Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

anka.
13. júl 2013

@smale
@catherine214 holky děkuju za názor, jináč i tato nová stříška je potažena teflonem, ne? Já prostě jen čekala něco celkově lehčího, jinak ten nápad, že je to přes celý kočárek atd mi přijde super!

mecavi
14. júl 2013

@anka. Ahoj predala by si aj len striesku?

hanney
14. júl 2013

Ahojte, potrebovala by som farebnú podložku do kočíka BABYSTYLE OYSTER, neviete mi poradiť kde by som ju zohnala??

silva317
15. júl 2013

Ahojte, na madle od cameleona sa mi zlomilo to biele tlacitko. Neviete prosim, ci sa to da kupit zvlast? Alebo neviete kto by predal madlo? Aj poskodene... Dakujem.

sasenkah
15. júl 2013

Budu nove A.Warhol striesky na Bee + 🙂

vierka987
15. júl 2013
kajuska01
15. júl 2013

Kočky ako ste spokojne s Buffalom?? 🙂

kajuska01
15. júl 2013

@smale ahoj ako si s nim spokojna?

anka.
15. júl 2013

Tak ohledně té letní stříšky jsem se nějak unáhlila. Asi jsem čekala něco trochu jiného, takže první dojem nic moc, ALE... včera jsme ji vzali ven a jak svítí sluníčko je vážně skvělá! 🙂 A na spaní taky 😉 normálně hned co dorazíme domů už se syn probouzí, ale včera by spal snad do rána kdybychom ho nevzbudili...takže ve výsledku veliká spokojenost 😀

anka.
15. júl 2013

@mecavi asi ano, zkusím zadat inzerát na komplet a když se do pár dnů nikdo neozve mám s Vámi počítat?

anka.
15. júl 2013

@silva317 Určitě se dá koupit zvlášť, nám ji např. měnili, protože jsme tam měli nějaký špatný tip či co (a madlo nešlo odendat)...akorát si možná počkáte...budou ji mít u všech prodejců bugaboo (chytryhracky, babypark, annaaviktorie atd)

anka.
15. júl 2013

pardon: typ

smale
15. júl 2013

@kajuska01 Já jsem spokojená maximálně. Dobře zvládá jakýkoliv terén, snadno se skládá, pro syna je prostorný a pohodlný, pro psa je super ten velký úložný koš pod kočárem a pro mě je to nejkrásnější kočár na trhu. 😀

swarovski
15. júl 2013

baby, cakam na hankine bee+ a riesim teda to madlo. uz sa tu toho popisalo, ze nan pasuje gesslein swift, ale nasla som, ze nan pasuje aj z britax B mobile... viete niektora nieco o tom?

h0sher
15. júl 2013

otazka: da sa rucka nastavit pod vacsim uhlom? resp. mozno sa mi to zda,ze je to opticky klam,ale nie je rukovat pod dost ostrym uhlom a tym padom netreba vynalozit vacsiu silu na tlacenie kocika?.....otazka:
aky je rozdiel medzi BUFFALO a CAM 3 .... okrem hmotnosti cca 1,8kg 😉 vanicka je taka ista pri oboch?

dakujem

catherine214
16. júl 2013

@h0sher na nete mas tabulku kde su presne porovnane, tusim na bugaboo.com, buffalo je vacsi aj vana je vacsia....

catherine214
16. júl 2013

@swarovski ked ti pride domov, tak skoc do predajne for baby na rajskej a tam si to vyskusaj, ze ktore sa ti zda lepsie, ja som nepocula, ze tam pasuje, ale vsetko je mozne....

swarovski
16. júl 2013

@catherine214 dnes pride, objednala som uz ten britax, nasla som to na zahranicnych blogoch, ze to pasuje. stoji len 13 eciek, takze aj ked nebude dobry, kaslem na to 🙂 ale inak sa tam skocim kuk, dakujem 🙂

silva317
16. júl 2013

@vierka987
@anka. dakujem za tipy, ale nikde sa to neda zohnat ☹ a na nove sa dlho caka... ani nikde na bazare neviem najst ... 😝

swarovski
16. júl 2013

baby, prosim vas... poskladala som bee... kupila som don aj tu vlozku... no nejako mi to nesedi... co s tym spodkom? to ma tak vysiet?

ivett
16. júl 2013

@swarovski nemá, trochu ji zasuň dovnitř, jakoby do hrany sedáku a zádové opěrky, tohle je ten novší typ a ten není dole střižený tak dobře jak ty předchozí, nekopíruje to ten sedák...

swarovski
16. júl 2013

@ivett no to si ma nepotesila.... vysunula som trochu ten spodok... ale cele je to take divne 😀

jessey
16. júl 2013

Baby pomoc. ja neviem nainstalovat slnecnik. Ako to tam mam nasadit? a dalsia vec zaruku kde si zaregistrujem alebo co. Dakujem

jessey
16. júl 2013

@sasenkah ake?

ivett
16. júl 2013

@swarovski já mám ten starší model a ten sedí tvarově fakt líp no, nevím proč ho přestali dělat a dělají ten nový, resp. on pasuje do Cam a Donkey super, jen na Bee ten spodek je prostě divný...zas až ti na tom bude dítě sedět a vrtět se a tak, tak s tím stejně bude trochu hýbat a posouvat, tak ti to tak nepřijde...

catherine214
16. júl 2013

@swarovski daj potom foto, ked budes mat to madlo, ja som este nekupila ziadne 😀 no vyzera to divne s tou podlozkou a ked vysunies na max chrbtovu opierku aj zadkovu tak to nie je lepsie?

catherine214
16. júl 2013

@jessey zaruku na co?na kocik?na bugaboo.com, register your product, len si treba vytvorit account ak uz nemas 😉

ustrachana
16. júl 2013

@swarovski krasna farba, super 🙂

swarovski
16. júl 2013

@ivett asi to budem musiet nejako vylepsit 🙂
@catherine214 skusala som, je to divne aj tak 😀

canama
16. júl 2013

@catherine214 ja som si tiez chcela registrovat ale neslo mi to. pri vybere statu ponukalo len staty USA. aj som im pisala mail, ale odpoved ziadna. 😒