Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
22. jún 2009

no tak dobre ze som bee este nekupila... 😕 kurnik, taky drahy kocik a na figu. 😠 😠 😠

Asi mi bude sudeny Maclaren...len nechcem pocut doma ten komentar, tatinko uz rok hovori ze nechce iny kocik, len maclaren....ja rok vyberam a vyberam...a skoncim pri maclarenoch...zas nebude vacsieho odbornika na kociky 😠 😠 😠 chlap hnusny jesitny

gingerlady
22. jún 2009

takze zima - cincila, jaro - gepard, leto - krokodyl, podzim - tygr 😀

zajo79
22. jún 2009

na zimu by hranostaj nebol zly

amia
22. jún 2009

zajo 😀 😀 😀 ale nakoniec mal pravdu 😀 ale to mu nedaj pocitit len mu povedz, ze bude teda mc aby bol rad, ked bude kocikovat, 😀 ze si ho chcela potesit ta k si sa rozhodla pre mc co by si pre neho neurobila 😎 😎 😎 a bude 😀 a nebudes musiet pocuvat ,, ja som ti to vravel,, 😀 😀 😀

cicushka
autor
22. jún 2009

amia, uz teraz ti mozem zarucit, ze burinka rastie najlepsie.

amia
22. jún 2009

cicush aspon nieco je z garanciou 😀 😀 😀

gingerlady
22. jún 2009

zajo, souhlasim s amiou, takhle nejak bych to taky navlikla😉 No, jeste ze jsme bee nekoupili........zlaty ML 😵

zajo79
22. jún 2009

jasnee, ja viem ako na toho mojho chlapa....
😵

zajo79
22. jún 2009

http://www.babytrader.eu/shop/Strollers/Nuna aj taketo nieco je sympaticke.... namiesto bee.

gingerlady
22. jún 2009

zajo, pekny to je, taky se mi libi, ale nevim kam da vetsi dite hlavu, az bude chtit chrnet🙂 Zda se mi tam malo mista na hlavicku. A taky jsou doooost nizky. Ale designove pekny, moc 😉

zajo79
22. jún 2009

taky iny... 🙂 ale z boku vyzera divno.

to len som isla pozriet ml a mi nato padol zrak.

denisab32
22. jún 2009

amia • 2d • Dnes o 17:10
http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...
kuk nizsie
tie co mate bee-cka ako to vidite?

Tak toto ma úplne dostalo, tak už chápem, prečo sa Holanďania na slovenský trh vykašľali....veď tu pomali SOI zakáže aj dvere 😀 😝

Inak zajo79 vraj aj tvoj PP SKATE je nevhodný pre staršie dieťa z hľadiska vývoja podľa našich slovenských lekárov, ak chceš bližšie info, dám ti do IP...."vtip" je v tom, že v iných krajinách na to ešte nedošli 😝 , opäť sme v niečom prvý 😀

zajo79
22. jún 2009

hej, posli, nech si precitam...xixi.

co som nan citala info, babam sa nepacilo, ze sa do neho nezmesti rocne dieta...co teda nechapem, ale mozno na to estelen pridem.

Paci sa mi...ale rada by som nieco nove....zmenu...ako to baby hore pisali, presne to vystihli. 😀

dianauher
22. jún 2009

kocky, jazdite niektora s BEE v starom meste po "macacich hlavach"? myslim tu dlazbu 😀 😀 😀 ako to zvlada? ja som mala pri prvom dietati golfac red castle a nebolo to nic moc, lenze ten mal klasicke buginove kolieska, take tie dvojite...je to lepsie s tymi jednoduchymi a odpruzenymi na bee? alebo to tiez tak hrka? dik

dianauher
22. jún 2009

a este jedna otazka 😎 mate niektora aj iny ako original slnecnik na BEE? neviete ci bude pasovat taky co ma univerzalnu uchytku aj na plochu rucku? dik

zajo79
22. jún 2009

ja som skate kupovala s tym,ze na leto kupujem este golfky...sa poznam, tri roky s jednym kocikom asi by som nevydrzala. Niesom marnotratna, vela veci si rozmyslim kym kupim, preto aj sondujem tu na konovi pred kazdou kupou kocika....ale kocik chcem mat podla seba....xixii. A chcem to mat jednoduchsie nakladat sa do auta.

gingerlady
22. jún 2009

ja jsem zvedava, kdy i me rupne v kouli a vymyslim si dalsi kocar. Pro me by asi bylo nejlepsi mit tak 7 kocarku...na kazdy den jeden😀 Co se tyce kocaru, nejsem normalni....i kdyz spis bych rekla, ze co se tyce prcka celeho....hadru ma jak na 4cata, flasek 20.... 😎

zajo79
22. jún 2009

ja by som mala najradsej fakt kazdy mesiac iny kocik....

