Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

rdn11
28. jún 2009

...nevim, jestli mam koupit ten origos fusak bgb bee...Nabidla mi pani z druhe ruky.
Chtela jsem ho predtim obhlidnout...vsude maji jen na cameleona.
A cena? Nekde jsem videla fusak cam za 3200,-, jinde 1990,-, to je trochu rozdil 😒 .
Poradte, za kolik byste koupily secondhandovy?
Musim se naucit ty nakupy ze zahranici...to jsem nedelala a neumim. Je to jednodussi, kdyz mate na SK euro? Nebo to je jedno?

Otazka 😖 ...vy stihate neco vyrabet napr.? Me stacilo usit tu podlozku...to byla akce X. Napadu mam plno, ale realizace pokulhava. Ale ten potah na Bee...se mi libi...to si asi Gwen Stefani neusila sama 😀
Taky jsem myslela, ze "prevliknout" se da jen Cam, ted mi to vrta hlavou...Striptyzovaly jste uz Bee? Jestli se da sundat i to polstrovani ze sedaku...

ivka2301
28. jún 2009

Ak by si mala zaujem o Quinny buzz 4 ja ho predavam uplne novy - len sportak. A veeeeeeeeelmi lacno 😎 😎

janac
29. jún 2009

pro dalsi kdo neveri ze NEKTERE rocni dite je nacpane mezi postranicemi BEE pridavam dalsi foto( posledni prochazka) a rozhodne to neni o tom, ze by snad dite bylo výš a rozrazilo si je.. to mozna tak trilete dite, ale ani dvou a pul lety synovec si je tedy rozrazit nedokazal..... no ale holt kazdemu vyhovuje neco jineho.. Ja ocekavam od kocaru, ze diteti se bude pohodlne sedet a nevypadne a proto jsem BEE prodala....
Ohledne fusaku origos: koupila bych original za 1900 co nabizi nekdo na mimibazaru... stejne pochybuji, ze nekdo i ojety pod 1500 kc nebizet nebude a kdyz ano, tak to bude opravdu hooodne jety.... Je to slaba latka a ten flees uvnitr lehce zmolkati coz je normalni, ale koupila bych novy.. muj nazor...
kalista: opet reptam ja vim🙂

kalista
29. jún 2009

? 😀 who cares?

gingerlady
30. jún 2009

janac: nereptas, jen mluvis zvlastni zkusenosti, tot cele.....ja myslela, ze tohle je diskuze o BGB, takze tu neni problem napsat, ze Bee proste urcitym detem nevyhovuje, ale opak je pravdou ☹ Vzdyt ja nikomu proboha necpu, at si ho nekupuje, jen jsem si proste, stejne jako ty, dovolila napsat svuj nazor, ktery proste Beecko nevychvaluje do nebes a uz je to spatne. Pisu to naposled......nektere deti verim, ze jsou v tom spokojene, nas maly proste nebyl a hotovo. Ja proste od kocaru vyzaduju hlavne, aby byl pohodlny pro dite a kdyz se mi maly v Beecku rozbrecel a v jinem kocarku se smeje, asi kazdemu docvakne, ze co se deje. A co se tyce rukou, v ML mu samy dopredu nesly😉
Ja proste nepotrebuju vysvetlovat, jak si dite rozrazi nebo nerozrazi bocnice Bee a ani nepotrebuju cist narazky na ty, ktere nevychvaluji Bee. Priste, az se mi neco na BGB nebude libit, zalozim radsi nove tema - Bugaboo - jen jeho chyby😀 😀 😀

peppapig
30. jún 2009

gingerlady....Go girl, go girl 🙂

gingerlady
30. jún 2009

peppapig: vy musite mit jiny Bee....nejakej XXL model😀😀

janac
30. jún 2009

dobryyy 🙂 hezky roztazeny postranice🙂 ale stejne..... noo mozna verim tomu, ze kdyz se kocarek pouziva hodne s nezavrenou boudickou, tak se ty postranice u nekteryho kocarku roztahnout daji...ale spis to roztahnout necim jinym nez ditetem, prez noc tam mezi to vzdycky neco dat a tak kocar rozsirit.... ale jak se spusti bouda, tak je to hned zpet...
peppapig : co takhle zatahnout boudicku 🙂 porad je mista dost 🙂

at si kazdy udela obrazek sam....... 🙂 😎 😀

henri001
30. jún 2009

😀 😀 😀
ja som len zo sklopenymi usami prisla povedat ze som v anaviktorie nebola, lebo sme nemocnatka ...
a ked som uz tu , tu je nebo ************************************ a chvaaaalim nase bee az po same hviezdicky ************************************* 😀 😀 😀 peace 😵

peppapig
30. jún 2009

XXL model 😀 😀 😀

Ja myslim, ze vsechny bee maji stejne rozmery. Tak ja teda kocar nijak nenatahuju 😀 a doma je pokazde slozeny. janac, jako podle fotek, me prijde, ze tvoje mala tam ma stejne mista jako kazde jine dite. Posilam foto se stazenou strechou 20 mesicu (lepsi jsem nenasla)

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1207894&l...

