Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
6. jún 2011

@bebel ale ona chce na cameleona...

bebel
6. jún 2011

@zajo79 😀 jaaaaaaj sry....

carculka
6. jún 2011

ahoj,prosim vas dela vam bee plus taky nekomu-me piska jedno kolecko a jeste se blbe vraci zpet do zakladni polohy?nevim jestli mam zkusit promazat nebo rovnou reklamace

gabina_84
6. jún 2011

Ahoj - sice mi kolečka na bgb nepískala, ale taky se mi zasekávala a nevracela se do základní polohy - prostě jsem je, např. při couvání tahala ve vodorovné poloze a nechtěla se vracet. Štvalo mě to - manžel promazal a už je to OK. Už se to párkrát někde řešilo a psát hned reklamaci, či psát přímo výrobci jsem nechtěla. Tak zkuste sundat kolecka, promáznout a snad to pomůže.
Jinak bebel - za kolik bys popř. prodávala tu modrou raketovou stříšku - jsem ale z Čech :-/, je fakt hezká ..... on i ten nánožník a podložka - ale to by mi asi neprošlo - už i u stříšky to bude boj 😀

zebricka23
6. jún 2011

ahoky...predam moju sadu zltych fleesovych potahov na bgb cameleon......chcela by som opat vyskusat nieco nove....su asi mesiac nosene....nevysiovane,raz prane.....ak by mal niekto zaujem IP....
rada by som vymeniala za cervene...tak ak by mal niekto k dispozicii na predaj....alebo vymenu so zltymi 🙂

kolla
7. jún 2011

Ahojte baby, nechcete sa niektore pridat a objednat si bugaboo z babycare?

tanija133
7. jún 2011

@kolla Ako je to tam s postovnym? Kolko by to bolo? ;A za ako dlho dostanem kocik? Lebo uz som pred zapaltenim fa z kocikomanie a kocik by som mala o tyzden....

gabina_84
7. jún 2011

@bebel a mohla bych se zeptat - za kolik bys to prodávala - zaujala mě ta modrá stříška s raketkami - vypadá takhle na fotkách nádherně ...... tak kdyby byla třeba nějaká dobrá cena - šla bych do ní.... povolí-li manžel ;) ..... a teda i ten fusak s podložkou - no prostě paráda....

bebel
7. jún 2011

@gabina_84 do Čiech je problém s tým, že sa to predraží o medzinárodný prevod a poštovné za balíček, čo môže spôsobiť, že ťa vyjde pomaly 2 násobok, ako keby som ju predala niekomu na SR.
Ja som sa už tak popálila na kúpe použitých zimných kolies na cameleona 😎 ....zaplatila som nakoniec za ne cca o 10 Eur viac, ako keby som si ich kúpila fungl nové vo Viedni 😅
Za tú striešku chcem 40 Eur bez poštovného- je naozaj skvele ušitá, ešte lepšia než originál, len pre moju babu 😀 tie raketky boli len takým chvíľkovým výstrelkom. 😝

gabina_84
7. jún 2011

Ach tak - nicméně stále nad tím uvažuji....teď jenom zjistit, o kolik by se to navýšilo.....je fakt, že za tu cenu bych mohla mít asi novou originální, ale tahle mě opravdu zaujala ajaj - to je dilema 😀

didakuku
8. jún 2011

ahojky, nevíte prosím kdo šije pěkné vložky do bee+, aby tam dobře pasovaly?

domigb
9. jún 2011

Ahojte....Chcela by som sa spýtať,či náhodou niekto neplánujete budúci mesiac predať bugaboo bee,alebo bee plus za rozumnú cenu....Ja by som brala iba ten s ružovou strieškou...Dakujem.. 🙂 🙂 🙂

kilian
9. jún 2011

BABYEXPO 2011 vo viedni buduci vikend. 😝 aj bugaboo bude mat vlastny vystavny stanok,ratam s tym,ze bude aj bgb donkey vystaveny...
@bebel aj cyklovoziky budu na vystave-chariot,croozer.....myslim ,ze ta to zaujima...