handier ma maly tiez viacej ako mi dvaja s tatinkom dokopy 😀

peppapig
22. jún 2009

K tomu SOI, jsem docela prekvapena, ze v ostatnich zemich je vse ok (aspon tu v UK jsem se nic nedocetla). Sice tam moc informaci nedali (doufam, ze jsem to blbe necetla), mozna meli namysli ty brzdy, ale problem uz bgb vyresilo 😉 , tak nevim.

dia...tak my tu takove dlazby moc nemame, ale taky se obcas vyskytne, nic sice nehrka, ale nejjednodussi to neni, ale je rozdil mit na palube dite pod rok a dite nad 2 roky a 13kg 🙂

ginger...deti jsou nase poteseni tak o co jde 😀 , ja jsem stejna (jen kocar mam teprve druhy haha) 😉

kalista
22. jún 2009

dianauher) my sme chodili po starom meste a nemali sme problem. myslim, ze asi ako kazde ine golfky 🙂

cicushka, amia) vidm, ze mame stejne aktivity 😎 ja teraz este riesim nejakeho dobreho int. architekta pre inspiraciu, tak ak mate nejaky typ, tak sup s nim.

janac
22. jún 2009

dianauher Bee hrka i na kaminkach na silnici ... to odpruzeni vypada dobre a funkcne pouze v propagacnim videu Bugaboo .... osobne jakmile jsem videla kocici hlavy jsem s BEE prchla na jiny povrch....hladkyyyy....

ginger: no k cernemu Briu Sing se mi bude tygr vyborne hodit.. necham si z neho usit fusak...na zimu🙂 🙂
kocarek mam uz na ceste 🙂 jsem nevydrzela .... proste nemuzu doma zustat jenom s jednim kocarkem... to je pak uplne nechut jit ven kdyz neni na vyber 🙂

gingerlady
23. jún 2009

aaa, jsem rada, ze nejsem jedina, kde by potreboval daaaaleko vetsi vozovy park kocarku😀 ja uz sice dva mam - golfky muj chlap pochopil, ze jsou potreba, ale dalsi kocar uz by fakt nepochopil 😠 I kdyz nechapu, coje na tom k nepochopeni😀 No a ja namlsana z BGB bych urcite zase nasla neco "levnyho"......😀 Takze uz radsi nehledam, at se zbytecne netrapim🙂

gingerlady
23. jún 2009

ale tenhle by nebyl spatnej...jen blbej vyber barev....bila nebo cerna 😒 Ale zase karbonovej kocar........az na tu cenu 2500Eur😀 Urcite mi ho pujde manzel jeste dneska koupit😀

zajo79
23. jún 2009

dobre ranko,

😀 😀 😀 vraj je lahuckyyy. To by uz ten moj chlap nerozdychal..

lia
23. jún 2009

ten biely je naaadhernyyyy,ale aj pekelne drahy 😅
ale uz som ho videla tusim aj za 58.000,-super akcia 😀

gingerlady
23. jún 2009

no a dokonce jsem se docetla, ze ho ma i Kaja Gott😀
Ten bilej je krasnej, jen lehce nepraktickej 😵
zajo,ja to koupit na ebayi a oznamit chlapovi, ze by bylo potreba zaplatit kraaaaaaasny novy kocik, asi by na me vzal brokovnici (je to rychlejsi nez rozvod😀)

zajo79
23. jún 2009

aj tak sa mi paci najviac klasika hlboky kocik... no ale ked sa mam nakladat do auta, to by sme museli kupit zahradku na auto, pripadne nieco s velkym kufrom. Ale ked bude tretie,tak si ho kupim...bude len na prechadzky. 😀 😀

gingerlady
23. jún 2009

zajo, do ty doby, nez budeme mit dalsi prcky uz budou zase jiny kocary...mozna i z cincily a tygra, takze pak tu budeme resit jaky zviratko na koleckach koupime😀

amia
23. jún 2009

zajo ja som mala classicu pri prvej dcerke inglesinu ruzovo sedu so zaclonkami a naozaj len na prechadzky a ja teplakova to bolo neco ked som isla niekam hodinu som sa chystala 😀 😀 😀 lebo som sa musela ,,normalne,, obliect 😀 v teplakoch a siltovke to bolo smiesne. aj ked na druhej strane maxi vanicka perfekt, mala mi v nom v roku spavala v zime a vo fusaku 😀 ale aj paradne vrzgal podla pocasia 😅 to ma bolo pocut na kilometre, ze idem 😅 bola to rucna robota a museli sme ho natierat ako panty 😀 😀 😀 aaaale bol krasny 😵