Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vladkaz1
29. aug 2009

Ahojte chcela som vas poprosit kto ma bee ci by ho mohol komplet odfotit , chcela by som vidiet aj tak real foto .. videla som len v abume zajo 🙂 a je tam jedna foto tusim .. diki moc a dobra otazocka daju sa dokupit tie kolesa na zimu? to je premna pri volbe kocika dost podstatne inak s malymi ho moj MM nechce mame strasne cesty .. ale este necakame len sa informujem do predu lebo sa mi paci diki za odpovede 😀 😵

venuse333
29. aug 2009

euphoria:
my kolecka pouzivame me i na horach pro pesi turistiku a projeli jsme vsude 😉

andy22
29. aug 2009

Zdravim, tak uz mam bugaboo cameleon doma aj ja. Je to sice priskoro, ale dobra cena urobila svoje. Mam hnedo pieskovu kombinaciu, ktora sa mi na bugaboo stranke absolutne nepacila, ale nazivo som sa do nej zamilovala hned. Vela mojich znamych ma bugaboo a vsetky su spokojne. Navyse okrem kvality je tento kocik aj maximalne hravy - dokupuju si oblecka, vymienaju... Mne sa zda absolutne kvalitny a oproti Stokke (ktory som mama v merku najskor) je vacsi a pohodlnejsi... Tesime sa z neho cela rodina 🙂

zajo79
30. aug 2009

vladka, kolecka na zimu su len na cameleona.

A bee pofotim, to bolo len tak narychlo. Idu nam zuby, tak neviem co skor..

seve_ranka
30. aug 2009

andy, krasny je 🙂

rdn11
31. aug 2009

zukab...MADLO - chicco multiway...zpet v diskuzi je nekde i link. Sice pokazi original design 😠 ,ale co...kluka to s madlem bavi. A neni uplne padnouci, musis si ho trochu vypodlozit proti posunu a najit vhodnou polohu uchyceni.

andy22
31. aug 2009

severanka, dakujem 🙂

gingerlady
8. sep 2009

poctete si holky o tom, jake jsou maminky, ktere jsou majitelkami BGB 😀 Anglicky travnik, vsude pachneme autem.... 😎 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zukab
8. sep 2009

baby, aj vam bee-cko tak hrozne puka, ked ho skladate? mam normalne obavy, ze ked to budem robit kazdy den rok, tak mi z neho vela nezostane? hlavne ten sedak, ked davam pri skladani hore, tak lupne ako besny.

zukab
8. sep 2009

ginger, napisala si to skvelo 😀
aj s tou inglesinou 😀

zajo79
8. sep 2009

to som sa pobavila.....

gingerlady
8. sep 2009

zukab: diky😉

yanna.o
9. sep 2009

holky já se k vám asi přidám, neb je tu fakt sranda 😀 😉

yanna.o
9. sep 2009

no náhodou.. třeba mi to tu vysvětlíte.. konečně.. 😅

janac
9. sep 2009

zukab : me to pukalo taky strasne moc a myslela jsem si ze je s tim neco spatne, a chtela to reklamovat, ale pry je to normalni.... eeee tak šel kočarek z domu, bo me to normalni neprislo...

gingerlady
9. sep 2009

Holky mam dotaz: pri koupi kocarku jsem origos BGB tasku nekupovala, misto toho jsem sehnala prostornou cernou Vandenberg pres rameno, kterou jsem frkla na kocar a dokud byla hluboka korba - super, jenze ted jsme uz ve sportaku a ta taska mi tam zacina vadit....porad hlidam, aby se mi neopirala o ram kocaru a hlavne uz je moc velka. Ale je fakt, ze kdyz jdeme na dyl ven, tahneme toho s sebou v tasce dost.....tak nevim. Do te tasky se pry hur dostava a neni moc velka. Na Ebay jsem jeste nasla batoh BGB, ktery se da taky dat na kocar...poradte co koupit ☹

kalista
10. sep 2009

gingerlady/ urcite ti odporucam tasku skip hop. da sa aj pripevnit 🙂

yanna.o/ nieje co vysvetlovat

danadr
10. sep 2009

Chcela by som sa opytat ci sa daju na Bee polohovat nozicky. isto sa o tom pise vela v prispevkoch dozadu ale nejak nestiham a na foto to dobre nevidim. Vdaka
Ste s nim spokojne?

