Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klarawerder
6. mar 2013

@luciness Ano, chicco multiway pasuje...nevím, jak ostatním, ale nám trochu sjíždí, takže hodlám dát dovnitř gumové vypodložení...jinak ale sedí dobře...

olimon
6. mar 2013

@wewerka0 ahoj, ja mám aktuálne Brio a uvažujem nad bgb cam 🙂 Brio ma šírku sportaku 35cm a dĺžku chrbtovej opierky 53cm. Cam ma šírku sedenia 30cm. Brio je super az na to polohovanie chrbatika cez tu pracku a popruhy, mne sa to raz podarilo odlomit ☹ ale zase Brio ma omnoho menšiu vanicku ako cameleon... Takze ked sa nevieš rozhodnúť, len si to ísť pokukať do obchodu 🙂

ivett
6. mar 2013

@wewerka0 to je čistě o tvojem pocitu, ber to tak, že hl. korbičku využiješ kratší dobu, nehleděla bych moc na to, jestli je o nějaký cm širší nebo delší, prostě tak jak tak z ní děcko vyroste, daleko důležitější je sportovní sedačka, no a v tomhle u mě vede Brio, s Cam zkušenost mám a to polohování, resp. nepolohování nožiček a zad zvlášť mi dost vadilo, dceři se tam asi líbilo, ale mě to přišlo pocitově divné, prostě naklápět se v sedě jak na desce, nepřijde mi to přirozené, proto jsem se rozhodla jíz u druhého do Bria, korbičku o tolik menší nemá, je fakt, že Cam ji má obrovskou, ale jak říkám, je třeba si promyslet, jak dlouho s ní budeš jezdit, některé děti v ní vydrží třeba do 11měsíců, ale jiné v půl roce chtějí koukat ven a jdou do sporťáku, takže je pro mě podstatné, aby šel sporťák do pohodlného lehu, což mi u Cam bohužel nepřijde...oba kočárky jsou ale jinak super, Cam má perfektní podvozek, ale sportovní sedačku nic moc za ty prachy...Brio je i cenově dostupné líp a celkově takové pro mě prostě přijatelnější, k němu pak golfky Bee+ od BGB a ideální kombinace 😀

ivett
6. mar 2013

@klarawerder hezky jsi to napsala s tím porovnáním Cam a Stokke 😀 je zajímavé, jak každé mamince přijde prioritní a podstatné něco jiného, a to je dobře, aspoň je na výběr...
já osobně Stokke mám a za mě je to kočár nic moc za hodně peněz, sama bych si ho nekoupila, kámoška mi ho dala na doježdění po svém synovi, odvezla jsem ho ke tchýni a tam stojí a jezdí se s ním minimálně...přijde mi otřesně neskladný, sedačka celkem prostorná, ale např. nožní opěrka??? to je co? hrůza...převlékací potahy apod. jsou jistě fajn doplněk, ale pro mě u kočáru ne podstatnější než pohodlí pro dítě...Stokke je takové jak já říkám kosmické vozítko, budí pozornost, je určitě promyšlený, ale pro běžný život mimo město nebo nákupní centra nepraktický, no ale je naštěstí i prezentován jako typicky městský kočár a měl by se tak brát, ve srovnání s Cam bych já určitě sáhla po Camu, byť ta sedačka mi taky nevyhovovala...Brio je prostorné a naopak do Cam se vyšší děti pak moc nevejdou...Nemyslím si, že by krom Cam nebo Stokke byly ty ostatní out, spíš nejsou tak "profláknuté" a oblíbené, tudíž prodávané...Někdo si ho koupí už jen proto, že je jeden z nejdražších na trhu a každý ho nemá, ale o praktičnosti moc neuvažuje, bohužel, nemyslím si ale, že proto jsou TOP...
ale je to o pohledu na věc a o vlastních poznatccíh a zkšuenostech, aspoň si to pak holky, co si neví rady, samy posoudí 🙂

ifkael
6. mar 2013

@ivett mala som sj cam..aj stokke. Stokke urcite prejde viac ako cameleon.. tak isto sedacka pohodlnejsia na stokke. Do cameleona aj do stokke sa s prehladom vojde vacsie dieta..zato do bria uz moc nie.

