Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chichinka
20. apr 2014

@patka1987 jasne, tak to je o inom Pati...mrzi ma, ze mas aj teraz trable... verim, ze to rychlo zbehne a vsetko bude v poriadku 🙂 no ano, aj mne buffalo pride ako taky kvalitny tank 😀 ale tym, ze mas elegantny a ladny stokke, tak Buff Ti vykryje zase ine, napr. vylety do lesa a podobne. Alebo keby si sa sla k nam do Petrzalky niekedy poprechadzat, tu su take diery v chodnikoch, ze by si si buff pochvalovala a citila, ze ho vyuzivas na 1000% 😀

andiga
22. apr 2014

Mamicky viete mi poradit ake madlo je najlepsie na bugaboo klasik? Lebo mala sa rada drzi a tu mi to jednoducho chyba. Dajkujem

andiga
22. apr 2014

Pripadne nemate niektora peknu striesku na bee klasik? Nieco pre dievcatko 🙂

saska02
22. apr 2014

Pekny den,nemate niektora na predaj Bee+, so strieskou pre chlapceka v rozumnej cene?

valik
22. apr 2014

Prosím neprodáváte některá síťku proti hmyzu na Buffalo nebo nevíte, která jiná pasuje?? Originálka není nikde dostupná a my urgentně potřebujeme...

nuk
23. apr 2014

Ahojte kocky...len som sa chcela opytat kde ste kupovali kocik bugaboo? My sme sa rozhodli pre buffalo a zatial pre obchod Pre deti v BA...mate skusenost? Resp. rada si necham poradit odkial ho kupit..dakujem🙂

vorllinka
23. apr 2014

@valik já mám tuhle od Emitexu. Sedí dobře 😉

http://www.detskydum.cz/detail/ska-proti-hmyzu-...

bambulka0406
24. apr 2014

kocky, teraz maju od piatku do nedele v predeti akciu na vsetko 15%, na niektore veci aj viac ale neviem na ake. rozmyslam nad kupou buffa, mam pockat alebo kupit? rodim v prvej polovici augusta, ake mate skusenosti, mavaju aj vacsie zlavy?

valik
24. apr 2014

@vorllinka Díky moc za radu! 🙂

tertery
26. apr 2014

Holky, pasuje univerzální podložka bugaboo do BEE PLUS? Máte ji některá? Je to praktičtější, ne?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andiga
29. apr 2014

Poradte ake madlo sedi na bugaboo bee (nie klasik) a kde ho zozeniem. dakujeeem

jsva
1. máj 2014

@andiga ak by si mala zaujem mam zltu je v super stave

katuskasla
3. máj 2014

Ahojte, mám Bugaboo Frog a rozbil se mi podvozek, ktery uz nejde opravit. Nevite, zda se sedačka z Froga dá nasadit na podvozek z Cameleona? Díky moc.

kristynakubecova
5. máj 2014

@katuskasla Rekla bych ze nao, protoze se hodne prodavaj namixovany frogove, to jest podvozek frog ale vrsekuz cam i potahy atd. Jedine co bylo uplne jine je gecco.

katuskasla
5. máj 2014

Moc děkuji za odpověď.

lelek1
6. máj 2014

maminky, poradite mi prosim, ci mozem zobrat bugaboo bee do lietadla ako prirucnu batozinu ked cestujem s infantom?, zmesti sa do odkladacieho priestoru? neviete mi niekto poradit? diky

silviatt
6. máj 2014

@lelek1 kocik si mozes zobrat az k lietadlu a nechavas kocik pred nastupom do lietadla. Ako prirucnu ti ho urcite nezoberu. Daju ho do batozinoveho priestoru.

lelek1
6. máj 2014

@silviatt ahoj, diky za info ale nerata sa mi do batoziny?

silviatt
6. máj 2014

@lelek1 kocik je zvlast. To nerataju kg. Len sa priprav, ze ho budes na kazdej kontrole skladat a vykladat na pas.

lelek1
7. máj 2014

ok, dakujem za radu

vl500
7. máj 2014

Baby,mam na predaj madlo chicco na bee+ uplne nove.viac info v mojom bazare

kristynakubecova
9. máj 2014

Tak uz mam zase bee🙂), podarilo se mi sehnat limitku sand. Vypada nadherne. Uz se tesim az bude mit kozene navleky na rukojeti, makam na Sahara looku 🙂

kristynakubecova
9. máj 2014

Tak uz mame i pultik🙂

klarawerder
10. máj 2014

@kristynakubecova Odkud? A jaký je? Taky vymýšlím, že oddělám madlo a dám tam ten pultík... Prodává se zrovna s tím adaptérem na Beečko? Vím, že se zezačátku prodával bez, tak pasoval jen na Cama nebo co...

kristynakubecova
10. máj 2014

@klarawerder Koupila jsem ho v chytrych hrackach. Je to universal s adapterem na bee plus.je super, Anuska ho zboznuje. Ale uz ho mame podruhe. Poprve jsem ho mela na all blacka bee kdyz byl Ane rok a byl na nic. Jak byla , malinka, neumela ho obsluhpvat a tak do nej akorat kopala, skoro jsem ho nevyuzivala a rychle prodala. Ale ted jak je anna o rok starsi,zboznuje ho. Je jako pani radova, ma tam piticko, svacu a uraduje🙂), velllmiiiii duuuulezitaaa.🙂)). Takze pro starsi rozhodne doporucuji🙂.

klarawerder
10. máj 2014

@kristynakubecova Bezva 🙂 Idu do něj 😎

kristynakubecova
10. máj 2014

@klarawerder Rozhodne, lepsi nez madlo, vetsi deti podle me uz madlo nepotrebuji. Ale tohle vyuzijou urcite. Je to super vychytavka, ale jak rikam, u nas se osvedcil az ted, kdyz je Anus 2 a ctvrt.

klarawerder
10. máj 2014

@kristynakubecova No, jakože já to úplně bez madla nechtěla - malá je na něj zvyklá a při jízdě se ho často drží - "řídí" 😀 Takže jsem tam něco chtěla, jenže s madlem je to zas na pytel, že si do kočáru sama nevyleze a když ji tam zeshora dávám já, tak mi zas botama štrejchne - ačkoliv se snaží opatrně - o sedačku a špiní se tím potah...Takže ani madlo není to, co bych si představovala 😀 A ten pultík se mi právě líbí, samozřejmě, že si tam dá sváču, ale zároveň má před sebou něco na přidržení/odložení rukou při jízdě...a ještě je to vychytaný, že se okolo toho protáhne a sama si nastoupí...takže jdu sondovat, kde to ve Swiss mají (chci to HNED 😀 ), anebo objednám z CZ shopu a budou mě svrbět ruce ještě 2 týdny než dojedem do Brna 😀

julca80
10. máj 2014

@nuk ahoj, my sme tiež kúpili buffalo z predajne Pre deti, ale v TN. Sme s ním max. spokojní. Používame ho cca. 2 mesiace a zatial mu nemám čo vytknúť. 😉