Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

citinka
27. apr 2009

s predavacom/mi v babymarkete mam vlastnu skusenost....maju svoj nazor aj na BGB. auto sedacka pre nich dobra je len romer a kocik neviem (mozno teutonia), ale bgb to urcite nie je. musela som im "taktne" vysvetlit, ze nechcem inu sedacku ako MC a kocik bgb uz mam aj doma tak sa ani nemusi snazit ma odhovarat (aj napriek tomu zacal na mna s negativami - napr poloha dietata v sportaku, povedal mi, ze za pol roka si budem u nich vyberat iny kocik, lebo s "tym mojim" nebudem spokojna 😀 ). inak bola som tam dva krat a dva krat to na mna skusali. boli dost zabavni. mam rada obchodnikov, ktori sa do veci vyznaju, vedia tovar ponuknut/predat, ale nie vtieravo a nie sposobom kritizovania niekoho vyberu. takze uz tam pojdem iba raz, vyzdvihnut si objednanu sedacku MC 😎.

bocmanka
27. apr 2009

😝 ja mám casualplay S6 a je úplne úžasný, a používam ho už 16 mesiacov, od polohovacieho vajíčka a vaničky máme teraz športový a nemdám naň dopustiť..
ale asi ako kočík to názor...
hlavne mi pri troch deťoch super vyhovuje a tiež na korčule...úplne supiš

lul
27. apr 2009

bocmanka - hmm.. a tazky jak svina 😉

bocmanka
27. apr 2009

🙂 tak to áno...aby mal stabilitu..
som si nostalgicky zaspomínala...keď som svoju dcéru posadila v sobotu do dvojičkovského kočíka...
xixixi
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

pavlinecka
27. apr 2009

kalista: a kolik bylo poštovné Eur?

kalista
27. apr 2009

pavlinecka/ to bola cena komplet aj s postovnym. len ja som tam mala este kupon na zlavu a tie vraj uz nie su, to neviem isto.
co sa tyka casualplay ja proti nemu nic nemam 😎
mna to tiez docela bavilo ta debatka len to nie len tam mi povedali. tiez mi vravel aka blbost je BGB, ze najlepsi je PP 😀 .....who cares? 😀

garfie
28. apr 2009

Holky poraďte mi, kde v Bratislavě prodávají našeho favorita BGB-jedeme na víkend ke tchýní do Bra, tak ať ho konečně můžu předvést manželovi naživo. A vůbec, kde je tam nějaká dobrá prodejna kočárků s velkým výběrem...?

citinka
28. apr 2009

garfie, s najvacsim vyberom je obchod Pre deti, maju otvorene aj cez vikend a maju aj BGB (ako jedini), kuk sem predeti.

garfie
29. apr 2009

díky moc-a je to někde v centru, nebo v nějakém nákupním centru?

citinka
29. apr 2009

nieje to v nakupnom centre, je to samostatny obchod, blizko centra (pri moste Apollo).

miah
29. apr 2009

ahojte, necitala som celu temu, ale chcela by som sa spytat ci niekto vlastni bugaboo bee? 🙂
ake su pozitiva a ake negativa 🙂 dakujeeem

garfie
29. apr 2009

citinka: díky moc, zajedeme tam 🙂

peppapig
29. apr 2009

miah...nepsala jsem ti nahodou do IP, nepamatuju se. Mame Bee od cca 7mesicu, mala byla vzdy spokojena, kocar je lehoucky (sama si ho vynesu i snesu kdekoliv do schodu, Mia vazi 13kg), snadno se slozi a v byte, aute kamkoliv uskladni, bouda, vak na nohy se jednoduse hodi do pracky, a nejdulezitejsi je, ze jede jak po masle, nastavitelna rukojet je dalsi plus, fakt jak v reklame 🙂

trosku me zklamala kvalita canvasu, jelikoz bouda se pridelava dirka/knoflik a okolo direk se me to zacalo trhat, ale pri reklamaci nam to vymenili. Plus je skoda, ze na Bee se nevyrabi ploska pro stojici starsi dite, predpokldam ze je kvuli tehkosti kocaru a tedy stabilite.

samozrejme s kocarem se nedostanes do lesa na plaz atd neb kolecka jsou vyvinuta pro rovny teren zejmena tedy mesta. Na snehu nic moc, ale to je jasne, pak to chce chameleona 🙂

sue250
29. apr 2009

caute baby poculi ste o kociku stokke vraj bol vo filme sex v meste. na nete je super paci sa mi viac ako bugaboo len by som rada vedela recenzie. dik

peppapig
29. apr 2009

sue250, nazev jsem nikdy neslysela,a le ted jsem kukla google...neeeeeeeee tohle je prave ten kocar, co se me tak hrozne nelibi, je to jak nakupni vozik, me to desi jak je vidim obcas prijet!! Ale kdyz se tobe libi, fajn 😉
Btw i bugaboo byl v Sex and the city serialu hroooozne davno 😀

sue250
29. apr 2009

aha ja len som nahodou objavila a mne sa praveze paci lebo v okoli kde byvam nie je ale ani bgb nie je chcem taky iny kocik. pozerala som video na yotube a celko jednoduchy je ale na druhej strane cena je rovnaka ako bgb.

