Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lul
7. júl 2009

na SOI stranke bolo bee, nie?

zajo79
7. júl 2009

ano

zajo79
7. júl 2009

lul, Ty chces cameleona? jaj...pardooon

peppapig
7. júl 2009

lul, ale vsak v pohode, zapomela jsem tam dat ' 😉 '

Ja kdyz jsem kupovala Bee, udelala jsem chybu, ze jsem vzala cerveny a cerveny fusak. Ted bych radeji mela cerny fusak, vypada to lepe v dvojkombinaci barev a nemusela bych to stale prat. Ikdyz kombinaci cerno-cervena nesnasim.

Nedavno jsem venku videla piskova/oranzova u chlapecka, vypadalo to super a dal by se pak pouzit pro dalsi detatko pripadne holcicku. Nejhorsi mozna kombinace je piskova/hneda, to je hrozne!!!!!!!!!!!! (muj vkus samozrejme)

lul, tak uz mas jasno 😉

lul
7. júl 2009

mne sa cierno-cervena paci, a videla som nazivo aj hnedo-pieskovu a bolo to sice fadne, ale fajn.

ano chcem cameleona, pre novorodenca je asi lepsi, to som vidis nenapisala... 😖 bee-čko sa mi paci zlte 😵

lul
7. júl 2009

pepp - oranzovu farbu neznasam 🙄

peppapig
7. júl 2009

no jo tak oranzovou asi ne co 😀 Ja uz se tak tesim, az budeme planovat dalsi mimi, cameleona si koupim uz asi v 5tt haha 😀

lul
7. júl 2009

ja ho mam vybraty asi od 8 tt 😀 najprv mal byt cerveny, potom ked sme sa dozvedeli, ze bude chlapec a poculi sme nazory, ze cerveny pre chlapca nie... tak sme zacali vyberat ine farby. ale neviem neviem... paci sa mi aj riflovy - taky neutralny. nechcem, aby ked dam farebnu deku do kocika vyzeralo decko ako z maskarady. o kolko je ten denim drahsi ako "normal" farba?

zajo79
7. júl 2009

ved potahov mozes mat viacej 😀

lul
7. júl 2009

mozem, ale asi nechcem.

zajo79
7. júl 2009

riflovy je super...a potom este nejaky farebny 😀 😀 😀

asi? to Ta tu baby raz dva ukecaju.... 😉

lul
7. júl 2009

to asi su zadne dvierka 😀 kolko stoji ten potah?

dianauher
7. júl 2009

dievcata, tie co ste si objednavali bee cez babycare.nl ako dlho trvalo dorucenie? ja som si ho objednavala este 22.6. a dodnes nic...dokonca mi zatial neposlali ani spravu, kedy mi ho planuju poslat ☹ tak som z toho velmi smutna ☹ ☹ ☹

zajo79
7. júl 2009

ved to nemas tak dlho...myslim ze pisu vsade do 10 pracovnych dni... ved im napis.
Ale zacinaju dovolenky, tak treba ratat aj s tym. Aky si objednala? Platbu si stiahli?

amia
8. júl 2009

dianauher: ak si objednavala zlty alebo ruzovy tak nieje na sklade a bude az 16.7. ak ine farby tak neviem, preco tak dlho, tie su na sklade a babule co pisali tak im kociky prisli do ť dni 😒

amia
8. júl 2009

oprava 😉 do 5prac.dni 😉

dianauher
8. júl 2009

objednavala som zlty a platbu si stiahli okamzite...napisali, ze ho poslu "prve julove dni"...ale uz sa odvtedy vobec neozvali, ani neodpovedali na moj mail co som posielala teraz cez vikend, ze by som rada vedela nejaky blizsi termin, nakolko sa chystame na dovolenku, kvoli ktorej sme si vlastne kocik objednavali....
tiez som sa docitala, ze maju prave tie dve farby vypredane, akurat ma stve, ze platbu si dokazu stiahnut okamzite a ked sa clovek potrebuje dozvediet nejaky blizsi termin, tak im odpoved trva.... 🙄

amia
8. júl 2009

jedna kocka tu myslim nedavno pisala, ze si objednala ruzovy tusim a tiez si peniaze stiahli a napisali, ze im na sklad dojde zyciatkom jula 😖 skus si to par stran spat najst a skus jej pisnut 😉

dianauher
8. júl 2009

tak som dnes poslala mail na dalsiu ich adresu a uz sa ozvali, ze kvoli tym problemom s brzdami nestihaju a maju poposuvane dodacie doby objednavok od maja...ale vraj im uz pride ten moj tento piatok na sklad... ale nenapisali kedy asi dorazi ku mne...tak som zvedava 😕

kalista
8. júl 2009

amia aj ty si sa rozhodla pre BEE?

lul
8. júl 2009

kocky dopocula som sa, ze bude novy cameleon, co je na tom pravdy?

lul
8. júl 2009

a este sa spytam, z akej stranky objednavate cameleony? kde je to najlacnejsie?

kalista
8. júl 2009

lul: inak cisto riflovy je nudny. ved pozri:

http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid...
uz ho zajtra prezleciem, slubujem 😀 a dam prat! 😖

amia
8. júl 2009

kalista neviem este vobec 🙂

lul
8. júl 2009

kalista - mas pravdu...

nasla som este zelenu verziu http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Cameleon-...

ale chcela som radsej canvas ako fleece, co poviete vy skusenejsie?

kalista
8. júl 2009

mne sa tato kombinacia- zeleno-cierna paci aj ja mam zeleny potah a aj cierny zaklad 😎 je to univerzalne
mne osobne sa nepaci sand zaklad okrem sand/s ciernym potahom.

lul
8. júl 2009

mas aj foto? aka je ta zelena? nevyzera ako maturitny stol?

lul
8. júl 2009

tento sa mi paci pre chalana asi najviac
http://www.babytrader.eu/shop/BugabooPaul-Frank...

ale nevidim, co presne je na tych miniobrazkoch. dufam, ze nie lebka ako na fusaku 😀

petulik29
9. júl 2009

Ahojte bugaboocanky, ja som tiez rozhodnuta, ze bugaboo bude super. Uz len hladam spravnu farbu pre babu. Zelena je pekna ale pre dievca asi nie. Asi to bude tmavo modra s kombinaciou ciernou. Ale to sa este 100 krat zmeni.

Tie co ste z BA, predajna predeti je dobra na bugaboo? Lebo aj tam som videla, ze ho mali, len som to tam neriesila.

lul, nechapem preco maju na hlavnej stranke napisane, ze je to novinka na leto 2009 😒 Asi nejaka oprasena novinka 🙂 🙂

lul
9. júl 2009

cau petulik🙂

Ja by som pre dievca chcela urcite cyklamenovy - je uchvatny 🙂 alebo cerveny, modry ja osobne urcite nie, ale ak sa ti paci, tak v poho😉

Kocky preco na oficialnej stranke nemaju zlty a zeleny a na tej, kde sa da objednat, tieto farby maju😕

a este poradte, ktory potah (material) je lepsi🙂 dik