lodgermaniacka
9. jún 2011

@kilian a vieš dať link kde to presne bude?
@bebel neskočíme na vylet? 😝 🙂

ellysa
9. jún 2011

@kilian jej super, možno sa stretneme 🙂

bebel
9. jún 2011

@kilian dík za info, ale budem v Andalúzii 😅
@lodgermaniacka nestíham si odskočiť 😉

bebel
10. jún 2011

aký krásny cameleon je teraz v aukcii http://cgi.ebay.at/Exklusiver-Bugaboo-Cameleon-... 😵 😵 😵 😵

bebel
10. jún 2011

a krásne letné poťahy z bavlny http://cgi.ebay.at/Bugaboo-Cameleon-Bezug-2-tlg...

domigb
10. jún 2011

@bebel to že je v aukcii znamená,že sa predáva za takú cenu???dakujem 🙂

mici111
10. jún 2011

@bebel ako si uchytila ten slnecnik na bee co mas na fotkach? pisala som ti IP.. diky

mici111
10. jún 2011

@bebel uz sme na to dosli

domigb
10. jún 2011

@bebel prosím ťa pozri sa na tento....Prosím ťa ako sa z toho objednáva???Dobre vidím cenu 224 eur??
http://cgi.ebay.at/Bugaboo-Bee-Complete-Pink-St...

ellysa
10. jún 2011

@domigb ahojky, tá aukcia trvá ešte nejakých 13 hodín, hore to máš čiernym napísané, musíš sa prihlásiť a prihodiť nejakú sumu, ak ťa niekto prebije znova prihodiť, až do uplynutia aukcie, takže tá cena nie je stabilná, ale navyšuje sa ako sa blíži koniec aukcie ak prihodíš posledná kočík je tvoj, ale viac ti nepoviem, aj tam nenakupujem

mici111
10. jún 2011

@domigb ale to mas stare bee..nechces radsej nove? to je asi lepsie, stare som sice nemala, ale vsetci tak tvrdia..a na toto nove ja nedam dopustit 🙂

domigb
10. jún 2011

@ellysa dakujem 🙂 🙂 🙂
@mici111 Noo v podstate mi to jedno ja len som hotová z tej ružovej farby...a taká super cena že až....Muž mi povedal,že ak kupim este jeden kočík sa so mnou rozvedie 😀 😀 😀 Tak som chcela byť šetrná 😝 😝 😝

mici111
10. jún 2011

@domigb 😀 nekupuj kocik len kvoli farbe 🙂 ja mam tiez ruzovy, je kraasny 😵 😵 a podla mna by si mala ist do pluska 🙂

domigb
10. jún 2011

Ty si ho kupovala nový??? Veru je nádherný ,najkrajší kočík aký som kedy videla....Len je taký drahýýýýýýýýýý 😢 😢 😢

mici111
10. jún 2011

@domigb hej, novy..babycare.nl , drahy 🙂 ja som dva tyzdne pomaly nespavala, ked som ho objednala 😀 😀 😀
pre niekoho je cez 500 eur za kocik nic, pre mna je to hodne, kedze som s malou sama..ale doteraz to nelutujem..naozaj nic mu nemozem vytknut..velmi som spokojna s nim..

domigb
10. jún 2011

@mici111 nooo to veru...pre niekoho nič a pre niekho majetok....Ja stále hovorím,že nesprávny ludia majú kooopu penazí...nie všetci,ale váčšina...Ja by som s nimi naložila....Asi by som potrebovala novú pivničku na kočíky 🙂 🙂 🙂 Moja Stella ma 4 mesiace teda este nie a uz má druhý kočík a chcem tretí....Concord neo som predala po mesiaci a objednala Peg Perego skate...Lubim ho velmi,ale uz sa mi nepaci...Keby som predtým rozmýšlala tak si kupim bugaboo cameleon.....Tak preto...hovorím ..muž má už na mna zlosť 😝 😝 😝 Noo tomusíš byť spokojná s tolkou krásou 🙂 🙂 🙂