Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

didakuku
19. jún 2011

@kilian aha, děkuju. Tak tady jsem se dívala.

gabina_84
19. jún 2011

no jo - taky mě to zklamalo a i když jsem četla (ještě něž jsem si i jí i já pořídila), že je míň kvalitní - po několika vyprání (což je u prďousků jasná věc) je opraná a musíš jí pak ručně "narovnávat" - tak jsem do toho šla a bohužel no - sekla jsem se..... teď už se cca měsíc dokopávám ke koupi originálu 😀 - asi půjdu do ní - mám strach, že stejnak tam nebude sedit nic líp, než originál.....uvidíme

didakuku
19. jún 2011

@gabina_84 ty aesthetic jsou taky pěkné. Ale na kluka fakt nevím jakou bych dala. Mají výběr lepší pro holčičky. Nakonec budu muset taky asi tu orig. Horší je, že v ČR nejsou nikde skladem.

improvizacia
19. jún 2011

@lia Ano mam tu bledo- ruzovu, podla mna je so zelenou limitkou najkrajsia 🙂) ...aj ked teraz v lete som nahodila striebornu letnu striesku. K tej off white mas aj podlozku, ci len striesku a dazdnik?

gabina_84
19. jún 2011

no my máme taky kluka a řekla bych, že u dost věcí je prostě větší a tak nějak hezčí výběr pro holčičky....i třeba u pinkie.....no s podložkou mám jasno - koupim nejspíš černou......ale jaký fusak 😀 to už je věc další.....no ještě že je před námi celé léto na rozhodování .....no a s dostupností je to fakt bída....třeba tu černou podložku v babyparku taky nemají - jedině objednat a čekat 🙂

didakuku
19. jún 2011

@gabina_84 oni tu černou už nemají v nabídce v babyparku

lia
19. jún 2011

@improvizacia aj podla mna su tie dve najkrajsie. podlozku mam pinkie ruzovu 😉
ale tu dam asi do stokke a objednam potom tu jemnu ruzovu

improvizacia
19. jún 2011

@lia aku jemne ruzovu? Ja som ziadnu peknu nenasla, tak som si objednaka antracitovu original pre bee- cko. Ty mas nejaku peknu vyhliadnutu?

lia
20. jún 2011

@improvizacia jemna ruzova je aj táto , len uz nechcem s opicou podlozka-do-kocarku-light-pink-monkey.html

face
20. jún 2011

Ahoj holky, prosím co máte Cameleona, sedí vám tam madlo napevno, nebo je trochu navolno takové mírně uvolněné? Díky moc, Lucie

improvizacia
20. jún 2011

@barbora87 V ktorej Kika maju organizer? Vies mi sem dat pls link . Diky

zebricka23
20. jún 2011

@face ja ho mam napevno...ja ho pouzivam aj na hlbokej casti...malej tam vesam hracky...a ked to nakliknem pekne to pukne ako to sadne.....ja za to aj chytam ked davam do auta....

mici111
20. jún 2011

@improvizacia Kika donauzentrum vo viedni
http://www.kika.com/at/filialen/m/wien-donauzen...
chystas sa tam? lebo mne sa moc do viedne autom nechce trepat, jednak to tam vobec nepoznam, problem s parkovanim..ale chcela by som vidiet ten organizer aj nazivo..hmm..

face
20. jún 2011

@zebricka23 díky moc, já ho teď nepoužívala, ale chtěla bych tam teď malé navléknout ten potah s třásněmi. půjčila jsem ho mezitím kamarádce a jsem právě překvapená, že se to teď kinklá. ale nechápu čím to může být 😕 mám právě pocit, že u nového bylo také napevno. díky, L.

sshiva
20. jún 2011

ahoj holky, máte prosím niektorá skúsenosti s "baby taškou" pre novorodenca na bee kočiar ? Zvažujem či ju objednať, do koľko mesiacov ste ju využili kým z nej bábo vyrástlo? Je dosť bezpečná, splní funkciu hlbokého kočiara na príležitostné vozenie? (budem mať aj hlboký kočiar zvlášť) ďakujem!

lodgermaniacka
20. jún 2011

baby, ktore by ste chceli objednať BEE+ teraz je v akcii na babycare za 529, ak sa nas nazbiera 5 bola by 15%zlava, čiže nove plusko za cca 460 eur + - nejake drobne, kto ma zaujem poprosím IP nie cez forum a dohodneme sa 😉 len zo Slovenska, zatial su 2 iste 😉 a za doplnky prosim nepíšte, len kočíky

lodgermaniacka
20. jún 2011

samozrejme, cena je už aj s rozrataným poštovnym na SK..

lodgermaniacka
20. jún 2011

takže 3 sme iste + možno jeden do čr.. 😉

ivett
20. jún 2011

ahoj holky, můžete mi poradit, které autosedačky maxi cosi sedí na kočárky bugaboo? konkrétně teda na frog? maxi cosi cabrio asi jo že? a ty adaptéry k tomu, sedí i na frog, tedy předchůdce cameleona? díky

tanija133
20. jún 2011

@lodgermaniacka skoda ze ste neobjednavali skor....dnes mi zrovna dosiel... 😔 do kelu mohol byt o 90 E lacnejsi.... 😢

elelel
20. jún 2011

baby, ta farba light green je pekna v skutocnosti?dik 🙂

lodgermaniacka
20. jún 2011

@elelel nalistuj si stranu 178, tam som ju fotila na mojom kočíku, podla mna je krasna

lia
20. jún 2011

@lodgermaniacka co sa tu objednava?? 😕 😀

lodgermaniacka
20. jún 2011

@elelel a na strane 176 su odfotene všetky limitky čo som kupila 😉
@lia nechceš? chyba už len jedna a je na 15% zlavu 😉 ak už maš, môžeš mať aj dva 😀

elelel
20. jún 2011

@lodgermaniacka prekrasna naozaj, pojdem do nej 😀

lia
20. jún 2011

@lodgermaniacka ale co ci nechcem?

lodgermaniacka
20. jún 2011

@lia bee+ 🙂 viem že maš, srandujem 😉 budem objednavať len bee+ bez doplnkov, lebo s nimi byva problem, nie su vždy skladom a potom sa dlhšie čaka 😒

lia
20. jún 2011

@lodgermaniacka jaajjjj,nestem veru 😅