Ja myslim, ze ty nase detatka muzou byt radi v tom v cem se vozi 🙂 Ja jsem se vozila v cca 4kilove hlinikove pruhovane bugine bez boudy, bez destnicku, bez polstrovani, bez polohovani a bylo mi bajecne, ani nemam zadne nasledky, jen nasi maji asi 'kulata' zada 😅

peppapig
30. jún 2009

Jeste jsem chtela dodat, ze dneska cestou z parku si nase mala vlezla do kocarku ke dvojceti kamaradce. Druhy dvojce suplo do nasi Bee, pekne zaksirovanej za 10 minut usnul. Podotykam dvojcatka jsou krapet vetsi (malej vazi 17kg ve 31mesicich a je dlouhan po tatinkovi) priste blejsknu 😀

janac
30. jún 2009

peppapig : ale ja verim ze nekterym detem nevadi spinkat s rucickam dopredu, ale holt nasi male se to nelibilo no... a podle fotek je videt jak sedi jakoby na pokraji kocaru a leze ven porad, protoze ji ty postranice sly na nervy.... to vis ze mi v nem parkrat i usnula, ale proste to uz musela byt fakt hotova, ze to prekousla....
uz jsem tu psala, ze me samotnou to desne mrzelo, ze jsem ho musela prodat, ale jenom kvuli jizde v nakupnim stredisku, kde to jelo super mi prislo zbytecny kocarek nechavat.... 😖

gingerlady
30. jún 2009

janac: beecko krasny, ale je na tech fotkach videt, ze je v nem narvana ☹ Jinak krasna dcera😉

kalista
1. júl 2009

ale dobre kociky ten BGB vyraba 😀 😀 😀 No:1

lia
2. júl 2009

ahojte bugabooocky 🙂
viete mi poradit??pozeram na stranke babytrader.eu ,dostala som sa k fusakom a tam su dve ruzove ,1.ruzova,2.ruzova collection 2008 .to su dve ruzove??a rovnaky material??ma niekto biely fusak??
do toho fusaku sa zmesti aj miminko??nie je moc velky??

janac
2. júl 2009

diky ginger 🙂

durica
6. júl 2009

Ahojte,moze mi niekto poslat adresu,kde mam napisat na tie brzdy na kocik Bugaboo Bee?Dakujem

tin.tinka
6. júl 2009

Ahoj durica ja som po kupe vyplnovala warranty card http://www.bugaboo.com/nl/en/news/228

lul
6. júl 2009

ahojky,

cakame chlapca a rozhodujem sa medzi cierno-modrou a hnedo-pieskovou verziou... co by ste si vybrali vy? ta modra je taka do tyrkysova alebo je len bledomodra? som z toho blbec... asi objednam cerveny a basta 😅

lul
6. júl 2009

a vsimla som si, ze uz existuje aj autosedacka. ma niekto skusenosti?

hanka23
7. júl 2009

Lul, vzala bych na kluka pískový. Mám dva kluky a modrá mi začala lézt na nervy hodně brzo. Na druhého už jsem pořizovala kočár červený a pěkně v něm vynikl 🙂

lul
7. júl 2009

hanka - tiez by sa mi pacil cerveny, takze v hre su dokonca 3 farby 😀

peppapig
7. júl 2009

lul, bez na stranky bugaboo a tam se kukni a barvy cameleona, pekne se ti ukazou vsechny kombinace 🙂 me se moc libi tmave modra/piskova 🙂

lul
7. júl 2009

peppapig - co myslis, ze robim posledne dni? 😀

peppapig
7. júl 2009

tak sorry

zajo79
7. júl 2009

cerveny je super. Aj pre chlapca..aspon Ti ho neurieknu 😀 😀

zajo79
7. júl 2009

a ved striesku mozes casom vymenit...mozno by nebolo zle kupit ani cierny, a dat farebnu vlozku ci farebny fusak...

i ked cierna je nuda.

lul
7. júl 2009

peppapig - prepac, nemyslela som to tak, si zlata a dakujem za radu, uz ju dokonca niekolko dni praktizujem 😉

zajo - a nie je to moc besna farba? myslim tu cervenu. a da sa kupit aj samostatna strieska? ja som myslela, ze len s tym zipsovym vrchom 😕

zajo79
7. júl 2009

ja ich pozeram uz vyse mesiaca 😀 😀 😀

najskor som ho chcela, potom nechcela, potom chcela...potom zase nechcela, lebo ho mala SOI na stranke, ze nebezpecny vyrobok.... a teraz nan zase pozeram, ze sa nato vykaslem a kupim ho.

...ved sa doma nestrati.

Kocik co mame, s nim niesom spokojna, takze skor ci neskor to musim vyriesit. Chceme este jedno babo,takze sa minie...xixi.

Ale paci sa mi aj phil and teds - vibe, tak teraz neviem... sa naseriem a kupim oba.