Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kristiesk
14. apr 2009

ahojte... musim vam napisat, bo som nadsena z babytrader-u, prave dnes mi prisiel kocik cameleon denim, je super, platili sme paypalom, a kocik prisiel vlastne za 4 prac. dni..dovoz komplet kocika len za 40 eur...no super...ODPORÚČAM

kalista
14. apr 2009

😎

lul
14. apr 2009

kristiesk - a kolko vas vysiel kocik? co vsetko ste objednavali? mozes poslat link na ten denim kocik? dakujem 🙂

peppapig
15. apr 2009

😲 teda nikdo neslavil 😀 , vy jste ale Bugaboorky 😝

kristiesk
15. apr 2009

ajoj,
vyšiel nás na 889,- eur, a to sme v tom mali komplet kočík, teda aj so šporťákom, sieťku proti hmyzu, pláštenku, košík pod kočík, adaptéry na autosedačku maxi cosi a poštovné..
Môžeš si to tam nakombinovať ako chceš..ešte nám k tomu pribalili ako darček aj hračku 🙂
Ja som vždy keď som mala nejaké otázky napísala mojou skomolenou angličtinou, a vždy veľmi rýchlo odpísali 🙂
http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Cameleon-...

lul
15. apr 2009

kristiesk dakujem za ochotu 😵

chcem sa este spytat, ci ked polozite vanicku na zem, je pevna alebo nie, lebo viem, ze okolo je len latka. drzala som ju v ruke, ale nepolozila na zem, to mi napadlo az neskor, tak ci sa ta latka nepolozi spolu s obrucou okolo dietata. dakujem 🙂

jeana
15. apr 2009

Lul 😀
Nemusis sa bat 😉 vanicka ma konstrukciu, cize hocikde by vyberies a mozes polozit aj na zem, ma dokonca aj kovove nozicky, cize ju nepolozis priamo na zem 😉

jeana
16. apr 2009

az teraz som si to spatne precitala a napisala som to ako .... dufam ze sme sa pochopili 😀 😀

lul
16. apr 2009

jeana, jasne, pochopila som, dakujem 🙂

kristiesk
17. apr 2009

ahojte baby...tak ako sa tak vytešujeme z kočíka, zistili sme, že sme kúpili autosedačku maxi cosi aj spolu s adaptérmi, tak tie čo sme kúpili máme navyše, úplne nové, ak by ste niekto mali záujem...sme takí polepetkovia 🙂

citinka
18. apr 2009

kristiesk, ja budem potrebovat take adaptery (len si pre istotu ujasnim, ze sa jedna o tie na maxi cosi+BGB). daj vediet za aku cenu a ci si z BA (ak by si to mala posielat postou, nie je to asi rentabilne). vdaka.

lul
19. apr 2009

kocky co vam na tomto kociku nevyhovuje? tie, co ho mate aj tie, ktore ho prave kvoli niektorym veciam nemate.

v sportaku je napr. mozne, aby dieta lezalo s vystretými nožkami?

kristiesk
20. apr 2009

CITINKA - ajoj, som z Malaciek, ale chodime casto do Ba, tak by som ich priniesla...kupili sme ich z babytraderu za 40 eur, tak by som ti ich dala za 30 eur...máme ich naozaj úplne nové, pretože babätko ešte len očakávame a adaptéry prišli minulý týždeň 🙂... sú to adaptéry na maxi cosi autosedačku, ktoré sedia len na kočík bugaboo..

puba
20. apr 2009

ahojte dievcence, ja sa rozhodujem tiez pre kupu bugaboo pre 13 mes syna.
Asi kupit bee-cko.,ale paci sa mi velmi aj cameleon.Da sa kupit cameleon,len ta sportova cast?
ma niekto na predaj?
diky moc za rady
Livia

maximilian
20. apr 2009

Ahoj kristiesk, ja tiež uvažujem nad kúpou BGB a som z MA, sa nám to tu rozrastie, už tu jazdia dva či tri. 🙂

kristiesk
20. apr 2009

tak tak...ja sa z neho veľmi teším a odporúčam 🙂))

ivet69
20. apr 2009

Děvčata prodám tuto limitovanou kolekci za 4990,- BUGABOO LUXUSNÍ METALLIC SILVER POTAH. Máte někdo zájem. Součástí je stříbrný potah, fleecová deka a držák na hrnek. Měl-li by někdo zájem jen o stříbrnou verzi bez držáku a deky, mohly bychom se domluvit.
http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod....