l.d
10. sep 2009

Holky poraďte, jaký zimní fusak používáte do kočárku Bugaboo Cameleon? Ten originální Bugaboo nebo něco jiného...

ejaja
10. sep 2009

Můžu se zeptat, je bugaboo chameleon opravdu tak lehký? Někde jsm četla, že má i s korbou 10kg 😝

ejaja
10. sep 2009

plus ještě - jaké užitečné doplňky bysme měli přikoupit? a máme koupit v Praze (u annny a viktorie) nebo jet do ciziny, kd eje to výhodnější? díky za odpověď!

saza007
10. sep 2009

Ahojte, potrebujem radu ohladom cameleona.
Dnes doobeda nam prisiel, tak som ho davala dokopy, co sa podarilo. Vsimla som si vsak, ze rukovat, ktorou sa kocik tlaci, je trosku volna - hybe sa par milimetrov hore-dolu. mate s tym niekto skusenost alebo je to v norme?

zukab
10. sep 2009

saza007, je to v norme, tak to ma byt 😉

gingerlady
10. sep 2009

saza: to je normalni...musi volna byt kvuli skladani😉

petulik29
11. sep 2009

Ahojte, my sme kupili kocik asi pred 3 tyzdnami a velmi sa nam paci. Zatial. 🙂

Bola som pozriet aj vo viedni v lutz a tam maju uplne vsetko co potrebujete ku kociku a ked to nemaju tak to bez problemov objednaju a do 10 dni to pride. Ceny maju dobre lebo sme to porovnavali s internetom. Kliknite na stranku www.babytrader.eu odtial tu zopar bab objednavalo a boli velmi spokojne vraj tovar chodi do 5 pracovnych dni. Aj ja tam idem doobjednat veci lebo sa mi nechce ist uz do rakuska. 🙂

ivka22
11. sep 2009

Baby, my sme boli v babyone v SCS, lebo som potrebovala dokupit veci na kocik, ako sedatko na board a adaptery, fusak lodger a pod...ale nic tam dokopy nemali, tak som veci objednala cez babytrader.eu...a max spokojnost...v nedelu som to objednala a v stredu som to mala doma.... takze odporucam, aj ked si myslim, ze s tym postovnym obcas prehanaju. No ked objednate viac veci naraz, tak sa to oplati viac.

a takto sme si ho doma skusali 🙂))
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lodicka30
13. sep 2009

Bugaboo - no myslím, že ten chameleon je tak pro dítě max. do 10 měsíců. Určitě bych ho nedoporučila jako sportovní kočárek pro dítě od 7. měsíců. Ta hluboká korba je Ok. Je ale dost nízko položená, tak si myslím, že pro vysoké to zase takové plus není. A jako sportovní kočárek na ležení pro 7 měsíční dítě to není. Myslím, že je spoustu jiných kočárků. Takže kočárek je ok pro malé dítě, pro rodiče kteří uvažují o koupi jiného sportovního kočárku od 6-7. měsíců. A také bych ho směřovala spíše do města.

venuse333
13. sep 2009

S tim nemohu souhlasit, dceri je 15 mesicu a jsme s kocarem spokojeni, hlavne se sportovni verzi, mala do ni sama bez problemu vleze a ja i manzel jsme do vysoci a s korbickou nebyl jediny problem, je prostorna, dite je v ni v bezpeci. Ja osobne mohu kocar po vic nez rocni zkusenosti jenom doporucit. Ve srovnani s jnekterymi jinymi kocary, je to jednicka.

a je to opravdu lehky kocar, dnes kdyz uz je dcera tezsi, tak si ji treba do schodu(dlouhy schody) dam na ruku a krasne kocar vynesu.

vladkaz1
13. sep 2009

baby kocik je to nadherny ten chameleon ,dnes sme ho videli na zivo ,MM hned odmietol isli sme cez prechod a vedla nas nahoda isiel taky parik s nim ,mame na krizovatkach ,ked idete cez prechod take ostrovceky ,no poviem vam ten pan mal co robit aby presiel s toho ostrovceka dole ,ale v predu mal tie male kolecka sa mu tom podtacalo a moj hned zamietol kocik ☹
Stava sa vam to?
Moj hned zacal frflat ci chcem taky kocik .. 😝

venuse333
13. sep 2009

sjizdim po zadnich 😉