Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
11. nov 2012

@ifkael
@lentila.g
@andrea999 predne kolesa robia problemy,niektore maju osmicky Po tyzdni pouzivania a pri niektorych nevibruju,ale hmmm ako by som povedala Po slovensky ....hmm....klappern...

lentila.g
11. nov 2012

@kilian no jo,dnes ho budem pozorovať a nech ho ani nenapadne správať sa inak ako si ja predstavujem...

klarawerder
11. nov 2012

@ifkael Tak si na tom obědě dej obzvlášť záležet 😀 😀

ifkael
11. nov 2012

@klarawerder ani nehovor... Sa pytal, co sa deje, ked ma sacherovu tortu konecne upecenu - jeho oblubenu. :D

kilian
11. nov 2012

@lentila.g mozno vystihli chybne ..😉

lentila.g
11. nov 2012

@kilian no ak sa jedna o viac nez jednu tak je to uz problem, a predpokladam ze rychlo robene kociky lebo bol velky zaujem tak mohlo zlyhať na vyrobe, ale aj tak...taka znacka by si mala dat zalezat...

"boh ich opatruj" a zaroven aj mna ak mi to bude robit...lebo 2 kociar s pototo koleckami od ich znacky .... a zaroven mna pred muzom, ked mu poviem ze za 1000 mame dalsi nepodarok 🤐

lentila.g
11. nov 2012

@ifkael to keby som ja mala nieco muzovi upiect, tak nie len ze nemam kocik, ale ani jeho-asi by si ma ani nevzal🙂 takto si mozno mysli ze pecenie je moje tajmostvo ktore vybalim na neho vekom🙂 😅 😀

mycats
11. nov 2012

@martinano ja som tiez lodger pouzivala ako prechodny fusak, s tou vlozkou je dost neprakticky pre vecsie dieta a zimny fusak som ja mala stokke a to je podla mna jeden z naj fusakov 🙂

mycats
11. nov 2012

@kilian ty nestras!!! to uz im sisi a vsetky kociky budu mat problem s kolieskami??? 😝

kilian
11. nov 2012

@mycats ja nestrasim 😕 len sa pytam...😀

kalista
11. nov 2012

@kilian zatial nic a aky mali problem?

mycats
11. nov 2012

@kilian kalista hovorila, ze sa s nim jazdi super, tak snad su kolieska ok 🙂

kalista
11. nov 2012

High performance urcite nieje len paperovy vrch. Je uplne dokonaly do najbrutqlnejsej zimy. Je teplucky aj zo zadu nie len z predu. Na klasiku zimu vystaci v pohode aj " jesenna" cast.

kilian
11. nov 2012

Mozno Mali Fakt nestastie na par chybnych..

lentila.g
11. nov 2012

@mycats aj ja som si ho nechala do Bgb lebo tie nozicky su praktické pre staršie a jasne že BL.mel.sa mi páči

lentila.g
11. nov 2012

@kalista aha myslela som že len vrch...

lentila.g
11. nov 2012

Práve som na prechádzke a sledujem kolieska viac nez deti🙂 ale zatiaľ nic našťastie idu ok

tara_
11. nov 2012

@lentila.g ja mam electric blue bee plus a ked ti mozem poradit, tak farba je uplne rovnaka ako na original obrazkoch. Davnejsie som ho fotila, ale ani jedna fotka nezodpovedala realu, ani tie fotky neviem najst. No ale raz som sem davala fotku, je na str. 327, ale vobec tak na zivo nevyzera, na tej fotke je bleda. V reale je to taka tmavomodra do fialova. Mne sa paci 🙂

tara_
11. nov 2012

@lentila.g
podla mna vyzera uplne takto:

mycats
11. nov 2012

@lentila.g mne vadilo, ze zliezal lodger, ale som si tapa mohla nasit dve gumicky a uchytit ho pod striesku. len ja som ho predavala na jar a ani srnky netusili aky budem mat kocik 🙂
uz proste zostanem s denimovym a basta 🙂 februar je tu co chvilka a maly ide do skolky. a ja mam doma 3 fusaky 🙂

lentila.g
11. nov 2012

@tara_ diiik

klarawerder
11. nov 2012

@lentila.g Tak jsem tu el. blue taky zkoušela fotit, a souhlasím, že vypadá jak na té foto z netu, jak na těch, co jsem udělala... Takže se spíš řiď tady tím obrázkem 🙂 Podle mně je to takový nevšední odstín modré...je krásná 😉

zuzusydney
12. nov 2012

@ifkael ale ano! a nielen vyrobcovi! dufam, ze si ich niekto dobre prevetra!

ellysa
12. nov 2012

@kilian ani nesranduj, že už dovrzali aj cam, nie len bee kolieska 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kilian
12. nov 2012

@ellysa no styri poznam,co maju problemy.ale moze to byt Fakt len nahoda,nechcem nikoho strasit...

ellysa
12. nov 2012

@kilian asi začínam byť rada, že mám dvojku 😅 , 4 je dosť aby to bola náhoda 😖

lentila.g
12. nov 2012

@kilian fuuu tak to asi vyrobná chyba nebude...ja dúfam že sa môjmu to vyhne
@ellysa Prosím Ta neskušala si či sedí podlozka z Maclarenu do Cam?..lebo sa mi pár páči od nich..

ellysa
12. nov 2012

@lentila.g skúsim len momentálne mám mac v aute, tak ak sa nebudem hlásiť, ešte ma kopni prosím, lebo rada zabúdam 😀

lentila.g
12. nov 2012

@ellysa jasne,dakujem..

sweetyy
12. nov 2012

Ahojte kočky, v únoru čekáme mimčo a po dlouhém, ale fakt dlouhém vybírání jsem zůstala u bugaboo. Dnes jsem zůstala doma z práce, protože mě bacil bacil a narazila jsem na vaši diskuzi 🙂, takže tady téměř celý den pročítám, hledám, porovnávám, zjišťuji všecko možné aj nemožné 🙂 Nakonec jdeme do nového camelona 3 🙂 Chci se zeptat, kde se dají sehnat ty krásné barvné potahy, nemyslím ty jednobarevné, ale ty různé proužkované, kostečkované, atd.... Díky za radu 🙂