elfa
20. apr 2009

Caute. My zvazujeme kupu bugaboo frog (zo zahranicia). Len mam otazku: je mozne sportovu cast vystriet tak, ze dieta v nej lezi v rovine? alebo sa da sportova cast iba naklanat a uhol medzi chrbatikom a nohami dietata je nemenný?

elfa
20. apr 2009

a este otazka: predne kolieska su male - ako to s nimi ide v zime? vraj sa daju dokupit Zimne kolieska - zanmena to, ze su vacsie ako tieto?

lul
20. apr 2009

elfa, sklon zaujima aj mna, zatial mi nik neodpisal ☹ zimne kolieska su super, videla som ich nazivo, nase mimi sa narodi v novembri a tak som si vybrala BGB prave pre tie zimne kolieska.

Ten link mi nejde otvorit ☹ a preco ho predavas tak lacno?

elfa
20. apr 2009

nase sa narodi v septembri. a zda sa mi, ze hlboka vanicka je jedna z tych vacsich a babo sa do nej vlezie aj s fusakom. takze sa nebojis, ze by si sa v zime s kocikom nedostala po snehu?
ten sklon mam pocit, ze sa neda menit, len si to chcem overit. a to vidim ako velke minus - polrocne dieta sa predsa potrebuje este v kociku natiahnut.....
ja som mala druhy variant Teutoniu - nadherny kocik, ale hlaboka vanicka resp. vlozna taske je hrozne malicka ☹

lul
20. apr 2009

tie snehove kolesa sa mi naozaj pacili, my tu mame kopcovity teren a dost snehu, ale myslim (aj vzhladom na vahu kocika), ze to bude oproti podobnym kocikom malina 😉

Ano, ten sklon trapi aj mna, mam rovnaky nazor, ze si potrebuje vystriet nozky. Ked si to predstavim, neznie to moc pohodlne😖

elfa
20. apr 2009

no vobec sa neviem rozhodnut..... potrebujem nejake rady od pouzivateliek

lul
20. apr 2009

vsetky asi kocikuju 😀 skus precitat par stran dozadu, mozno sa daco dozvies, potom daj vediet.

A ja mam este take podozrenie, ci ta latka na vanicke v zime neprefuci a krpcovi nebude zima 😕

ivet69
20. apr 2009

Prodávám jen potah na kočárek, držák na flašku a deku.
http://www.annaviktorie.cz/11-bugaboo-metallic-...
Záda se ve sportovní verzi nepolohují, ale jsou tvarovaná do oblouku. Takže to vyhovuje maximálně zádíčkům miminka. Nožičky vůbec nevadí, že jsou zohlé. Vám by to taky nevadilo, tak ležet.
Hodně informací mi poradili přímo v obchodě anna viktorie. Prodavač se nebál upozornit i na nedostatky.

elfa
20. apr 2009

no mne vadi, ked si nemozem vystriet chrbat a nohy - take pohodlicko. a to si babo nemoze lahnut ani na bok ani nic, len v tej jednej polohe stale byt...... neviem, to sa mi nepozdava

a s tou latkou na hlbokej vanicke: vidis, to ma nenapadlo. takze k tomu extra hruby fusak

maximilian
20. apr 2009

ivet a prečo predávaš ten poťah? Sa ti nepáči? mna na obrázku celkom zaujal. 🙂

ivet69
20. apr 2009

Mě taky 🙂 Je to nejhezčí potah. Ale bohužel jsem si koupila kočárek v modé barvě, pak v pískové a nakonec ještě letní stříšku. Miminko se nám ještě nenarodilo a mám pocit, že jsem to přepískla a tolik toho nevyužiji.
Takže jestli se někomu líbí, prodám jej. Nebo jen potah za 3700,- levněji než riflová verze a to jich byla jen limitovaná kolekce 50 ks a už nejsou. Je opravdu úžasný, s dvouletou zárukou. Potvrdí mi ji až v červenci, kdy se miminko narodí. Ještě jsem jej neviděla nikde jezdit.

maximilian
20. apr 2009

ivet a možem sa spýtať na tie nedostatky, na ktoré ťa upozornili? Dakujem 🙂