Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
7. apr 2011

@vorllinka 😀 😀 😀 modrý je tiež super

kater123
7. apr 2011

Ahoj holky,chtěla bych si koupit Bugaboo Cameleon.Jem mě zarazilo že podle obrázku vypadá,hluboká korba přichycená na rám jen páskama na sucháč? 😕Tak si říkám jestli to třeba nemůže s děckem povolit a třeba i upadnout? 😲 😲

ellysa
7. apr 2011

@kater123 je to pravda, ale že by dieťa spadlo, alebo by tie sucháče povolili sa snáď ešte nikdy nestalo, nemusíš sa toho báť

kater123
7. apr 2011

Díky za odpověď jdu do něj 🙂 🙂 Jen jsem se chtěla radši ujistit 🙂

brendda
7. apr 2011

@zajo79 nemůžu najít kabel k foťáku........... 😕 ale je to krasavec........i v kombinaci se žlutou stříškou........off white mě nějak zklamala,mám k tomu i off white deku bugaboo a je to takový nic moc,proti těm barvičkám....

martinano
7. apr 2011

baby nebudete v lete niektora predavat cameleon?????????????????

lodgermaniacka
7. apr 2011

@brendda važne neni ta off white pekna? 😒 radšej si ju najprv pozriem, nebudem objednavať naslepo..

zajo79
7. apr 2011

mne sa praveze ta offwhite lubi 😵 paradna je.

zajo79
7. apr 2011

@brendda ja sa uz neviem dockat 😵 kym bude doma

petrasafr
8. apr 2011

@brendda My chceme fotky 😀 😀 😀

brendda
8. apr 2011

Tak já pošlu MMS z mobilu,no 😀

brendda
8. apr 2011

Tak tady je můj krasavec:

bebel
8. apr 2011

@brendda 😵 superrrr 😉

petrasafr
8. apr 2011

@brendda Tak mně se líbí všechny 😀 😀 😀 Náhodou ta off white je taková decentní, elegantní. Ale všechny jsou super a černá konstrukce je úplně nejvíc nejkrásnější 😀 😀 😀

lodgermaniacka
8. apr 2011

@brendda krasny ho maš 😵 jasne že ta čierna konštrukcia je super, mne sa zazse pači ta žlta 😵 😵 😵 aj bebel tuším mala

ellysa
8. apr 2011

@brendda nádherný, všetky kombinácie

vorllinka
8. apr 2011

@brendda Krása 😵 Jeden hezčí než druhý! 😉

brendda
8. apr 2011

Jéééééééééé,holky,díky 😀 ta off white je na mě nějaká příliš decentní,ale když tam navěsím nějakou luxusní kabelku,tak se to snad rozsvítí.Až dám do kupy všechny tašky,tak nafotím znova 😀 Koupila jsem si ty háčky,takže tam budu rvát spíš kabelky,akorát k Oceanu budu mít takovou velkou Oillilly přebalovací tašku.
A nakonec jsem koupila trkysovou deku Pinkie,taky tam vypadá dobře 😎
Díky za rady,mám z něj fakt radost!!!

brendda
8. apr 2011

@lodgermaniacka jako ta stříška sama o sobě pěkná je....prodyšná,lehoučká....ale taková nudná mi přijde oproti těm pastelovým barvám.A ta bugaboo blanket off white bych dokonce řekla,že je hnusná 😀 Stála mě 1500Kč a je to taková šusťáková přikrývka,jen ten sametově-fleecový spodek je hezký,no ale černý,že 😀
Jako chtěla jsem to mít sladěný,tak to mám,ale chce to spíš rozseknout nějakou barvou!

lodgermaniacka
8. apr 2011

@brendda teraz som prišla z prechadzky a "stretla" som tam cameleona s off white strieškou, ale klasickou, nie tou letnou a musim ti povedať že mne sa velmi pačil 😵 aspon ti nebude pražiť do kočíka ked maš taku svetlu striešku a oživíš nejakou inou dekou, neda sa ti vymeniť ta tvoja deka za inu farbu? ked sa ti nepači..

lodgermaniacka
8. apr 2011

@brendda k off white by sa ti veeelmi hodila LV galliera v azure 😵 😵 😵

brendda
8. apr 2011

@lodgermaniacka no,proto jsem jí koupila,abych měla na léto nějakou světlou,aby mu tam tak nepražilo-na to nejmenší miminečko.....mám prostě v plánu to oživit kabelkou,bude to dobrý 😉
Tu deku jsem kupovala přes ebay odněkud z Anglie....takže to prdím,bude dobrá...

brendda
8. apr 2011

@lodgermaniacka 🙂 🙂 🙂 🙂 jasně,to je ona!Máme stejný vkus.Jen jsem sem nechtěla dávat link,aby to zase někdo nemístně nekomentoval...Pak se mi taky líbí ta s tím růžovým lemem,kabelka je do béžova,nevím,jak se jmenuje 😉

lodgermaniacka
8. apr 2011

@brendda ved nech si komentuju ked nemaju ine na robote 😉 ja toto neriešim 😎 budeš to mať kraaasne doladene 😵 bude to vyzerať luxusne 🙂

face
8. apr 2011

@brendda vypadá to super hlavně ta ocean 🙂 jinak pokud bys chtěla k té letní offwhite i offwhite kryt, tak mám ho doma, měla jsem ho ke stříšce paul frank, ale teď vozím jiné potahy 🙂

brendda
8. apr 2011

@face díky.....ale asi nechci....mám jí jen na léto........to asi kryt nebudu potřebovat....má tam tu deku..........uvidíme 😉

zajo79
8. apr 2011

@brendda aka je ta letna strieska? to je tam sietka? vymeni sa vzduch trosku vo vanicke?

lodgermaniacka
8. apr 2011

cez sietku presvita slnko, môjmu to vadilo 😒 a v lete ked nefuka tak to ani necitiť, ja neviem, nebola zla ale ani nejaka super

face
8. apr 2011

@brendda jj, deka bude asi stačit 🙂

petrasafr
8. apr 2011

@lodgermaniacka
@brendda Jeee a mně by se k off white líbila LV Damier Ebene Bloomsbury 😀 😀 😀 To je moje favoritka 😀