Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

silviatt
8. apr 2013

@kkristin
@kilian baby dik. Teraz si uz vobec neviem tu strechu predstavit 🙂 Objednat, ci nie??? V predeti ju asi nemaju k videniu, ze?

kkristin
8. apr 2013

@silviatt popravde pekna nieje ale kedže u nás v lete už sú vysoké teploty a aj kvôli dovolenke som ju si ju nechala ale oveľa viac sa mi páči moja denim verzia ;)

kkristin
8. apr 2013

;)

silviatt
8. apr 2013

@kkristin kraaasne. K denimu vyzera ta deka super. Ked mas ten drziak na napoj, tak tusim ani madlo nepotrebujes. To je k bee drziak alebo univerzalny na vsetky bgb prosim ta?

akira13
8. apr 2013

Ahojte kočky🙂 Aj k nám práve letí včielka, trošku som sa vám tu medzitým teda hrabala😀 Ale aj tak potrebujem radu--- máte na nich aj nejaké madlá?
@kkristin alebo tento pultík (madlo, prípadne aj taký na nápoj ako máš hore😀) , kde ho zohnať? (už som to tu videla, ale 451 strán je 451 strán 😀
A ešte- keď si dávate šiť striešky- prídu vám komplet? Teda aj s tými drôtmi a s tým, s čím sa pripínajú ku kočíku? Lebo čo som tu videla link, tak to bolo tuším 13€ drôty a 13€ (asi každý) ten koniec, čiže fúúúúra peňazí len za konštrukciu strechy 😀 Alebo dá sa proste iba prezliekať? 😀 Ja som sa tešila, že urobím bum bum a mám aj dvakrát denne inú káru 😀
Akékoľvek rady, linky a podobne oceníííím, nech netápam v tme, ako nová chovateľka 😀

julialara
8. apr 2013

Ahojte, ja som sa chcela spýtať, čo to znamená bugaboo s kratšou šnúrkou??? Prosím o vysvetlenie..

kilian
8. apr 2013

@julialara novsie pluska maju kratsiu snuru a tie starsie dlhu.ta snura je myslena,ktora sa nachadza na rucke kocika.

kilian
8. apr 2013

@akira13 ale ano,tie tyce ostavaju tie iste.takze mozes bum bum prezliekat aj 5 krat denne 😉

julialara
8. apr 2013

@kilian Ďakujem

kajuska01
8. apr 2013

@kilian a je aj iny rozdiel alebo len šnurka??

kilian
8. apr 2013

@kajuska01 vylepsene malickosti.

tomino6
8. apr 2013

@kilian ake?

kkristin
8. apr 2013

@silviatt na bee je k tomu ešte taky extra nadstavec kúpila som to na chytrehracky.cz

kkristin
8. apr 2013

@akira13 chytrehracky.cz

kkristin
8. apr 2013

Oprava chytryhracky.cz

evi1829
8. apr 2013

@ustrachana Ahoj, ty mas neonika?? Mohla by si prihodit nejake foto?? Ja som ho objednala, ale este somho nevidela na zivo, teraz mam all black beecko, a neviem ci neolutujem zmenu..

eebee
8. apr 2013

baby, chcem kupit bugaboo pouzivany. na co si mam davat pozor? co su take veci, ktore sa zvyknu kazit? bude to vobec moj prvy kocik a ani na zivo ho nemam moc ochytany.. dakujem za rady.

leishmania
8. apr 2013

@eebee ktory bugabac?

kkristin
8. apr 2013

@eebee ja predávam cameleon minimálne jazdenie kedže mam ešte dva ine kociky

ivett
8. apr 2013

@kkristin ten pultík na Bee se dá sehnat i u nás?

kkristin
8. apr 2013

@ivett urcite áno v predeti.sk to myslím objednavaju nieco mi ťa pani spominala ale z tej českej stránky to máš za dva dni...

ustrachana
8. apr 2013

@evi1829 ahoj, nemam, mala som ho objednany v BP, ale bol cely poskriabany a poskodeny, mam all black a nelutujem lebo neon by ma omrzel kedze nie je tam taka moznost kombinovania farieb.a z BP sa vyjadrili, ze konstrukcia neona je ovela haklivejsia nez na blacku

evi1829
8. apr 2013

@ustrachana no moj krpec má 23 mesiacov, a chcem trocha zmenu, neonika som obzerala od kedy vysiel.. Budeme sa kocikovat este maximalne rok, tak hadam ma neomrzí ;)

veronique.ba
8. apr 2013

@silviatt V Predeti novú letnú striešku nemajú. Včera som sa tam bola pozrieť, či náhodou nemajú, ale nič 😒

jakubko2012
8. apr 2013

ahojte baby mate niekto na predaj zadne penove alebo nafukovacie koleso na bugaboo cameleon. dakujem

bebel
8. apr 2013

@veronique.ba príde na predajňu o 9 tt- mám ju objednanú 😎

mahulenka87
8. apr 2013

Maminy, viete o koľko je vyššie vanička u nového BGB Buffalo oproti Cam???????? 😕
🙂

silviatt
8. apr 2013

@veronique.ba dakujem 🙂

ifkael
9. apr 2013

@kilian Ty si zbehla...naaahodou prosim nevies, kedy bude v predaji buffalo a ci bude len na striebornej konstrukcii?

kilian
9. apr 2013

@ifkael uz je mesiac v obehu.len na striebornej.all Black urcite az o rok