze urcite to boli tie iste, co sme kukali 😀 😀 Si iste budes mysliet, ze sa po tebe opicim. Uz radsej nic nepis. 😀 😀

ivka22
20. aug 2008

No tych "drobnosti" je podstate menej ako to byvalo kedysi...teraz je najviac "drobnosti" pre krpca 🙂))

A neboj, nemyslim si nic zle 🙂 vsak ono to tak byva, ked ludia maju rovnaky vkus a styl 🙂))

Ako dovolenka? Pocasie vam praje?

jeana
23. aug 2008

ahojte 😉
ivka ta dark khaki je uuuzasna dnes som vas videla v Auparku "nazivo" 😉 😀
a aj ty by si nas urcite videla keby si nebola chrbtom, lebo ta nasa "jemna" pinkova je dost nepriehladnutelna 😀 😀 😀

ivka22
23. aug 2008

Ahojki 🙂))
Jasne, ze som Vas zazrela ...len som si akosi nedala dokopy, ze si to ty.. 😒 😉 a ze "jemna" pinkova 😀 😀 😀
Skoda, mohla si sa ozvat... 🙂

kalista
23. aug 2008

cicushka) tak vcera konecne muzicek doniesol BGB ruksak a je super. je pravda, ze raz mi skoro zletela , ale nebolo to chybou tasky skôr mojou, kedze som ten suchy zips slabo "upevnila". je tam koooopec priehradok a nesklamala. urcite je lepsia ako BGB taska.

ivka22) lubi sa Bee 🙂 je super vsak

ivka22
23. aug 2008

Kalista....ale ano, lubi lubi 🙂)) hlavne, ze sa malemu v nom paci 🙂

cicushka
autor
24. aug 2008

ahojte bugamaniacky 😀 😀

tak uz sme spat z dovolenky. Kocik sa osvedcil, ale neviem, ci ho ochvilu nepredam. Mala zacala chodit a to ju do kocika asi uz vobec nedostanem.

Kalista) ta taska na kocik je super...kocik ostal nedotknuty, ale robila problemy vzdy pri prestupe. Proste, ludia, ktory to maju vybrat s ostanymi kocikmi a dat ku vychodu lietadla nikdy nechapali, ze je v tom kocik. Aj ked tam boli letisove vysacky, ze to je kocik, rozne ich nalepky a pod. Tak sme vzdy museli na neho cakat a teraz cestou spat nam ho v istanbule sam pilot bol hladat. 🙂

Ivka) tasku som si nakoniec nekupila. Mala som taku jednu Valentino vybratu...celkom peknu, jednoduchu,nenapdko, ale nedohodli sme sa na cene, tak som sa na to vykaslala. :(

ivka22
24. aug 2008

Vitaj doma...oddychnuta, opalena...super... 🙂)) a teraz spat do reality !!! ☹

Vsak to je na tom to najhorsie, ze uz je velmi tazko sa tam dohodnut na cene...ale vsak nieco snad zozienies aj tu...my sme nakoniec kupili taku mensiu a obycko v samsonite v Auparku...ale posluzi...

zuzi26
24. aug 2008

baby nebudete niektora predavat Chameleona? 🙂