Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
10. apr 2011

@blazinekk niesu ziadne dve rozne kolekcie stareho bee

blazinekk
10. apr 2011

@zajo79 no právě že jsou kámoška má jednu a já druhou :o))))) každá máme jiný typ těch boků :o)) ale protože obě máme bazarové, tak nevíme, takže hledám info :o)))

lodgermaniacka
10. apr 2011

@barbora87 ja slepa! myslela som že si kupila nejaku inu limitku striešky a ty podložku 😎 ale vyzera pekne 😉

barbora87
10. apr 2011
ellysa
10. apr 2011

@blazinekk ty myslíš bee a bee plus, bee je starší, to je ten s bočnicami, bee plus je myslím od roku 2010 má iné kolieska, a vyťahovaciu chrbtovú opierku, inak riešené pásy, prehadzovanie sedačky a striešku 🙂

ellysa
10. apr 2011

@blazinekk teraz som si prečítala poridne tvoj príspevok, tiež neviem, že by bolo viac modelov starého bee 😕 nemáš nejakú foto, aký je tam rozdiel?

zajo79
10. apr 2011

tak potom jedna ma bee+ a o tom nevie. bee je len jeden.

blazinekk
10. apr 2011

@zajo79 nene obě máme stejné bee :o))) jedna máme ty bočnice takové tenké a vějířovité uvnitř není na levém boku logo bugaboo bee........ druhý má vlevo tohle logo (taková ta klasická cedulka :o) a ty boky jsou takové pevnější a jinak prošité :o)))) máte tady někde fotky bee?

zajo79
10. apr 2011

@blazinekk ved daj svoju fotku bee a kamaratkinu.

blazinekk
10. apr 2011

@blazinekk tyhle jsou takové ty vějířovité slabší hodně vpadávají dovnitř - jakoby se klopí dovnitř.........

blazinekk
10. apr 2011

@blazinekk a tohle jsou ty druhý našla jsem na netu fotky....

ellysa
10. apr 2011

@blazinekk xixi, ja tam nejak rozdiel navidím, ale ani som nikdy nemala v rukách staršie bee, takže hádam sa baby vyjadria 😀

blazinekk
10. apr 2011

@ellysa zkusila jsem to udělat takto ale nevím zda to bude vidět :o))

blazinekk
10. apr 2011

@blazinekk zkusila jsem to ještě zvětšit :o))

ellysa
10. apr 2011

@blazinekk aha chápem, čo myslíš, no dosť báb tu má/malo bee, tak dajú isto vedieť, ako to mali ony

elfa
11. apr 2011

Prali ste niekto potah z Froga? Ako? V pracke ci rucne?

ellysa
11. apr 2011

baby, tá off white strieška je taká smotanová do žlta, či viac studená do biela? lebo dnes som taký cameleon videla a bola taký maslová do žlta, stáli sme vedľa seba na prechode a moja limitka vypadala teda o dosť krajšie xexe😀 😀 😀 😀 , tak som rada, že som si vybrala tú

face
11. apr 2011

@ellysa já ji ještě nemám doma, ale koukala jsem na ni v babyparku. není to studená bílá, ani máslová dožluta. Je to něco mezi, taková světlounká smetanová bych řekla, ne vyloženě bílá 🙂 mě se líbí a taky se na ni chystám 🙂 myslím, že s tou sand vložkou to bude supr 🙂

ellysa
11. apr 2011

@face nehovorím, že bola škaredá, je krásna, ale tá svetlo ružová pri nej svietila 😀 , pri tej off white sa viac asi treba pohrať s detailom

tyrra
11. apr 2011

@ellysa ja ju mam, je velmi pekna, tak jemna, elegantna. no je pravda, ze je ju treba este doladit nejakou zaujimavou podlozkou, lebo s tou ciernou je to take az prilis decentne. mam k nej aj slnecnik off white, aby sa to vyvazilo, ale chystam sa aj na pinkie podlozku, len este neviem, s ktorou by to ladilo najlepsie.

zebricka23
11. apr 2011

@tyrra tak ked na to prides s ktorou by to bolo fajn,tak daj vediet..ja mam objednanu ale na cameleona....a tiez neviem vybrat,lebo ziadnu taku tam nemaju....

tyrra
11. apr 2011

@zebricka23 ja mam bielu "white monkey" http://www.pinkie.cz/detail/101/podlozka-do-koc..., no s tou sa to trosku bije, lebo ta podlozka je taka studena biela. a rozmyslam nad touto black teddy http://www.pinkie.cz/detail/207/podlozka-black-..., ale neviem ci to nebude s tou off white strieskou fadne.
no, ked zalozim striesku, tak mi mozno nieco napadne 😉

tyrra
11. apr 2011

@zebricka23 ty mas aku objednanu na cameleona? pozeram, ze mas dievcatko, tak to mas jednoduchsie, tie dievcenske farby su krajsie.

klariks
11. apr 2011

Máte některá prosím tip na někoho, kdo šije stříšky na Bee? Opravdu krásné a promakané? Díky moc

hviezda22
11. apr 2011

@blazinekk ja som mala kedysi to staršie bee a nemala som to vejarovité, ale tie pevnejšie.......a tiež som sa vtedy divila že prečo je to na obrazku iné........takže ja si mysím, že su dve verzie.....a ta čo som mala ja je novšia, tipujem

klariks
11. apr 2011

A co říkáte na ten organizér od Bugaboo? http://www.babypark.cz/bugaboo-organizer Vyplatí se to do něj investovat nebo stačí ten levnější, co už jste tu některé zmiňovaly? http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-...

barboramarek
11. apr 2011

@klariks buduci tyzden by mi mala prist tak ti poviem ci je premakana 😉

katkavv
11. apr 2011

ahojte baby,
nemate niekto na predaj letnu striesku na cameleona? alebo celu sadu?
dik

klariks
11. apr 2011

@barboramarek Jééé, super!!! Dáš mi kdyžtak vědět do IP prosím? Díky moc a odkud jsi objednávala? A ta zelená limitka na Bee se dá sehnat přes internet kde prosím? Chci kupovat Bee plus a nevím, zda v Babyparku nebo babycare, babytrader? Ale v babycare a babytrader jsem nenašla tu zelenou limit.edici... ☹ A ta letní UV stříška? Taky jsem uvažovala i o ni...ale mám slunečník z Cameleona, tak možná stačí ten??? 🙂

klariks
11. apr 2011

A tyhle háčky, máte některá zkušenost?