Mala som aj brio..aj quinny a neviem co vsetko... bgb a stokke su top co sa tyka do funkcnosti.

ivett
7. mar 2013

@ifkael nehadam se 🙂 je to prave o tom pocitu,mam s nima vlastni zkusenost,proto je muzu taky porovnat a 100 lidi 100 chuti,kazdemu vyhovuje neco jineho,ja bych Stokke doporucila jen jako kocar k nejakemu dalsimu,pohodlnejsimu,odpruzenejsimu,protoze se v nem prcek na sebemensim terenu naklepava jak rizek,kamoska ho mela i v terenu,projede samozrejme,to ale projedou i kazde obycejne golfky,chce to jen silu,kazdopadne o pohodli v tom pripade nemuze byt rec,Cam kdyz nic jineho je perfektne odpruzeny a ma moznost terennich kol stejne jako Brio,takze kdo nebydli ve meste s udrzovanymi chodniky a nejezdi prevazne tam + nakupni centra apod.,tak musi byt ze Stokke min.rozpacity jako jsem ja 😀
Ale verim ze se libi a ze s nim lidi spokojeni jsou,ja od kocaru ocekavam trochu vic nez design nebo system posuvu sedacky tak,any ditko na kavicce s maminkou sedelo jak v zidlicce 🙂

klarawerder
7. mar 2013

@ivett Hádat se tu určitě nechce nikdo 😉 Obávám se, že ale trošku nevíš, o čem mluvíš. Psala jsi, že máš od kámošky Stokke na dojetí - to máš teda předpokládám starší model...a pokud ho máš odparkovaný někde na chalupě, pak s ním tedy logicky nejezdíš a píšeš tu zavádějící informace. To je otázka, zda jsi ten kočár vůbec někdy držela v ruce. Ohledně pohodlí - mimina se zeptat asi nepůjde, ale kdyby bylo sezení nepohodlné, pak by v něm tolik dětí rádo nejezdilo - naše malá do něj leze i doma a chce koukat na Krtečka. Ale beru to, že co má rádo jedno dítě, nemusí mít rádo druhé. Další věc ohledně naklepávání pri sebemenším terénu - je vidět, že kočár nepoužíváš, protože jinak by jsi si všimla, že sedačka na podvozku péruje. Mimo to jsem měla doma odpruženou čtyřkolku s nafukovacími koly a házelo to s malou v terénu naprosto stejně...plus jsem s tím teda neprojela pořádně ani když víc nasněžilo. Dál mám Bgb Bee+ a pokud tvrdíš, že terén projedeš s kdejakými golfkami, pak je teda to Bee neskutečně nekvalitní krám, který bych měla odnést k popelnicím. Další nesmysl je, že je to kočár do nákupních center - já s ním jezdím téměř denně po lese při procházkách se psem, bydlíme ve Švýcarsku, na jednu stranu město, na druhou krávy na loukách, pole, lesy - a to podotýkám, že jezdím všude, co jsem tu napsala - a to s vyvinutím daleko menšího úsilí, jak u odpružené čtyřkolky. Takže o praktičnosti není vůbec pochyb - ano, je to designovka, ale funkční. Co se týče skladnosti, tak je srovnatelný s mnoha kočáry stejné technické kategorie. A degradující plky ohledně káviček s maminkou jsi si mohla nechat od cesty. V zásadě mi přijde nefér hanit něco, o čem nemám ánung - a to, nezlob se na mně - ty očividně nemáš. Samozřejmě je mi srdečně jedno, v čem která maminka svoje dítě vozí, ať je to třeba Brio nebo Tako - důležité je, že je dotyčná spokojená. Beru to, že se Stokke někomu nelíbí a nechtěl by ho, však v pořádku, nechceš, nekupuj. Ale psát tu hovadiny o tom, že je to kočár do kaváren a obchodních center je směšné a zbytečně dezorientuješ maminky, které chtějí nějaký kočár pořídit a sbírají informace. Já osobně mám teda lepší věci na práci než kritizovat věci, které nemám vyzkoušené 😎

