Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
21. jún 2012

@andrea999 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a aj stokke ma mat nieco nove, tak len striehneme 😀 😀 😀 ze kde nieco vynurame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andrea999
21. jún 2012

@duplicka no aj stokke sa mi páči 😉 ale ešte si to užijem naposledy,né 😀
a ináč bude cameleon 3 allblack a aj neon 🙂 😉

marulka83
21. jún 2012

@ivona83 myslis tu vacsiu amebo mansiu,myslim ,ze sa volaju bb01 a bb02. Ja som si minule objednala bb02 kozenu,tu vacsui a hned som ju vratila naspat,lebo je to giganticka taska a velmi chlapska,ale planujem objednat tu mensiu,tak som zvedava. . To je stranka,kde su najlepsie a najlacnejsie Bugaboo veci v UK http://www.pramworld.co.uk/product/6372/Bugaboo...

yashmin
22. jún 2012

@marulka83 BB01 staci ja v nej nosim termosku mlieko plienky obed vlhcene utierky penazenku krem no proste vsetko sa tam naraz vprace a je super aspon pre mna ,ale na cameleone drzala dobre ale na bee-cku tam moc nepasuje pada mi z rucky ☹

marulka83
22. jún 2012

@yashmin jej,dakujem pekne za radu 🙂 asi ju kupim. Beeecko je taky jemny kocik.

glorita
22. jún 2012

caute..baby,tie limitovane serie BGB maju vsetky striecky neflisove?ostatne farby(nie limited)su akoze flisove?

kilian
23. jún 2012

@glorita fleecove potahy sa uz nevyrabaju,vacsinou sa daju dostat este pouzivane v bazaroch(ebay),limitky aj klasicke farby su z canvasu.😉

wilsonka
23. jún 2012

@marulka83 ake postovne si uctuju za taketo doplnky ako pises? ja som tam registrovana...pytala som sa na shipping a nic, ziadna reakcia:(

marulka83
23. jún 2012

@wilsonka uff,netusim,ze kolko. Zavolam tam v pondelok a dam vediet 🙂

deyana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emka34
23. jún 2012

Ahojte, prosím Vás, ked si dávate sit podlozku do kocika- Cameleona, dávate s bocnicami, ci bez? Ďakujem

tanija133
23. jún 2012

@wilsonka ja som odtial objednavala kocik, a za vsetko si uctuju minimum 25 libier, cize 30 E....pri kociku sa to da, ale pri doplnkoch je to vela.... 😒

katja8
24. jún 2012

Ahojte mamicky, nemate niektora na predaj missoni set (alebo aspon deku) na cam? Moc chcem kupit 🙂...

yashmin
25. jún 2012

@emka34 bez bocnic j si ale objednavam v cz tak neviem ci by sa Ti to oplatilo inak z bocnicami je to strasne 😠

sandroybruno
27. jún 2012

Holky, nepredavate nahodou nie ktora missoni striesku??

ellysa
28. jún 2012

baby, do koľkých mesiacov sa zmestí bábo do coconu?myslíte, že mi tam vôjde 3m bábo?a vozili by ste vôbec 3m bábo v bee?

yashmin
28. jún 2012

@ellysa ja v bee urcite nie ja som maleho mala v hlbokom do 8 mesiacov a az pak siel do sportaku 😉

evuliki
29. jún 2012

Dievcata prosim vas,pasuje sedacka Cybex aton na kociar bee+?

diamand
29. jún 2012

@ellysa ja som pouzivala bee od narodenia pri oboch dcerkach - ziaden problem, a planujem ho pouzivat aj teraz

duplicka
29. jún 2012

@ellysa moja ma 4 a vojde🙂 a to mam starsi model,cize do noveho urcite🙂

andrea999
29. jún 2012

@ellysa moja má tri a pol a teraz jazdíme prevažne s bee+ ,hlavne do auta

andrea999
30. jún 2012
boska79
1. júl 2012

Rozhodoval sa niekto prosim, pred kupou pluska - medzi nim a urbom od mamas and papas?

mycats
1. júl 2012

Baby, kto ma registrovane bee alebo cam na strankach BGB? Kedy vam prislo potvrdenie o predlzenej zaruke? Ja som registrovala vcera, vsetko prebehlo ok, vraj skoro dostanem potvrdenie na moj e-mail a zatial nic.
Stokke mi prislo hned, tak nechapem 😖

mici111
2. júl 2012

@mycats ja som sa registrovala a nedostala nijake predlzenie zaruky 😕

sicilia
2. júl 2012

ahojte, nepoznate niekoho, kto ma na predaj alebo idealne na prenajom prenosny obal na bugaboo bee? Ideme na dovolenku a berieme ho so sebou a potrebovali by sme ho do niecoho zabalit.. dakujem 😉

mycats
2. júl 2012

@mici111 ale ved pisu, ze to pride na mail. stokke mi poslalo taky "certifikat" resp. doklad o registracii, kde je napisane, ze na uvedeny kocik je 3r. zaruka. tak som myslela, ze aj bgb mi take nieco posle.
a ked mi to tam aj vypisalo.... 😲 tak teraz neviem. no napisem im e-mail, ze ako to mam chapat, kde je potvrdenie. ty si registrovala kocik?? ano? lebo len vytvorenie konta nestaci

mycats
2. júl 2012

@boska79 🙂 to nas tu asi vela nebude, ber bee 😵 ja sice budem to moje predavat, ale tak vrelo odporucam 😵 😵 mam teraz melange, tak ideme stokkacikovat spat 😵

danula2
2. júl 2012

@sicilia tak to by aj mna zaujimalo .... 😕

sicilia
2. júl 2012

@danula2 takze vyzera, ze ho nakoniec kupime a mozno by sme ho aj prenajali sem tam, ak ho prave nebudeme potrebovat my.. 😉