hanka23
29. apr 2009

Sue250, já mám BGB Cameleon a kamarádka právě Stokke, tak ti mohu trochu napsat srovnání. Ze začátku mi ten její kočárek přišel strašně nepraktický, ale pak jsem změnila názor, když jsem viděla, jak např. sklopí kolečka a sama ho vytáhne do schodů. Taky ten košík nebo vak pod kočárkem je prý hodně prostorný, když mi říkala, co všechno tam nacpe, tak mi to přišlo neuvěřitelné. Korbička je dost vysoko, to snad taky někomu připadá důležité (mně ne 🙂 ) Ona má zatím hlubokou korbičku, tak sporťák nevím, jaký bude.
Oproti BGB má myslím zásadní mínus, že korbička je dost malinká, oproti tomu u Cameleona snad největší, co se dá pořídit. Taky BGB má lepší odpružení pro malé mimi, takže tolik nedrncá na nerovnostech, můžeš jet těmi velkými koly dopředu, projede i terén.
Stokke je hodně extravagantní a skoro každý ti ho na diskusích odsoudí, aniž by ho znal... Ale myslím, že pokud nepotřebuješ jezdit po lese, a nebudeš mít malého obra, tak bude fajn.

miah
29. apr 2009

peppapig - nie tusim si mi nepisala IP, ale neviem to na 100% 🙂
uz v minulosti som sem pisala, lebo som zhanala bugaboo slnecnik 🙂 pretoze mi pasuje na kocik, mam quinny buzz
pozerala som teraz na nete a dost ma zaujal bugaboo bee, tak som hned patrala na konikovi ci sa tu o nom niekde pise 🙂 vyzera super 😵 mozno ho neskor vymenime za quinny 😉

albireo
29. apr 2009

ahoj miah:bugaboo bee mame, pouzivame ho zatial ako cestovny kocik. Ono,letecke spolocnosti su pekne mrchy ohladne povolenej hmotnosti kocikov. kedze Bee bol jediny z lahkych a skladnych kocikov, kde sa da operadlo sklopit skoro do uplnej roviny, bol jasna volba.
vyhody:
lahky a skladny
vyborny kryt proti dazdu
lahka manipulacia, moznost aretacie prednych koliesok
velky a dobre dostupny odkladaci kosik
odpruzene vsetky 4 kolieska, takze pri jazde na macacich hlavach nevytrasies z decka dusu( odskusane v Rime)
teleskopicka rucka/ hodi sa pri rozdielnej vyske rodicov
vlezie tam aj 3 rocne dieta/ odskusane na synovcovi
nevyhody:
je uzky, ked bola mala v babycocone, nemohla sa tam rozvalit
nema vanicku, tzn, musis davat pozor,aby si leziace babatko nahodou nevytriasla, ak kocik prudko naklonis

este maly postreh: ked sme boli na Slovensku, chcela som kupit nejaku sietku proti hmyzu, aby pri spani na balkone malu nahodou nieco neustiplo: a voila, moja mama priniesla obyc.sietku od DEMY, pasuje na BEE ako keby bola robena nanho🙂

jaja5
29. apr 2009

ak by ste mali niekto zaujem kupovat beecko tak tu maju dobru cenu, aj postovne je v poho do 25 eur http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-blauw-p-1441... Uz som z tade objednavala a uplna spokojnost, za par dni bol kocik doma.

lul
29. apr 2009

napiste mi prosim, ake minusy ma bgb cameleon. lebo stale vidim len tie plusy, ale chcem ho vidiet objektivne 🙂

lul
29. apr 2009

teda ak nejake negativa existuju 😉

sue13
30. apr 2009

Ja som prisla na jeden minus zrovna vcera. Cameleon je taky lahucky ze ked som vcera sla von a zacalo riadne fukat mala som problem ho udrzat 😀 Ale zvladla som to 😀
Teraz vsak vazne. Ja som este nenasla nevyhodu.
Jednu malickost, ze sa tazko dava nakup do kosa lebo je hned nad nim vanicka a je tam maly priestor medzi tym. Ale hned ako nahodim sportovu verziu bude po probleme 😉

lia
1. máj 2009

ahojte,kde sa najlepsie oplati bugaboo cameleon??
mne sa strasne paci aj stokke,ale je majinky ☹

lul
3. máj 2009

lia - vid vyssie, uz sme to spominali

to je tak malo nevyhod? hmm... skuste este nieco 😀

chcem sa spytat, ci existuje do cameleonu sportaku aj nanoznik. nemusi byt origos, len aby pasoval. dik

hanka23
4. máj 2009

Jojo, s tím větrem to je pravda 🙂 Já jsem zase jednou zapomněla zabrzdit a kočár mi větrem odjel 😝
Jinak další nevýhoda je ta, že se ve sportovní části nedá dítě přebalit.
Nánožníky jsem viděla na mimibazaru, šité přímo na míru na sporťák Cameleona.

kristiesk
4. máj 2009

lia - ja som si objednala z babytraderu, je to rýchle, prišiel mi asi za 4 dni, a poštovné ma vyšlo asi na 40 eur 🙂
www.babytrader.eu

kk13
4. máj 2009

Ahojky!
také se mi hrozně líbí cameleon.....už jsem se pro něj rozhodla...akorát velkým mínusem vidím pouze tu cenu....ale ať vybírám jak vybírám, tak se mi jiný kočárek nezdá tak dobrý.....
Tak teď hledám na internetu nejlepší cenu!
nemáte někdo zkušenosti s objednáním z USA ????
Kočárky jsou tam jednoznačně nejlevnější....
Díky.

kristiesk
5. máj 2009

pokiaľ ja viem , najlacnejšie sú v Holandsku, pretože tam ich vyrábajú, a stránka www.babytrader.eu sú holanďania 😉

vera21
5. máj 2009

KK, skus cez www.nakupyvusa.sk je to super stranka, overena, donesu ti hocico 😎