ivett
7. mar 2013

@klarawerder se Stokke zkusenost mam,ke tchyni jsem ho dala prave proto,ze mi nevyhovuje,jezdila jsem s nim samozrejme,uz v dobe kdy ho mela kamoska...Neplkǎ nesmysly,to si vyprosuju,z prstu si to necucam,ja bych se nekoupila ani Cam,protoze mi nevyhovuje,to neni o tom ze hanim Stokke,jen pisu jiny uhel pohledu,proste jsem asi jedna z mala maminek co si ze Stokke na zadek nesedla no...Uznavam ze je promysleny,ale samotny jeho vyrobce poukazuje na to,ze jde o ciste mestsky kocar,takze asi nekecam kdyz tvrdim ze odpruzeny neni,protoze proste neni 🙂 Zazila jsem ho na lesnich cestach,proto vim ze to hvladne a at se sedacka pohupuje a pruzi jsk chce,kocar se proste natrasa,ale tohle je argument na nic ame to neprekvapilo protoze jsem nicpohodlneho odneho v takovem pripade necekala,Bee+ mam taky,do zimy a snehu je na nic jako vetsina golfek ale jezdit se s nim da,jako s kazdym kocarem,byt je to drina,nevim jak ty,ale ja bezne ve snehu potkavam maminky s obyc golfkama,nadrou se ale ujedou to,jako kazdy kocar...Psala jsem ze 100lidi 100chuti a nedovolilabych si kritizovat neco,co nemam ozkousene,tak prosim respektuj muj nespokojeny nazor se Stokke stejne jako ja nebudu vyvracet ten tvuj,holt spokojena jsi a ja ne a kamaradce bych ho nedoporucila,to je cele...

ivett
7. mar 2013

A pokud jde o pohodli ditete,jasne ze ti prcci nam to nereknou,moje dcera leze do kazdeho kocaru na druhu,vzhledu a pohodli ji nesejde,stejne tak leze do vsech lehatek,houpacek i jidelnich zidlicek a dokaze v nich sedet a koukat treba taky na Krtka,Stokke nevyjimaje 😀 Ja z toho ale neusuzuju pohodlnost/nepohodlnost daneho kocaru...

kalista
7. mar 2013

@ivett stokke ako mestsky kocik? 😀 😀 😀 to by som s nim potom u nas nepresla ani na detske ihrisko!!!! A do shoppingov nechodime 🙂

ivett
7. mar 2013

@kalista zajimave,ze nikdo nechodi do shopping center 😀 hele proste vemte v potaz muj nazor,mrknete na popis stokke od vyrobce,slovo mestsky sam uvadi 😀 ze vas to tak rozciluje 😀 jste s nim spokojene tak to je super ne? Ja s nim spokojena nejsem a napsala jsem proc,to je cele...

klarawerder
7. mar 2013

@ivett V tom případě máme každá naprosto odlišnou zkušenost. Maminky, které Stokke skutečně používají, se shodují na tom, že se s ním nejpohodlněji jezdí - tak jak s každým kočárem - po městě, nicméně jsem ještě neslyšela, že by se Stokke něco neprojely (viz. funkce sklopení kol za jízdy). Odpružený není pouze podvozek, nikoliv kočár jako celek. To, že bych nerespektovala tvůj názor není pravda - respektuji jej se vším všady, pouze vyvracím nepravdy ohledně jeho jízdních vlastností, které tu píšeš, protože jsem ho "nezažila" jako ty, ale denně ho používám. Trochu si protiřečí dva fakty, a to ty, že tvrdíš, že Stokke do terénu vůbec není, ale s golfkama Bee+ projedeš pomalu i zasněžené horské průsmyky 😀 Já s Beečkem zkoušela jet ve sněhu, a pokud byl čerstvý a neudupaný, tak jsem se skutečně nadřela, jak píšeš, jelikož jsem kočár musela nést v rukách 😉 Tady ti nikdo nebere tvůj názor, ale jakožto letité uživatelky tohoto kočáru uvádíme věci na pravou míru. Mimochodem, máš pravdu, do shoppingu chodíme se Stokke tak 1x za 14 dní, do lesa a do terénu takřka denně...takže ta tvá teorie o tom, že je to kočár do obchodu, nějak nesedí...to jsem v tom lese asi Fata Morgana 😉

ivett
7. mar 2013

@klarawerder já se opravdu nechci hádat, každá máme jinou zkušenost, jiný názor, mě Stokke prostě nevyhovuje, proč je to tak těžké pochopit, myslím, že i takové maminky se najdou a není třeba jen pět ódy nebo ne? Na Cam tady taky nepějí všichni jen ódy a nikdo s tím problém nemá...
já psala, že je Stokke promyšlený kočár, ale pro mě na běžné používání prostě nestačí, nevím, prostě očekávám od kočáru hlavně pohodlí a ne čistě jen pro sebe, jasně, že se se Stokke po městě jezdí super, je lehký, snadno ovladatelný, to bez debat, ale to je spousta kočárků, mezi nimiž třeba i Cam, Bee nebo to Brio a spousta spousta dalších...běžně sklopení kol nepoužívám, protože třeba na pláž kočár neberu, takže v písku neocením ani ten systém, co má BGB, ani Stokke, v domě máme výtah, a z 99,9% všude jsou výtahy nebo nájezdy, prostě jsem neměla možnost v praxi využít to sklopení kol (byť jsem to samozřejmě zkusit chtěla, no bohužel, leda tak doma na schodech 😀 ), lehčí terén jak jsem psala zvládne s většími či menšími obtížemi opravdu každý kočár (tímto terénem mám na mysli nerovnosti na chodnících, cestách, polní cesty, lesní cesty apod., nemluvím o opravdovém terénu např. v Tatrách, kde jsem s kočárem mmch taky byla, ne se Stokke, ale s jiným a tam neobstál ani Chariot ani nic jiného, kočár jsme nechali v půli cesty v lese a šli po svých, tam by ani sklopná kola neměla smysl, ale takhle asi často nikam nikdo nejezdí a běžný terén zvládne opravdu každý kočár)...To, že je pro mě neskladný, je samozřejmě můj problém, ale taky můj názor, třeba někdo ocení skladnost kočáru jako např. u Bee+ nebo u Baby Joggeru, kdy opravdu kočár v kufru (byť ho mám fakt velký) nezabere žádné místo, když jsem tam složila Stokke, 3/4 kufru byly zabrané, pro někoho možná detail, no mě to vadilo a třeba někdo na skladnost klade taky nárok, proč teda nenapsat mou zkušenost a můj názor??? Se Stokke bysme se na dovču nesbalili prostě, fakt je pro nás špatně skladný, ale podotýkám, že pro nás, nepíšu to tu jako jasnou věc, jen svůj pohled na věc...
No a s Bee+ pozor, nikde jsem nepsala, že projede sníh a že já s ním tam jezdím, naopak jsem psala, že do sněhu a na zimu je na nic, já s ní v zimě nejezdím právě vůbec, protože bych se udřela, jen jsem chtěla napsat, že samozřejmě i Bee i Stokke i další obyč golfky třeba Chicco sníh projedou, jen je a to potřeba síly a na to já nemám nervy, to zase jako mi nevkládejte do úst něco, co jsem nenapsala!!! Kamarádka, od které Stokke mám je třeba stále nadšená a kdyby někdy plánovala další dítě, jakože neplánuje, ale kdyby, šla by do něj znova, ale třeba i ona bydlí na vesnici, cesty nic moc, na procházky chodí k lesu, polní cesty apod. a na tenhle terén měla jakýsi obyč houpací 4kolový kočár, kdežto Stokke vozila v autě do města, na dovči, shopping a tak, takže i když na něj nedá dopustit, ani ona by netvrdila, že projede všechno, byť ho denně 3 roky používala...
chytáš mě za slovo, prostě Stokke je městský kočár, stejně jako Bee a to já nikomu nevyvracím, stejně jako po sté říkám, že terén určitě projede, jen MĚ osobně, MĚ osobně!!! se nelíbí jak se tam děcko natřásá, o tvaru sedačky nemluvě, ale to jsem psala i o Cam, já prostě nepovažuji za pohodlné sedačky ve tvaru korýtka, ale opět, je to můj problém a můj názor, který se tady psát může ne?
A argument, že Stokke má neodpružený pouze podvozek, mi přijde zcestný, protože podvozek je snad hodně podstatný ne? Tím všude najíždíš, tím projíždíš terén, na něm je sedačka a v ní dítě, může se tam ta sedačka pérovat jak chce, ale odpružení ti to prostě nenahradí, já s ním s kámoškou v lesním upraveném terénu byla a malej byl už docela velkej, no přesto se tam natřásal a i ta kámoška říkala, že na tenhle terén ten kočár prostě není...Ale bodejť by byl, když i výrobce uvádí, že je to kočár městský...🙂

Uzavřela bych to tak, že prostě každá máme jinou zkušenost a každá jsme jinak spokojená, takhle si budeme do aleluja vyvracet svoje názory, které stejně nevyvrátíme, protože na to každá hledíme jinak, každá máme priority u kočáru evidentně někde jinde a neshodnem se, notabene je to diskuse o BGB 😀 takže jsme i trochu off topic...kdybych věděla, co svým sdělením názoru tady spustím, držela bych ústa a nechala si to pro sebe... 😅

klarawerder
7. mar 2013

@ivett Klídek, v pohodě 🙂 To, že máš na Stokke a potažmo Cam názor jaký máš, je naprosto v pořádku. Každý kočár má své klady a zápory, a to i Stokke samozřejmě. Očividně patříš do několika málo procentní skupiny maminek, které na Stokke nadávají - to ti taky neberu, je fajn, že jsi si našla jiný kočár, který ti vyhovuje tak, jako mně vyhovuje Xplory. To, že máš svůj názor a napíšeš ho sem, je opět v pořádku a je to něco, co respektuju celou dobu. Taktéž nevyvracím maminkám spokojenost s nějakými polskými - pro mne nekvalitními krámy a podobnými "vozítky", se kterými bych nevyjela ani před barák...když je dotyčná spokojená, ta o co jde...já bych spokojená nebyla a proto mám pochopitelně jiný kočár - a je to přesně o těch prioritách jak píšeš. Měla jsem pouze potřebu napsat, jaké skutečně je používání tohoto kočáru v praxi. Peace 😎

wilsonka
8. mar 2013

ahojte, vidim ze tu mate vymenu nazorov. kamoska ma stokke explory a ma tam taku vadu ze obcas len tak z nicoho nic jej cela sportova cast padne nadol. normalne sa to same uvolni a capne dole. ale inak vravela ze super kocik do mesta.
ja mam skusenost len s camom a ine by som uz ani neskusala. teda hlaboke lozko cam a sportak plusko jednoznacne u nas. celkovo som vystriedala 8 kocikov a bgb je top

klarawerder
8. mar 2013

@wilsonka Pokud kamarádce sjíždí sedačka, pak má buď nedocvaklou nebo vadnou bílou pojistku pod sezením, ničím jiným to být nemůže 😉 Já bych Cam aj zkusila, ale tím, že je manžel dost vysoký a má kočár u kolen, do něj nepůjdeme (pomíjím-li fakt, že se mi upřímně Cam vizuálně moc nelíbí, hlavně s hlubokou korbou), navíc jsem si u Xplory tak zvykla, že je malá vysoko a nemusím se k ní ohýbat, že si vždycky připadám divně, když ji vezu v Bee 😀 My to máme podobně - Xplory + Bee = ideální kombinace na všechny příležitosti 😉 Bee jsme koupili, až jak byla malá větší (cca 8 měs) , ale necháváme ho na druhé, chci dokoupit adaptéry na sedačku a mít to jako travel system...ten podvozek je nádherně lehoučký 🙂

saboss
8. mar 2013

@olimon tak nevím kde jsi přišla na rozměry korbičky u Bria že je omnoho menší jak u Cameleona. Korbičky jsou velikostně naprosto stejné, liší se o 1 cm na šířku. Brio korba je 75 x 31 cm, Cameleon korba 75 x 32 cm 😉
Mám je oba doma 😎

wewerka0
9. mar 2013

@saboss a Tebe sa ktory viac pozdava, teda ktory by si mi poradila. Mna stale od toho camu odradza to ze sa nedaju polohovat nozicky. Ten Stokke kociar sa mi vobec nepaciako vyzera, takze nad tym ani neuvazujem, ani neviem ako by to vyzeralo keby je kocik pomaly vacsi ako ja 😉 Aj Brio aj Cam sa mi pacia velmi, sa neviem rozhodnut.

wewerka0
9. mar 2013

Este rozmyslam aj nad moznostou kupit len bee+ s novorodeneckou vlozkou, ale nie som si ista, ci len samotne bee+ mi bude stacit. Predsa je to kociar len na taky lahsi teren...

ivett
9. mar 2013

@wewerka0 samotné Bee do našich podmínek moc dobré není, je to super kočár do lehkého terénu, do města, ale na období jaro až podzim, v zimě pokud nasněží se s ním udřeš, je to fakt na nic, pokud máš mít jediný kočár, tak Bee bych ti nedoporučila...a jestli Cam nebo Brio, no nezávidím ti to rozhodování, oba jsou super, já bych šla do Bria kvůli těm nožkám u Camu, ty mi fakt hodně vadí, každopádně Brio mi přijde větší než Cam, je takový mohutnější, pokud jsi malá a drobná, asi by ti víc seděl Cam, mě třeba vadilo i to skládání u Camu, je to takové krkolomné, navíc se sedačkou složit nejde, nový model 3 už teda asi jo, já měla starší model, celkově je ta trojka už vychytanější, ale to sezení má furt stejné no ☹

saboss
9. mar 2013

@wewerka0 neporadím Ti, který je lepší. Nemohla jsem se rozhodnout, proto mám oba. Rozuměj, pro mě je Bugaboo srdcovka, vždy na 1.místě - šíleně se mi prostě líbí. Ale.... Napíšu jak to mám já, každý má jiné priority a požadavky.
Cameleon 3 - má nízko korbičku, takže do košíku se blbě leze a to půl roku s korbou, když potřebuju i nakupovat je naprd. Skládání na 2 části mě taky trošku vadí. Zase na druhou stranu miluju to korýtkové sezení v době kdy dítko už nechce ležet v hluboké korbičce a chce čučet ven a přitom neumí samo sedět. V korýtkovém sezení - ležení Ti nikdy nesjíždí a není zkroucené tak jako u klasika polohovacích kočárků. Taky má odendávací madlo z jedné strany, nemusíš jak u Cam2 sundávat komplet madlo. No a co mi teda rozhodně nepřijde, že je do všech terénů - mě přijde trošku "kostitřas" teda na našich šílených cestách kolem domu. Do města a normální chodíky v pohodě 🙂

Brio Go - korbička naprosto v pohodě, v pohodlné výšce a obrovský přístupný koš - ideál když potřebuješ nakoupit nebo prostě jedeš nadýl někam a máš tak hromadu věcí. Sezení je klasika, ale ja už jsem psala výš, dítě které neumí samo sedět bude prostě sjíždět. Madlo musíš oddělat celé, super rychlé skládání kočárku, to je prostě na něm bomba. A co je na tomto kočárku asi nejlepší je to, že prostě houpe a je takový měkký, není to takový "kostitřas" jako Cam.

Každý má prostě něco. No a Bee Plus bych jako jedinný kočárek od narození rozhodně nedoporučovala ani s novorozeneckou vložkou. Je to jak píše ivett, kočárek spíš letní a mě se osvědčil, až na starší dítě, které umí samo sedět a nepotřebuje madlo. Jinak super zase pro mě po vzhledové stránce nej kočík, stejně jako Cam. Super skládání, lehoučce se s ním jezdí prostě super. Ale za mě je vhodný až pro starší děti.

Pro někoho možná bude idál novinka Bugaboo Buffalo, má už terénní kolečka - ale nevím zase jaké tam bude odpružení, jestli to bude jak u Cam, tak nevím jestli to bude mít nějaký velký efekt. A má super vymakanou prodlouženou boudičku. Taky velké plus je to, že jde složit celý, není na 2 části jako Cam a košík je dobře přístupný. Ale mě už přijde takový trošku "humpolácký" já mám Bugaboo prostě spojené s luxusním designem (Missoni potahy jsou bomba) a takové na parádu i do města. Prostě čučavé 😀 Já to tak i plánuju, v autě standart složený Cam - jezdím denně, a na pojížďění u nás na těch šílených cestách budu mít Brio. Nesnáším čištění koleček 😝

Tak si vyber, ať už si vezmeš který chceš, nikdy to nebude ve všem na 100% 😅

kajuska01
9. mar 2013

Baby kupim bee plus allblack....dakujem

001ninka
9. mar 2013

ahoj prosim ta kde zozenie navod na vyrobu takej krasnej deky dakujem

katka_77
10. mar 2013

Kocky potrebujem poradit. Oplati sa kupit Breezy Sunshade a Suncanopy? Dakujem 🙂

leishmania
10. mar 2013

@wewerka0 mala som cam, brio a bee+ a uplne suhlasim so @saboss velka skoda je ze cam sa nesklada v jednom kuse, to je podla mna jeho najvacsie minus, ale manevrovanie zas ma cam lepsie a aj je taky kompaktnejsi ked je rozlozeny, brio je trochu taky velky tankovity. oba su ale super a budes spokojna ci si vyberes ten alebo ten.samotne bee+ je mozno tak do teplych krajin vhodne ak si niekto nepotrpi na vanicku... ja by som do toho nesla

tea284
10. mar 2013

dobre ranko dievcata,
buduci tyzden sa aj ja pridam do skupinky vlastnicok kocika bugaboo. Ste tu uz skusene mamicky a preto vas chcem poprosit o radu. Vajicko na kocik mam kupit bugaboo alebo maxi cosi? Je v nich nejaky rozdiel, teda okrem nazvu?
Dakujem za kazdu radu a skusenost.

kilian
10. mar 2013

@tea284 vajicko bugaboo takata sa uz davno nevyraba,Bola z bezpecnostnych dovodou stiahnuta z trhu.da sa kupit pouzita jedine.ale odporucam maxi cosi.

kilian
10. mar 2013

Mimochodom breezy na cameleona sa prestalo vyrabat,dopredavaju sa uz len posledne zasoby.takze,ked ma niekto na plane,odporucam teraz zohnat.
🙂

ifka22
10. mar 2013

Perfektný...veľká spokojnosť s mojej strany..odporúčam

eminkac
10. mar 2013

@sanela6 ahoj, od kial si objednala ten bee plus neon a koľko ťa vyšiel prosím. Ďakujem pekne. Inak ja mám missoni set ak by si chcela.